Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 7

Gubernatorius DeSantis skelbia karą Sorošui: "Jūs naikinate Ameriką, todėl ketinu jus sunaikinti"

Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas (Ron DeSantis) paskelbė karą Džordžui Sorošui (George Soros) už tai, kad šis bando sunaikinti Ameriką, visoje šalyje diegdamas radikalius prokurorus.

Ketvirtadienio vakaro laidoje "Fox News" vedėjas Tuckeris Carlsonas (Tucker Carlson) gyrė Floridos gubernatoriaus Rono DeSantiso atliktą "Soroso remiamo" Floridos valstijos prokuroro Andrew Warreno (Andrew Warren) valymą. R. Karlsonas kalbėjo apie R. DeSantiso pranešimą, kad kairiųjų pažiūrų valstijos prokuroras bus nedelsiant nušalintas nuo pareigų už tai, kad nevykdė valstijos įstatymų.

"Jūsų atstovai yra jūsų išrinkti tam, kad į įstatymus įrašytų taisykles, kurioms jūs pritariate", - pareiškė Carlsonas. "Jūs galite kurti savo visuomenės parametrus. Tai vadinama demokratija. Tačiau kai prokuroras nusprendžia, kurie įstatymai galioja, o kurie ne, tai yra paprasčiausias demokratijos griovimas, ir Andrew Warrenas tai darė šešerius metus."

Rairfoundation.com praneša: Nenuostabu, kad Džordžo Sorošo agentas bando sugriauti JAV teisingumo sistemą. Pavojingas kairiųjų pažiūrų globalistas uždirbo milijardus, nuversdamas vyriausybes ir žlugdydamas ekonomiką. Kaip paaiškino Tuckeris,

George'as Sorosas nusprendė sunaikinti Amerikos teisingumo sistemą ir tai daro pasitelkdamas prokurorus.  

Šiuo metu kas penktas amerikietis, t. y. daugiau nei 70 mln. žmonių, gyvena jurisdikcijoje, kurią prižiūri Soroso remiamas prokuroras. Sorošo prokurorai vadovauja tokiems miestams kaip Niujorkas, Čikaga, Sent Luisas, Naujasis Orleanas, Filadelfija, Los Andželas - didžiausiems mūsų miestams. Jie taip pat vadovauja tokioms vietovėms kaip Traviso apygarda Teksase, Hindso apygarda Misisipėje, Loudouno apygarda Virdžinijoje, Čatamo apygarda Džordžijoje. Visose jose dirba Sorošo remiami prokurorai. 

Soroso įtaka pasireiškia kampanijų finansavimu. Pinigai gaunami iš šaltinių, atviros visuomenės fondų ir su jais susijusių politinių veiksmų komitetų bei fiktyvių bendrovių. Neseniai Teisėsaugos teisinės gynybos fondo (Law Enforcement Legal Defense Fund) atlikta analizė parodė, kad iš viso šiuo metu Jungtinėse Valstijose pareigas eina daugiau kaip 75 Soroso remiami prokurorai. Kad šie žmonės užimtų šias pareigas, Sorosas išleido daugiau kaip 40 mlrd. dolerių. Dažnai jis yra didžiausias rėmėjas lenktynėse. Pavyzdžiui, Filadelfijoje vykusiose lenktynėse 90 proc. dabartinio generalinio prokuroro Larry Krasnerio lėšų skyrė George'as Sorosas. Kas nutiko toliau? Kada nors važiuokite per Filadelfijos centrą ir pamatysite.

Sorošo prokurorai atsisako vykdyti įstatymus prieš saugomas grupes. Tai jų firminė savybė. Tai jų ideologijos esmė. To rezultatas - daug pozavimo, bet dar daugiau žmogžudysčių aukų. Žuvo daug žmonių. Praėjusiais metais Filadelfijoje užregistruotas didžiausias nužudymų skaičius per visą istoriją. Apskritai, FTB duomenimis, 2020 m. Jungtinėse Valstijose nužudymų skaičius šalyje šoktelėjo 30 proc. Tai didžiausias vienerių metų žmogžudysčių padidėjimas per visą Amerikos istoriją. Viskas dėl to, kad vienas milijardierius nusprendė, jog įstatymai, už kuriuos balsavo ir kuriuos remia Amerikos piliečiai, yra rasistiniai. Ar jums tai skamba kaip demokratija? Žinoma, tai nėra demokratija.  

Demokratija yra sistema, kurioje pripažįstama daugumos valia ir dažnai į ją atsižvelgiama. Žmonės valdo. Tai, ką ką tik aprašėme, yra oligarchija. Geriausiu atveju ji yra groteskiška ir pražudė daugybę žmonių. Tikriausiai tam tikru lygmeniu apie tai žinote, ir tai nemalonu girdėti, tačiau dar prieš kelias valandas niekas nieko dėl to nedarė, tačiau šiandien Floridos valstijos gubernatorius Ronas DeSantisas - žmogus, kuris, priešingai nei George'as Sorosas, iš tikrųjų buvo išrinktas Amerikos rinkėjų - nusprendė atleisti Soroso remiamą prokurorą savo valstijoje, nepaliaujamai politizavusį Tampos teisingumo sistemą. To žmogaus vardas - Andrew Warrenas. Šešerius metus Warrenas atsisakė vykdyti įstatymus, kurie nepatinka George'ui Sorosui. Šiandien tai baigėsi.  

Savo pranešime DeSantis išsamiai aprašė kai kuriuos šiurpius Warreno teisinės valstybės nepaisymo atvejus; nuo atsisakymo vykdyti bet kokius draudimus nepilnamečiams atlikti lyties keitimo operacijas, neatsižvelgiant į įstatymų leidžiamosios valdžios veiksmus, iki tvirtinimo, kad jis nevykdys jokių įstatymų, susijusių su teisės į gyvybę apsauga Floridoje.

Karlsonas pridūrė, kad "Vorenas nusprendė, kad nevykdys HB 1. Tai įstatymas, kuriuo buvo padidintos bausmės riaušininkams. Warrenas atsisakė patraukti baudžiamojon atsakomybėn 67 BLM [Black Lives Matter] riaušininkus 2020 m. vasarą. Jis sakė, kad Tampoje nebuvo jokio taikos pažeidimo, nors jis tikrai buvo, bet jis nusprendė į tai nekreipti dėmesio, nes pritarė jų politikai. Visai neseniai Warrenas atsisakė patraukti baudžiamojon atsakomybėn gaujos narį, kaltinamą tuo, kad po to, kai nušovė kitą žmogų, šaudė į namą su viduje esančiais vaikais." Be to, Karlsonas pabrėžė, kad Vorenas nusitaikė į krikščionių pastorių, kuris buvo suimtas už tai, kad per Kovidą laikė bažnytines pamaldas.

DeSantis paaiškino, kad Warrenas negalėjo "iškelti savęs aukščiau [įstatymų leidėjų veiksmų] ir sakyti, kad jis nevykdys įstatymų. Mes nerenkame žmonių vienoje valstijos dalyje, kad jie turėtų veto teisę dėl to, ką visa valstija nusprendžia šiais svarbiais klausimais", - aiškino DeSantis.

"Floridos konstitucija veto teisę suteikė gubernatoriui, o ne atskirų valstijų prokurorams, todėl kai šiurkščiai pažeidžiate savo priesaiką, kai paverčiate save aukščiau įstatymų, pažeidžiate savo pareigą. Jūs apleidote savo pareigą ir demonstruojate kompetencijos trūkumą, kad galėtumėte atlikti šias pareigas, todėl šiandien mes laikinai nušaliname valstijos prokurorą Andrew Warreną nuo pareigų", - paskelbė DeSantisas.

Gubernatorius pažadėjo, kad jo administracija "neleis šiam šalyje paplitusiam įstatymo ignoravimo patogenui. Mes neleisime, kad tai įsitvirtintų čia, Floridos valstijoje".  

Žiūrėkite visą gubernatoriaus DeSantiso kalbą:

Gubernatorius paskelbė, kad Warren pakeis teisėja Susan Lopez.

DeSantis ketvirtadienio vakarą davė interviu Tuckeriui Carlsonui po pirmiau parodyto komentatoriaus griežto monologo. DeSantis aptarė, kodėl jis nušalino Soroso remiamą progresyvią prokurorę:

DeSantis istoriją su Sorosu

Tai ne pirmas kartas, kai Floridos gubernatorius stoja į kovą su Sorosu. 2022 m. birželį DeSantisas įspėjo Majamio gyventojus, kad ispanų kalba transliuojančios radijo stotys, kurias nupirko Džordžo Soroso remiama grupė, planuoja savo eteryje skleisti "dezinformaciją".

DeSantisas ispanų kalba išleido kelis radijo siužetus, kuriais įspėjo gyventojus apie "ispanakalbių radijo stočių, skirtų dezinformuoti bendruomenę, pirkimą".

"Gubernatorius Ronas DeSantisas imasi [kovoti] su Sorosu jo paties teritorijoje, nupirkdamas reklamą ispanų kalba Soroso tinkle, kuri tarnauja kaip PSA ispanakalbiams Floridos gyventojams, įspėjanti apie prosocialistinę, radikalią darbotvarkę, slypinčią už "The Latino Media Network", - sakoma pareiškime, kurį DeSantiso kampanija pateikė Fox News Digital.

Reklamoje Ronas DeSantisas vardu vadina Džordžą Sorošą ir perspėja ispanakalbius rinkėjus, kad kairieji bando paversti Ameriką tokia pat socialistine valstybe, iš kurios daugelis jų pabėgo.

"Įspėjimas rinkėjams! Kairieji perima mūsų vietinės žiniasklaidos kontrolę", - rašoma išverstoje reklamos versijoje. "Milijardierius Džordžas Sorošas, žinomas dėl kraštutinių kairiųjų tikslų finansavimo, dabar finansuoja ispanakalbių radijo stočių pirkimą čia, Majamyje."

"Jie ateina su savo ideologine darbotvarke", - tęsiama reklamoje. "Sorosas ir jo pakalikai žino, ką ši bendruomenė atstovauja kovoje su socializmu Amerikoje. Ši bendruomenė nesusipainios. Vadovaujant gubernatoriui Ronui DeSantisui, Florida stoja prieš korporacinę žiniasklaidą ir kairiųjų dezinformaciją".

2018 m. spalį R. DeSantisas, kandidatuodamas į gubernatorius, perspėjo, kad jo tuometinis varžovas, Soroso remiamas Talahasio meras Andrew Gillumas (Andrew Gillum), jei bus išrinktas, iš esmės sugriaus Floridos ekonomiką, nes į valstijos agentūras ir valdybas paskirs būrius kairiųjų radikalų.

"Jis gali pasiųsti į mūsų valstijos vyriausybę, žinote, Soroso remiamus aktyvistus", - apie savo varžovą sakė DeSantisas.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
07.12.2022 laikas 22:37 JAV pakeitė savo aukštųjų technologijų paleidimo sistemą, kad Ukrainos kariuomenė negalėtų paleisti raketų į Rusiją
Visų pirma, B. Obamos administracija iki kaklo buvo įsitraukusi į 2014 m. ten vykdytą režimo pakeitimo operaciją, po kurios tuometinio viceprezidento Joe Bideno sūnus Hunteris sudarė pelningus verslo sandorius korumpuotame šalies energetikos sektoriu...

Skaityti daugiau

07.12.2022 laikas 19:31 Mokslininkai teigia, kad po Marso paviršiumi slypi senovinė ateivių gyvybė
Marse aptiktas vulkaninis aktyvumas reiškia, kad po Marso paviršiumi esantis šilumos šaltinis gali sudaryti tinkamas sąlygas mikrobinei gyvybei. Apie šį atradimą rašoma moksliniame leidinyje "Nature Astronomy".

Skaityti daugiau

07.12.2022 laikas 19:19 Kanadoje vaizdo įraše užfiksuotas pakrante vaikščiojantis sniego žmogus

Neseniai Kanadoje buvo nufilmuotas labai įdomus ir kokybiškas vaizdo įrašas (pagal tipinių sniego žmogaus vaizdo įrašų standartus), kurį paskelbė "Rocky Mountain Sasquatch Organization".

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:40 Receptai | Patiekalai "Kai nesinori gaminti pyragų, gaminu bulvių plokštainį": be orkaitės ir be mielių (paprastas receptas)

Kai norite pyragų, bet neturite laiko užsiimti tešla - bulvių plokštainį pasigaminu per "kelias minutes". Jis gaminamas be orkaitės ir be mielių. Paprastas, visiems prieinamas receptas!

Skaityti daugiau