Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 13

Kodėl vedęs vyras ieško meilužės, ar jam trūksta žmonos šilumos?

Kas yra seksas santuokoje? Kaip seniai sakydavo: "Tai šiek tiek daugiau nei vakarienė ir šiek tiek mažiau nei Laikas". Jausmai nublanksta, jausmai išblėsta ir tuo metu, norint išsaugoti šeimą, tiek jai, tiek jam yra dvi galimybės. Pirmoji - tai darbas ties santykiais ir naujų spalvų suteikimas jų bendram gyvenimui. Antrasis - pilką nuobodų gyvenimą atskiesti meilužiais, kas yra daug lengviau abiem (tam tikrame etape) ir ką daugelis žmonių praktikuoja.

Tai bendras fonas, o dabar pereikime prie vyrų. Vyras yra "alfa" patinas (kaip jis apie save galvoja), bent jau toks jis turėtų būti, kaip jį mokė. Ir, žinoma, turėdamas ne savo moterį, o moterį, jis didina savo svarbą savo paties akyse. Užuolaida! Tik už šios uždangos žmogus nemato tikrųjų savo elgesio motyvų, šio reikšmingumo išgavimo. Požiūris paklysta, užuot įgijęs tą svarbą ir sukūręs laimingą šeimą, jis eina pas savo meilužę. Tai ne svarba, o silpnumas.

Nesugebėjimas ar nenoras išspręsti šeimos problemų, kurios jį veda pas meilužę, yra kitas atsakymas į klausimą, kodėl. Išeitis - arba pataisyti santykius, arba išsiskirti, tačiau abu šie sprendimai yra sunkūs. Tačiau yra ir trečias - meilužė. Ir problema išlyginama. Tai nesugebėjimas ir baimė priimti sunkius (suaugusiųjų) sprendimus.

Yra psichologinių problemų, kurios stumia žmogų į "kairę", o tokiais atvejais "kairė" virsta dar didesnėmis psichologinėmis problemomis, dėl kurių žmogus, užuot kreipęsis į psichologą, tiesiog šokinėja iš lovos į lovą.

Vyro neištikimybė yra baisi net ne dėl pačios neištikimybės, o dėl pasekmių, kurias gali patirti apgaudinėjama moteris. Žmogus pats pradeda grandinę, kuri galiausiai smogia jam pačiam. Tai siaubas, dėl kurio visiškai pasikeičia moters gyvenimas, gyvenimo vertybės ir požiūris į vyrus. Spręsdama šias problemas moteris tampa stipresnė, o jų nespręsdamas vyras tampa silpnesnis.

Todėl neištikimybė vyrui yra silpnybė, būdinga nesubrendusiam vaikui, kuri anksčiau ar vėliau jam atsilieps. O kai tai įvyksta, kyla klausimas: "Kaip nuspręsti?" Deja, daugelis vėl renkasi lengvesnį kelią - geria.

Čia pateikiau keletą pagrindinių punktų, tačiau turite suprasti, kad kiekvienas atvejis yra skirtingas, o jei yra šeima, turite vertinti vieno iš jų veiksmus atsižvelgiant į tai, kas vyksta šeimoje. Ir prieš priimdami vieną sprendimą, imkitės ko nors kartu, kad išsaugotumėte santykius, bent jau įvardykite kitam, kad yra problema.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau