Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Lapkričio » 5

"100 % dėl vakcinos": Sielvartaujanti motina pasižada įvykdyti teisingumą po paauglės dukters mirties

Teksaso motina pažadėjo, kad po sveikos, sportiškos 18-metės dukters mirties, kuri susirgo po to, kai jai buvo sušvirkšta "Covid-19" programa, bus įvykdytas teisingumas.

Rugsėjo 8 d. aštuoniolikmetė Kayla Rose Lumpkins užmigo ir nebeatsibudo. Kitą dieną jos motina Renee Greer nuėjo jos pažadinti ir sužinojo, kad ji jau mirė.

"Ji ką tik pradėjo studijuoti koledže. Ji buvo tokia laiminga. Ji nuėjo miegoti rugsėjo 8-ąją. Kitą rytą radau ją mirusią savo lovoje. Ji miegojo toje pačioje padėtyje, kurioje visada miegodavo", - "Facebook" grupėje rašė Renee.

"Esu visiškame šoke. Ji nesirgo. Ji elgėsi kaip įprastai. Esame sugniuždyti. Kaip dauguma jūsų žino, 2021 m. gruodį praradau mamą. Vis dar bandau tai išgydyti, bet aštuoniolikmetė?!!! Jaučiuosi taip, tarsi mano gyvenimas būtų baigtas", - rugsėjį rašė Renee.

Pasak Renee, jos dukra buvo fiziškai sveika, kol negavo stiprinamosios injekcijos.

"Ji turėjo dvi [vakcinas]. Paskui, likus 7 mėnesiams iki [rugsėjo 8 d.], jai buvo atlikta trečioji. Sakau jums visiems, ji buvo sveika. Su jos beprotišku grafiku; choras, teatras, būrelių komanda, rytinės treniruotės, repeticijos, futbolo rungtynių pertraukos, spektakliai, koncertai, puikūs pasiekimai garbės dvigubo kredito pamokose ir visa kita, ką ji darė, ji jokiu būdu negalėjo sirgti. Jei būtų sirgusi, ji nebūtų galėjusi to padaryti. Vis dar laukiu, kol ką nors sužinosiu, - sakė ji.

"Buvo atliktas skrodimas. Laukiame, kol ką nors sužinosime. Tai užtrunka iki 90 dienų. Esame pusiaukelėje", - pridūrė Renė.

GWP ataskaita: Dabar jau ištrintame įraše Renee sakė, kad, jos manymu, jos dukra mirė dėl eksperimentinės mRNA vakcinos, ir pažadėjo, kad jos gyvenimo tikslas bus dalytis informacija su visais.

Toliau pateikiame ištrauką:

Aš esu Kaylos Lumpkins mama. Vakar rašiau apie tai, kaip mano visiškai sveika ir sportiška dukra rugsėjo 8 d. nuėjo miegoti ir nebeatsibudo. Dabar tikrai 100 proc. tikiu, kad tai įvyko dėl [vakcinos].

Dar turiu palaukti, kol bus gauti paskutinių dviejų tyrimų rezultatai. Jei dabar pradėčiau kaltinimus, manęs iškart paklaustų, ką nustatė koroneris. Tačiau giliai širdyje žinau, kas nutiko.

Planuoju kalbėti podkastuose ir visuose kituose forumuose, kuriuose tik galėsiu. Mano dukra NEMIRS veltui. Šią tragediją paversiu savo gyvenimo tikslu, kad paskleisčiau visas įmanomas žinias ir pažadinčiau žmones. Kayla norėtų, kad stengčiausi išgelbėti kuo daugiau gyvybių.

Tačiau man reikia pagalbos. Mano dukra buvo kremuota. Pasitikėjau koroneriu, kad jis atliks savo darbą. Tikiuosi, kad šis bus sąžiningas ir nebandys nieko nuslėpti. Dėl to, kas nutiko, visiškai nepasitikiu niekuo, kas dalyvauja šiame procese. Tai buvo padaryta tyčia pasauliui.

Kalbant apie Kailą, nemanau, kad galiu gauti kokių nors audinių iš vienintelių dviejų mėginių, kurie buvo išsiųsti būtiniems dviem tyrimams. Taigi, kiek tai susiję su patogenų nustatymu tyrimams ir t. t., tikriausiai yra prarasta priežastis. Aš nieko apie tai nežinojau. Žvilgsnis į praeitį yra 20/20.

Taigi, ką man dabar daryti? Ar šiuo metu apskritai dar galėčiau atlikti kokius nors medicininius dalykus? Ką nors su balzamuotoju? Ką nors su ją apžiūrėjusiu asmeniu? Kai ši mano kelionės dalis bus baigta, pereisiu į informavimo visiems, kas nutiko, režimą. Turiu omenyje ne tik šią grupę. Turiu omenyje visus, kurie klausysis, ir tuos, kurie nenorės. Man tai nebesvarbu. Man nerūpi, ką žmonės apie mane galvoja. Man tiesiog nerūpi.

Trečiadienį Renee Greer paskelbė dar vieną atnaujintą informaciją. Toliau pateikiama ištrauka:

Priėmiau sprendimą. Žinau, kad buvo prašymų duoti interviu. Šiuo metu mano pagrindinis tikslas - užtikrinti, kad mano mergaitės audiniai būtų išsaugoti, kad (D r., apie kurį visi žino) galėtų atlikti savo darbą. Vis dar neturiu dviejų tyrimų, kurių prašė koroneris, rezultatų. Jie vis dar jų neatliko. Turiu įsitikinti, kad informacija, kurią turiu, yra teisinga.

Esu 999999999999 % įsitikinęs, kad tai padarė [vakcina]. Turiu įsitikinti, kad visa kita išbraukta. Pašalinimo procesas iš esmės nuspręs, kas nutiks. Jei nieko nerasiu, tada tai užginčysiu. Manau, kad taip ir yra. Tikrai taip manau. Tai vienintelis dalykas, kuris turi prasmę. Turiu remtis faktais. Kai viskas bus baigta, tada turėsiu ant ko stovėti. Iki tol interviu nebus. Jei jis bus neįtikinamas, aš būsiu ta, kuri rėks savo dukters istoriją. Iki tol tai laukimo žaidimas. Turiu tai padaryti teisingai.  Faktai yra tokie, kad ji nuėjo miegoti ir nepabudo. Ji buvo itin guvi. Jai buvo atlikti 3 šūviai. Vis dar laukia 2 tyrimų.

Amy Lumpkins organizuoja lėšų rinkimą, kad padėtų Renee. Padėti paaukoti galite čia:

"Mums reikia visos pagalbos, kurią galime gauti. Ši jauna mergina nusipelno geriausio. Padarysiu viską, ką galiu, kad tai įvyktų", - sakė Renee.

Šeimos draugė pakomentavo Renee įrašą: "Tai mano miela draugė, o jos graži tobula dukra nusipelnė Teisingumo. Deja, žinios sklinda per lėtai, ir esu tikra, kad kol mes kalbamės, daugelis dabar yra nekaltesni, gaunantys daugiau nuotraukų. Tenka stebėti, kaip visa tai vyksta, ir tai drasko vidurius, ypač kai tai paliečia tau artimą žmogų. Mes visi turime susivienyti ir kovoti už tuos, kurie nebeturi balso".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau