Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 16

Haičio dainininkas per koncertą Paryžiuje staiga nugriuvo ant scenos ir mirė dėl įtariamo širdies sustojimo (VIDEO)

Šeštadienį Paryžiuje (Prancūzija) koncertuodamas netikėtai mirė tarptautiniu mastu žinomas Haičio dainininkas, kuriam sustojo širdis.

Maiklas "Mikaben" Benjaminas, 41-erių metų Haičio muzikantas, mirė nugriuvęs scenoje dėl įtariamo širdies sustojimo iškart po pasirodymo su populiaria Haičio grupe "Carimi" spalio 15 d. Paryžiuje.

Oficiali mirties priežastis nenustatyta, nors įtariama, kad RnB dainininkas mirė sustojus širdžiai.

Dabar jau virusiniu tapusiame vaizdo įraše matyti, kaip atlikėjas išeina į sceną ir staiga nugriūna. Grupė žmonių puolė jam padėti.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Prieš lipdamas į sceną dainininkas iš Haičio jau jautėsi prastai.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Apie tai pranešė "Haitian Times":

Benjamino muzikinė karjera truko daugiau nei 20 metų, po to, kai jis išgarsėjo Haityje ir užsienyje 2000-ųjų pradžioje su tokiais dideliais hitais kaip "Ou Pati" ir populiariais bendradarbiavimais su kitomis Haičio muzikos industrijos (HMI) žvaigždėmis, tokiomis kaip Carimi, Alan Cave ir DJ Michael Brun. Jo įgūdžių spektras atsiskleidė po to, kai populiari grupė "Konpa Kreyol" suskilo į dvi grupes - "Kreyol La" ir "Krezi Mizik" - ir pastaroji įdarbino Benjaminą pagrindiniu dainininku.

Dėl Benjamino vokalo diapazono "Krezi" tapo Haičio muzikos industrijos "tour de force". Jis dainavo melodijas ir sugebėjo sužavėti karnavalo publiką, judindamas minias linksmintojų iš dešinės į kairę, kai šie beveik blaškydamiesi mojavo bandelėmis.

Benjaminas yra Lionelio Benjamino (Lionel Benjamin,), meiliai vadinamo "Haičio Kalėdų Seneliu" dėl populiarios kalėdinės dainos Abdenwèl, sūnus. Vyresnysis Benjaminas pernai laikraščiui "The Haitian Times" pasakojo, kad Maiklas nuo mažens mėgo muziką ir jam patiko stebėti, kaip jis repetuoja.

Benjaminas ir Fanfan susituokė 2020 m. lapkritį, o po metų susilaukė dukters. Remiantis jo "Instagram" įrašais, 2022 m. gruodį pora laukėsi antrojo vaiko.

Paskutiniame savo tviteryje prancūzų kalba Benjaminas palinkėjo "vyresniesiems broliams" Carimi sėkmės Paryžiaus koncerte ir padėkojo grupei už tai, kad ji atvėrė duris tokiems muzikantams kaip jis, kurie atėjo po trijulės.

Haičio bendruomenės visame pasaulyje atidavė pagarbą dainininkui.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau