Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugpjūčio » 28

Indoneziją užklupo potvyniai

Pastarosiomis dienomis vakarinę ir rytinę Indonezijos dalį užklupo smarkios liūtys. Naujosios Gvinėjos saloje esančioje Vakarų Papua provincijoje per potvynius ir nuošliaužas žuvo mažiausiai 3 žmonės, o Sumatros salos provincijose nuo potvynių nukentėjo daugiau kaip 35 000 žmonių.

Vakarų Papua provincija, Indonezija

2022 m. rugpjūčio 21 d. smarkios liūtys sukėlė potvynius ir nuošliaužas keliuose Vakarų Papua provincijos Sorongo miesto rajonuose. 2022 m. rugpjūčio 21-24 d. mieste iškrito beveik 600 mm kritulių, o rugpjūčio 23 d. vos per 3 valandas iškrito 90 mm kritulių.

Gelbėtojai teigia, kad Sorongo mieste nuošliaužai palaidojus namą žuvo 3 žmonės. Šeši žmonės buvo sunkiai sužeisti, o keturi patyrė lengvus sužalojimus. Potvyniai taip pat paveikė dideles teritorijas, kuriose, kaip pranešama, buvo apgadinti 1 025 namai. Apie 2 000 žmonių evakuavosi iš savo namų ir persikėlė į pagalbos stovyklas, pas draugus ar giminaičius.

Rugpjūčio 25 d. nelaimių valdymo institucijos, įskaitant Sorongo regioninę nelaimių valdymo agentūrą (BPBD), tebevykdė kai kurių gyventojų evakuaciją, dalijo pagalbos priemones, tvarkė teritoriją ir vertino žalą.

Sumatros sala, Indonezija

Nuo 2022 m. rugpjūčio 17 d. Sumatros salą Indonezijoje užklupo smarkios liūtys, kurios sukėlė potvynius ir nuošliaužas. Nukentėjo Bengkulu miestas Bengkulu provincijoje, Delio Serdango ir Asahano rajonai bei Binjai ir Medano miestai Šiaurės Sumatros provincijoje.

Prieš rugpjūčio 20 d. Bengkulu mieste per 24 valandas iškrito 154 mm kritulių, dėl to kilo potvyniai, nuo kurių nukentėjo daugiau kaip 5 000 žmonių. Tą pačią dieną potvyniai nusiaubė Asahano regenciją ir Bindžai miestą Šiaurės Sumatros provincijoje, nuo jų nukentėjo daugiau kaip 9 000 žmonių.

Anksčiau, rugpjūčio 18 d., Medano miesto dalis užliejo potvynis, kuris apgadino daugiau kaip 6 000 pastatų ir paveikė daugiau kaip 25 000 gyventojų. Maždaug tuo pačiu metu pranešta apie potvynį Delio Serdango regione, kur nukentėjo daugiau kaip 2 500 žmonių.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi orų vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau