Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 22

Žmogus, išradęs "Pfizer Covid-19" vakciną, prisipažįsta, kad nebuvo pasiskiepijęs

Dr. Uguras Sahinas (Ugur Sahin), biotechnologijų bendrovės "BioNTech", kuri bendradarbiavo su "Pfizer" kuriant pirmąją pasaulyje vakciną "Covid", generalinis direktorius, prieš kamerą prisipažino, kad jis nebuvo pasiskiepijęs vakcina "Covid".

Vokietijos DW tinklo reporterio paklaustas, kodėl nebuvo paskiepytas, daktaras Sahinas išsisukinėjo ir miglotai teigė, kad jam skiepytis draudžiama, o jo bendrovė turi susitelkti į milijardų vakcinų gamybą kitiems.

Šiame straipsnyje yra teiginiu, kurie atspindi autoriaus Baxter Dmitry nuomone iš NewsPunch.com

Atskleidimas, kad žmogus, sukūręs Pfizer vakciną, pats nesiskiepijo, primena buvusio Billo Gateso gydytojo teiginius, kad nors Gatesas verčia žmoniją skiepytis vakcinomis, jis neleidžia skiepytis savo šeimai.

Nereikia būti kūno kalbos ekspertu, kad pamatytum, jog Sahinas labai susijaudino ir pasijuto nejaukiai, kai buvo paklaustas, kodėl jis nebuvo paskiepytas.

Ir jo teiginys, kad jam neteisėta pasiskiepyti "Pfizer" skiepu, nesutampa.

Taigi kokia tikroji priežastis, kodėl Sahinas nebuvo paskiepytas savo vakcina? Galbūt tai susiję su tuo, kad jis vakciną sukūrė vos per kelias valandas, naudodamasis savo kompiuteriu per vieną dieną?

Anksčiau greičiausiai kada nors sukurtai vakcinai prireikė daugiau nei ketverių metų įtempto darbo.

Tačiau daktaras Sahinas, kuris kartu su žmona įkūrė "BioNTech", per vieną savaitgalį sukūrė "apytikslį projektą". 

Ir šis "juodraštinis projektas" vos po kelių mėnesių gavo FDA leidimą. Kaip anksčiau rašė "Business Insider", "Moderna" vakcinai sukurti taip pat prireikė vos dviejų dienų.

Visa tai nekelia pasitikėjimo vakcinomis, ar ne?

Galbūt todėl faktų tikrinimo pramonė turėjo įkišti nosį ir sutrikdyti informacijos srautą. Pasak "Reuters" faktų tikrintojų, daktaras Sahinas iš "BioNTech" neprisipažino, kad yra neskiepytas. Tai tiesa. Nepaisant to, kad jūs savo ausimis girdėjote jį sakant būtent tai, "Reuters" tvirtina, kad jūs klystate, ir pats Sahinas klysta, o "BioNTech" generalinis direktorius yra paskiepytas savo paties produktu - "Pfizer" ir "BioNTech" vakcina "Covid-19".

Kaip įprasta, "Reuters" faktų tikrinimo komanda pateikia lygiai nulį įrodymų, pagrindžiančių jų beatodairiškus teiginius. Nepaisant to, "Facebook" ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos neleidžia niekam paneigti to, ką "Reuters" teigia apie Sahino skiepijimo statusą.

"Facebook" pasirinko "Reuters" kaip vieną iš patvirtintų faktų tikrinimo grupių ir suteikė jai galimybę žymėti istorijas svetainėje kaip "teisingas" arba "melagingas". Nors teoriškai ši idėja skamba gerai, praktiškai ji turėjo žodžio laisvę varžantį poveikį, o kartu apribojo tiesos ieškotojų laisvą raišką internete.

Šioje vietoje verta prisiminti, kad faktų tikrintojai yra nekvalifikuoti mėgėjai, neturintys žurnalistų ar tyrėjų kvalifikacijos. "Snopes" generalinis direktorius Davidas Mikkelsonas (David Mikkelson) įdarbino savo naująją žmoną, Los Andžele gyvenančią aukštos klasės eskorto atstovę, dirbti faktų tikrinimo svetainėje. Likusieji bendradarbiai yra tinklaraštininkai, turintys kairiųjų aktyvistų praeitį.

Tai žmonės, kuriems "Big Tech" patikėjo prižiūrėti socialinę žiniasklaidą ir atimti iš piliečių teisę į žodžio laisvę.

Vyresnioji faktų tikrintoja Kim LaCapria netgi prisipažino, kad reguliariai "tikrina faktus" būdama apsvaigusi nuo narkotikų. Žinoma, tai gali būti teisėta. Tačiau problema ne tame. Problema ta, kad faktų tikrinimas yra rimtas reikalas, ir faktų tikrintojai turėtų į jį žiūrėti rimtai, ypač dabar, kai "Facebook" ir kitos socialinės žiniasklaidos svetainės paskyrė juos visų mūsų naujienų kanalų prižiūrėtojais, turinčiais teisę uždrausti naudotojams naudotis šešėliniu draudimu.

"Facebook" turėtų uždrausti naudotis faktų tikrinimo įmonės, kurios vyresnieji darbuotojai prisipažįsta dirbantys apsvaigę nuo narkotikų, paslaugomis. Ant kortos pastatyta per daug.

Tačiau kai tik pasirodo istorijų, kurios kenkia valdžiai, faktų tikrintojai yra pasitelkiami, kad jas palaidotų, melagingai pavadindami tokias istorijas "klaidinančiomis" arba "melagingomis", net jei jos yra visiškai autentiškos.

Tai pasitarnauja pateisinant jų cenzūravimą socialinės žiniasklaidos algoritmais ir tikslingą draudimą bei deplatformavimą visų, kurie bando skleisti informaciją, kurią faktų tikrintojai palaidojo.

Faktų tikrintojai nėra nešališki, nepriklausomi šaltiniai, suinteresuoti nustatyti tiesą. Jie yra hiperpartiniai puolamieji šunys, dirbantys korumpuotos valdžios vardu.

Žiūrėti:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės...

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau