Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 3

Taylor Swift yra populiariausių privačių lėktuvų teršėjų sąraše

Naujas tyrimas atskleidė, kad Taylor Swift privačiais lėktuvais naudojasi dažniau nei bet kuri kita įžymybė. Holivudo elitas, siekdamas sumažinti anglies dvideginio emisiją, dažnai verčia mases kalbėti apie klimato kaitą, tačiau pats gyvena daug anglies dvideginio išskiriantį gyvenimo būdą. 

Į tvarumą orientuota skaitmeninės rinkodaros agentūra "Yard" paskelbė naują tyrimą, kuriame nustatyta, kad T. Swift 2009 m. įsigytas lėktuvas "Dassault Falcon 7X", įsigytas 2012 m., per pirmąsias 200 2022 m. dienų skrido 170 kartų ir išmetė 8 293,54 metrinės tonos anglies dioksido. Per pastaruosius septynis mėnesius jos privataus lėktuvo naudojimas prilygo tam, ką per metus išmestų 1 184 paprasti žmonės. 

Swift atstovė spaudai leidiniui "The Tab" sakė, kad dainininkės "lėktuvas reguliariai skolinamas kitiems asmenims. Priskirti didžiąją dalį ar visas šias keliones jai yra akivaizdžiai neteisinga". Nesvarbu, ar tai Swift, ar ne, vis tiek jos lėktuvas išmeta anglies dvideginio emisijas. 

elitas, Holivudas, klimatas, klimato kaita

Tokios įžymybės kaip Leonardo DiCaprio sulaukė pasipriešinimo dėl didelį anglies dioksido kiekį paliekančio gyvenimo būdo - skraidymo lėktuvais po visą pasaulį ir kartu klimato kaitos pamokslavimo. 

Kylie Jenner neseniai sukėlė sąmyšį internete dėl "Instagram" įrašo su vaikinu Travisu Scottu ir jųdviejų privačiais lėktuvais.

Pateikiame Jardo sąrašą garsenybių, kurios šiais metais daugiausiai naudojasi privačiais lėktuvais (sąrašas parengtas su "The Tab" leidinio pagalba): 

1. Taylor Swift 

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: Swift Swift: 8 293,54 tonos.

Pirmąją vietą užima sveikuolių karalienė Taylor Swift. Šokiruoja tai, kad Taylor išmetė daugiau anglies dvideginio nei kitos įžymybės - 8 293 tonas. Tarša (Taylor versija).

Nuo sausio mėnesio savo privačiu lėktuvu iš viso surengusi 170 skrydžių, Taylor ore praleido 22 923 minutes, arba 15,9 dienos. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu ji nekoncertuoja, tai labai daug. Vidutinė Taylor skrydžio trukmė - 80 minučių, o vieno skrydžio metu ji vidutiniškai įveikia 139,36 mylios.

2. Floydas Mayweatheris (Floyd Mayweather)

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: 7 076,8 tonos

Sidabro medalis atiteko boksininkui Floydui Mayweatheriui, kuris vien šiais metais iš savo privataus lėktuvo išmetė 7076,8 tonos CO2.

Mayweatheris surinko daugiau skrydžių nei bet kuri kita šiame sąraše esanti įžymybė - šiemet jis jau atliko 177 skrydžius, t. y. vidutiniškai po 25 skrydžius per mėnesį arba po vieną per dieną. Floydas taip pat turi trumpiausią sąraše skrydžio trukmę - apgailėtinas 10 minučių. Tiek daug apie aplinkosaugą, eh.

3. Jay-Z

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: 6 981,3 tonos

Beyonce antroji pusė šiame sąraše užima trečiąją vietą. Jay-Z šiais metais atliko 136 skrydžius ir ore praleido beveik dvi savaites.

Savo privačiu lėktuvu jis išmetė 6 981,3 tonos CO2, o tai yra 997,3 karto daugiau nei vidutinis žmogus per metus. Nuo 2017 m. nevykęs į gastroles, Jay-Z tikrai neturi pasiteisinimo, kodėl išmetė tiek teršalų. 

4. A-Rodas

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: 5 342,7 tonos.

Amerikoje žinomas ir J-LO buvęs krepšininkas A-Rodas šiais metais 106 kartus skrido privačiu lėktuvu. Vienam skrydžiui vidutiniškai skiriant 80 minučių, nuo sausio mėnesio A-Rodas išmetė 5 342 tonas anglies dioksido.

5. Blake'as Sheltonas (Blake Shelton)

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: Šių metų skrydžiai: 4 495 tonos

Blake'as Sheltonas - amerikiečių kantri muzikos dainininkas, žinomas dėl to, kad kartu su žmona Gwen Stefani yra JAV laidos "The Voice" treneris. Šiais metais Blake'as ore praleido 12 424 minutes ir per 111 skrydžių išmetė 4 495 tonas anglies dioksido. Ar gali jis ir Gwen įšokti į privatų lėktuvą ir skristi į Jungtinę Karalystę ir surengti čia koncertinį turą?

6. Stevenas Spielbergas (Steven Spielberg)

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: 4 465 tonos.

Kitas pažeidėjas - garsus režisierius Stevenas Spielbergas, kuris per 61 skrydį išmetė 4 465 tonas CO2. Stiveno vidutinė skrydžio trukmė šiame sąraše yra ilgiausia - 1 val. 47 min.

Iš viso šiais metais jis savo privačiu lėktuvu skrido 12 341 minutę, t. y. ore praleido beveik devynias dienas. Jei jis skrenda režisuoti dar vieno kultinio filmo, tuomet aš dėl to nesikremtu. 

7. Kim Kardashian

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: Kim Kardashianos Kim Kardashianos Kim Kardashianos kelionių rekordas: 4 268,5 tonos

Nenuostabu, kad šiame sąraše figūruoja Kardashian. Visai Kardashianų šeimai nesvetimas prabangus gyvenimo būdas, jie dažnai skelbia savo asmeninių privačių reaktyvinių lėktuvų nuotraukas "Instagram" tinkle ir, regis, labiau mėgaujasi jų turėjimo estetika nei patogumu. Vos prieš kelias savaites Kim savo "Instagram" paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje jos privatus lėktuvas dukros North gimtadienio proga papuoštas stovyklavimo tema. 

Vien 2022 m. Kim lėktuvas per 57 skrydžius išmetė 4268,5 tonos anglies dvideginio, o tai yra 609,8 karto daugiau nei vidutinis žmogus išmeta per metus. Vidutinė Kim skrydžio trukmė - 85,49 minutės, o vidutinis kelionės ilgis - 99,78 mylios, o trumpiausias jos skrydis Kalifornijos teritorijoje trunka vos 23 minutes.

8. Markas Wahlbergas (Mark Wahlberg)

Šiais metais skrydžio metu išmetamas CO2 kiekis: 3 772,85 tonos

Aštuntasis sąraše - amerikiečių aktorius Markas Wahlbergas, kuris šiemet per 101 skrydį išmetė 3 772 tonas anglies dioksido.

Bendras Marko skrydžio laikas - 10 428 minutės, t. y. šiemet jis ore praleido daugiau nei savaitę. Markas dažnai savo "Instagram" tinkle dalijasi nuotraukomis, kuriose jis ir jo draugai skraido privačiu lėktuvu, o būtent, kaip jie ore geria jo paties prekės ženklo tekilą.

9. Oprah Winfrey 

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: 3 493,17 tonos.

2022 m. Amerikos laidų vedėja, valdžios galiūnė Oprah savo privačiu 75 mln. dolerių vertės lėktuvu jau įvykdė 68 skrydžius, kurių metu išmetė 3 493 tonas anglies dvideginio - 499 kartus daugiau nei vidutinis žmogus.

Trumpiausias Oprah skrydis šiais metais truko 14 minučių, vien dėl to buvo išmesta viena tona CO2.

10. Travisas Skotas (Travis Scott)

Šiais metais skrydžio metu išmestas CO2 kiekis: 3 033,3 tonos

Kylie Jenner šią savaitę pateko į karštą vandenį po to, kai savo "Instagram" tinkle paskelbė nuotrauką, kurioje pozuoja su savo gražuoliu priešais du privačius lėktuvus su prierašu: "Nori pasiimti mano ar tavo?". Nepaisant to, kad vidutinė Kylie skrydžio trukmė, regis, siekia vos 24,5 minutės, ji nepateko į dešimties įžymybių sąrašą. Iš tikrųjų tai jos partneris Travisas Scottas, kuris savo privačiu lėktuvu naudojasi dažniau.

Bendras Traviso skrydžio laikas 2022 m. jau yra 8 384 minutės, arba 5,8 dienos jo privačiu lėktuvu, o juk praėjo tik septyni šių metų mėnesiai. Vidutinė jo skrydžio kelionė trunka vos 7,31 mylios, o tai yra tik 10 minučių kelionės automobiliu. 

Garsenybės neturi teisės primesti mums kitiems anglies dvideginio kiekį mažinančio gyvenimo būdo, o patys toliau gyvena pasiturinčiai!!! Įdomu, kokiomis transporto priemonėmis naudojasi Lietuvos "Nelitas". Gal laikas jiems persėsti į autobusus? Nes "labai norėjo". Tegul suveikia atvirkštinis procesas.... Žmonės, reikalaukite, klauskite jų pačių, kodėl jie naudoja šias taršias priemones ir viešinkite. Jie mano, kad jų ši politika neaplenks....

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau