Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 5

Moteris nėra niekam nieko skolinga. O gal turėtų?

Ilgai galvojau apie šį klausimą. Juk aplink girdite, kad moteris viską skolinga vyrui ir aplinkiniams. Ir atvirkščiai, kad ji niekam nėra skolinga. Noriu užbaigti šį klausimą. Ir taip, daugiausia kalbėsiu apie santykius, šeimą ir santuoką. Juk tai yra tai, ką moteris "turėtų" daryti. Išsiaiškinkime esmę.

Priėjau prie išvados, kad viskas priklauso nuo situacijos. Teisinga, kad moteris yra kažką skolinga savo vyrui. Ir teisinga, kad ji nieko nėra skolinga, bet tada vyras nieko nereikalauja. Ketinu išnagrinėti abi šias galimybes. Pradėsiu nuo to, kad moteris yra kažką skolinga.

Pavyzdžiui, vyras sako, kad moteris turi rengtis tam tikru būdu. Taigi vyras taip pat turėtų jos klausytis šiuo aspektu. Jei moteris nuolat kažką skolinga, o vyras jai nieko neskolingas, tai nėra sąžininga. Išskyrus tuos atvejus, kai moteris pati nori būti tuose santykiuose.

Jei kalbame apie įprastus santykius, turi būti pusiausvyra tarp "turėtų" ir "privalo". Jei moteris turi atlikti namų ruošos darbus, vyras turi daugiau dirbti ir uždirbti. Jei jie uždirba tiek pat, dirba tiek pat, nesąžininga, jei vyras laisvalaikiu nieko neveikia, o moteris atlieka namų ruošos darbus.

Todėl, jei jums sakoma, kad esate kažką skolingas, žmogus jums skolingas tą patį. Priešingu atveju tai yra tam tikras besąlygiškas paklusnumas.

Panagrinėkime antrąjį atvejį, kai moteris nėra skolinga. Čia vyras turi pasistengti. Iš pradžių jis turi susirasti sau moterį, kuri neturės jokių pretenzijų. Kaip kvaila, kai vyras, pradėjęs santykius, pradeda sakyti: "Daryk tai, nedaryk to. "Nedėvėkite to, nedėvėkite to." Jis ima ir tuo "turėtų" bando paversti moterį kitu žmogumi. Ar reikia aiškinti, kad tai neveikia.

Štai kodėl aš laikausi nuomonės, kad reikia iš karto susirasti vyrą (ar moterį), kuris jį tenkintų visais atžvilgiais. Tokiu atveju galite gyventi ir be "privalėjimo". Gyvenkite pasitikėjimu ir abipusiu supratimu.

Leiskite kiekvienam daryti tai, ką nori. Ir jei žmonės iš tiesų tinka vienas kitam, myli vienas kitą, tada šie "privaloma" ir "reikia" bus nereikalingi. Taip, tai retas atvejis, tačiau tai geriausia išeitis.

Bet jei tokios galimybės nėra, tuomet taip, jums teks gyventi su "turėtų" ir "turėtų". O jei su tuo susitaikysite, reikia bent jau teisingo paskirstymo, o ne to, kad vienas asmuo nuolat būtų kažką skolingas, o kitas - nieko.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau