Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Spalio » 21

Užfiksuota vaizdo kamera: Sėdėdamas ant kėdės staiga mirė nuo širdies smūgio (VIDEO)

Sekmadienio vakarą Indijoje, Gaziabade (Ghaziabad), sėdėdamas ant kėdės vyras patyrė širdies smūgį ir staiga mirė.

Vyras, kurio tapatybė nustatyta kaip 33 metų Adilo, dirbo sporto treneriu treniruoklių centre. Darbuotojai Adilą skubiai nuvežė į artimiausią ligoninę, tačiau atvykus buvo paskelbta jo mirtis.

Šokiruojantis incidentas buvo užfiksuotas sporto salėje įrengta stebėjimo kamera ir dabar apskriejo socialinę žiniasklaidą.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Apie tai pranešė NDTV:

Adilui priklausė sporto salė Shalimar Garden rajone Ghaziabade ir jis kasdien mankštindavosi. Adilo šeima pasakojo, kad pastarąsias kelias dienas jis skundėsi karščiavimu, tačiau nenustojo lankytis sporto salėje.

Adilas turi keturis vaikus, o jo šeimą po šio įvykio ištiko šokas.

Neseniai jis perėjo prie nekilnojamojo turto verslo ir atidarė biurą Shalimar Gardene, kur ir įvyko incidentas. Adilas sėdėjo savo biure, kur jį ištiko širdies smūgis.

Tai įvyko praėjus kelioms savaitėms po to, kai 35 metų vyrą, grojusį garba per Navratri festivalį Mumbajuje, ištiko širdies smūgis ir jis mirė. Juvelyrinių dirbinių dizaineris pradėjo vemti žaisdamas garbą gyvenamajame name Viraro rajone.

Praėjusį mėnesį Džamu mirė artistas, kuris viduryje pasirodymo nugriuvo scenoje. Socialinėje žiniasklaidoje paplito vaizdo įrašas, kuriame buvo matyti, kaip deivės Parvati (Goddess Parvati) kostiumu apsirengęs Jogešas Gupta (Ganesh Utsav ) atlieka pasirodymą Ganesh Utsav Bishnah rajone Jammu mieste.

Šokdamas jis nukrito ant grindų, paskui šoko tol, kol nugriuvo. Muzika skambėjo toliau, bet J. Gupta nejudėjo. Kelias minutes niekas nereagavo, kol kitas artistas, apsirengęs Viešpaties Šivos kostiumu, priėjo prie scenos ir patikrino jį. Vėliau jis buvo pastebėtas šaukiantis pagalbos.

Internete plinta dar vienas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip vyras staiga mirė šokdamas Gudžarato miesto (Indija) gatvėje.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

Birželio mėnesį dar vienas vyras mirė treniruodamasis sporto salėje Palamu mieste, Džarkhando valstijoje. 37-erių Paplu Diksitas (Paplu Dixit) ketvirtadienį pagal savo rutiną treniravosi sporto salėje. Po pusvalandžio treniruotės jis ėmė mušti presą. Jos metu jis kurį laiką stabtelėjo, o tada užgniaužęs kvapą nukrito. Jis mirė vietoje. Pasirodė vaizdo kamerų įrašai iš sporto salės vidaus, pranešė "Bharat Times".

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau