Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 30

Cher užsipuolė "antivaxerius" ir kaltina juos dėl gripo atvejo

Cher socialiniame tinkle "Twitter" užsipuolė "antivaxerius" ir prisipažino, kad šiemet dėl jų "propagandos" nesiryžo pasiskiepyti nuo gripo ir dabar negali nustoti kosėti, o jos gerklė dega.

Išspausdindama įnirtingą tviterio žinutę, kurioje ji klausė: "Kas su tais žmonėmis negerai?", Cher pareikalavo, kad tie, kurie turi informacijos apie neigiamas skiepų nuo gripo ir Covid-19 pasekmes, pasiliktų ją sau.

"Twitter" vartotojai greitai atsakė dainininkei "Turn Back Time", pašiepdami ją dėl savimonės stokos ir paskelbdami, kad šis tviterio įrašas yra "didelis savanaudiškumas".

žmonės, sveikata, Cher

žmonės, sveikata, Cher

žmonės, sveikata, Cher

76-erių moteris yra skiepų maksimalistė, finansavusi mobilųjį Covid-19 skiepų autobusą Niujorke, kuriame "Pfizer" vakcinos buvo skiriamos nemokamai, neatsižvelgiant į pilietybės statusą ar sveikatos draudimą.

"Jaučiuosi labai laiminga, kad galiu prisidėti prie to, jog Niujorko - savo antrųjų namų - vaikams ir šeimoms būtų užtikrintas prieinamumas, važiuodama tiesiai į bendruomenę ir tikėdamasi, kad tai paskatins daugiau niujorkiečių prisijungti ir pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu", - pernai pareiškime sakė Cher.

"Dr. Redlener ir aš esame dėkingi, kad galime bendradarbiauti su miestu ir meru de Blasio, kad ši paslauga būtų teikiama nemokamai ir pasiektų kuo daugiau žmonių", - pridūrė ji.

Jei galima spręsti iš įsiutusios Cher tviterio žinutės, panašu, kad ji turi dvejopų minčių apie "Big Pharma" vakcinų veiksmingumą. Prisipažinti, kad buvo įtikinta nesiskiepyti nuo gripo, o paskui užsipulti "antivakserius" dėl savo gripo atvejo - tipiška reakcija žmogaus, kuris bando išnarplioti Didžiosios farmacijos ir pagrindinės žiniasklaidos propagandą, kuria esame kasdien bombarduojami.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau