Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2022 » Spalio » 22

Žmogus, išradęs "Pfizer Covid-19" vakciną, prisipažįsta, kad nebuvo pasiskiepijęs

Dr. Uguras Sahinas (Ugur Sahin), biotechnologijų bendrovės "BioNTech", kuri bendradarbiavo su "Pfizer" kuriant pirmąją pasaulyje vakciną "Covid", generalinis direktorius, prieš kamerą prisipažino, kad jis nebuvo pasiskiepijęs vakcina "Covid".

Vokietijos DW tinklo reporterio paklaustas, kodėl nebuvo paskiepytas, daktaras Sahinas išsisukinėjo ir miglotai teigė, kad jam skiepytis draudžiama, o jo bendrovė turi susitelkti į milijardų vakcinų gamybą kitiems.

Šiame straipsnyje yra teiginiu, kurie atspindi autoriaus Baxter Dmitry nuomone iš NewsPunch.com

Atskleidimas, kad žmogus, sukūręs Pfizer vakciną, pats nesiskiepijo, primena buvusio Billo Gateso gydytojo teiginius, kad nors Gatesas verčia žmoniją skiepytis vakcinomis, jis neleidžia skiepytis savo šeimai.

Nereikia būti kūno kalbos ekspertu, kad pamatytum, jog Sahinas labai susijaudino ir pasijuto nejaukiai, kai buvo paklaustas, kodėl jis nebuvo paskiepytas.

Ir jo teiginys, kad jam neteisėta pasiskiepyti "Pfizer" skiepu, nesutampa.

Taigi kokia tikroji priežastis, kodėl Sahinas nebuvo paskiepytas savo vakcina? Galbūt tai susiję su tuo, kad jis vakciną sukūrė vos per kelias valandas, naudodamasis savo kompiuteriu per vieną dieną?

Anksčiau greičiausiai kada nors sukurtai vakcinai prireikė daugiau nei ketverių metų įtempto darbo.

Tačiau daktaras Sahinas, kuris kartu su žmona įkūrė "BioNTech", per vieną savaitgalį sukūrė "apytikslį projektą". 

Ir šis "juodraštinis projektas" vos po kelių mėnesių gavo FDA leidimą. Kaip anksčiau rašė "Business Insider", "Moderna" vakcinai sukurti taip pat prireikė vos dviejų dienų.

Visa tai nekelia pasitikėjimo vakcinomis, ar ne?

Galbūt todėl faktų tikrinimo pramonė turėjo įkišti nosį ir sutrikdyti informacijos srautą. Pasak "Reuters" faktų tikrintojų, daktaras Sahinas iš "BioNTech" neprisipažino, kad yra neskiepytas. Tai tiesa. Nepaisant to, kad jūs savo ausimis girdėjote jį sakant būtent tai, "Reuters" tvirtina, kad jūs klystate, ir pats Sahinas klysta, o "BioNTech" generalinis direktorius yra paskiepytas savo paties produktu - "Pfizer" ir "BioNTech" vakcina "Covid-19".

Kaip įprasta, "Reuters" faktų tikrinimo komanda pateikia lygiai nulį įrodymų, pagrindžiančių jų beatodairiškus teiginius. Nepaisant to, "Facebook" ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos neleidžia niekam paneigti to, ką "Reuters" teigia apie Sahino skiepijimo statusą.

"Facebook" pasirinko "Reuters" kaip vieną iš patvirtintų faktų tikrinimo grupių ir suteikė jai galimybę žymėti istorijas svetainėje kaip "teisingas" arba "melagingas". Nors teoriškai ši idėja skamba gerai, praktiškai ji turėjo žodžio laisvę varžantį poveikį, o kartu apribojo tiesos ieškotojų laisvą raišką internete.

Šioje vietoje verta prisiminti, kad faktų tikrintojai yra nekvalifikuoti mėgėjai, neturintys žurnalistų ar tyrėjų kvalifikacijos. "Snopes" generalinis direktorius Davidas Mikkelsonas (David Mikkelson) įdarbino savo naująją žmoną, Los Andžele gyvenančią aukštos klasės eskorto atstovę, dirbti faktų tikrinimo svetainėje. Likusieji bendradarbiai yra tinklaraštininkai, turintys kairiųjų aktyvistų praeitį.

Tai žmonės, kuriems "Big Tech" patikėjo prižiūrėti socialinę žiniasklaidą ir atimti iš piliečių teisę į žodžio laisvę.

Vyresnioji faktų tikrintoja Kim LaCapria netgi prisipažino, kad reguliariai "tikrina faktus" būdama apsvaigusi nuo narkotikų. Žinoma, tai gali būti teisėta. Tačiau problema ne tame. Problema ta, kad faktų tikrinimas yra rimtas reikalas, ir faktų tikrintojai turėtų į jį žiūrėti rimtai, ypač dabar, kai "Facebook" ir kitos socialinės žiniasklaidos svetainės paskyrė juos visų mūsų naujienų kanalų prižiūrėtojais, turinčiais teisę uždrausti naudotojams naudotis šešėliniu draudimu.

"Facebook" turėtų uždrausti naudotis faktų tikrinimo įmonės, kurios vyresnieji darbuotojai prisipažįsta dirbantys apsvaigę nuo narkotikų, paslaugomis. Ant kortos pastatyta per daug.

Tačiau kai tik pasirodo istorijų, kurios kenkia valdžiai, faktų tikrintojai yra pasitelkiami, kad jas palaidotų, melagingai pavadindami tokias istorijas "klaidinančiomis" arba "melagingomis", net jei jos yra visiškai autentiškos.

Tai pasitarnauja pateisinant jų cenzūravimą socialinės žiniasklaidos algoritmais ir tikslingą draudimą bei deplatformavimą visų, kurie bando skleisti informaciją, kurią faktų tikrintojai palaidojo.

Faktų tikrintojai nėra nešališki, nepriklausomi šaltiniai, suinteresuoti nustatyti tiesą. Jie yra hiperpartiniai puolamieji šunys, dirbantys korumpuotos valdžios vardu.

Žiūrėti:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės...

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.02.2018 laikas 11:13 Receptai Kaip ruošiamos arbatos
Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Nerūdijančio plieno visiškai netinka, nes turi kenksmingų priedų. Nenaudokite aliumininių indų, nes iš jų į arbatą patenka metalo jonų....

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 11:19 Receptai Rudeninis trupininis pyragas iš moliūgų. Moliūgų pyragas

Sotaus pyrago gaminimas iš moliūgo.. Paruošas pyragas yra minkštas, trupininis, šiek tiek drėgnas. Ir labai skanus.

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:44 Receptai Purūs kefyriniai paplotėliai
Tokiais puriais paplotėliais dažnai mane lepino močiutė, kepė juos kiekvieną savaitę. Kaip sunku būdavo sulaukti, kol jie nors truputį atauš… Dabar aš gaminu tokius paplotėlius savo artimiesiems, kuo jie neapsakomai džiaugiasi!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau