Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 7

Kokios moters vyras negali mylėti, 3 požymiai

Esu įsitikinęs, kad dauguma moterų nori vieno vyro visam gyvenimui. Kad jis yra tas vienintelis ir kad mylės visą gyvenimą. Galėtume pasikalbėti apie tai, koks jis turėtų būti, kad mylėtų visą gyvenimą. Tačiau šiandien kalbėsiu apie moterį, kurios vyras negali turėti. Galbūt jis net gyvens su ja visą gyvenimą, bet meilės jame nebus. Apžvelgsime tris tokios moters savybes.

Pirmasis požymis yra tai, kad moteris niekuo nesiskiria nuo kitų aplinkinių moterų. Pavyzdžiui, žmogus dirba, vaikšto parke, valgo kavinėje. Visur jis mato tokias pat moteris kaip jis. Visada kils pagunda išeiti. Arba bent jau neįvertinti savo moters. O kaip moteris gali būti kitokia, kad galėtų save palankiai pristatyti?

Moteris gali būti itin protinga, itin graži, turėti ypatingą humoro jausmą ir pan. Kad vyro draugas galėtų jam pasakyti: "Pažiūrėk į tą moterį, kodėl ji blogesnė už tavo?", o jis galėtų atsakyti: "Ne, niekas neturi tokio humoro jausmo kaip mano." O ypatumų gali būti daug, svarbiausia, kad dėl to moteris išsiskiria iš kitų.

Antrasis požymis - vyras negali laukti, kol moteris pasakys gerą žodį. Vyrui taip pat reikia gražaus žodžio, palaikymo ir pan. O jei yra moteris, kuri gali tik kritikuoti, nėra jokio noro ją mylėti ar būti šalia jos. Vėlgi, vyras gali likti su ja dėl savų priežasčių, bet meilės tame nebus.

Emocijos yra moterų sritis, jos ten gerai jaučiasi. O vyrams dar vienas kivirčas ar ginčas kelia stresą. Įsivaizduokite, kad žmogui nieko gero nesakoma, o tik didina stresą jo gyvenime. Kaip galima mylėti vyrą, kuris taip elgiasi?

Ir trečias dalykas - nėra ryškių prisiminimų ir patirčių. Vyras užmezga santykius su moterimi, gyvena su ja metus. Ir jis negali prisiminti nė vieno ryškiausio ir geriausio dalyko iš jų bendro gyvenimo. Tokią moterį daug lengviau palikti, lengviau jos nemylėti.

Ir atvirkščiai, jei pora turi daug šviesių ir malonių prisiminimų, išsiskirti labai sunku. Priešingai, vienas kitą nori mylėti visą likusį gyvenimą. Jei viskas taip gera, turtinga ir įvairi. Žmogus prisimena, koks buvo jo gyvenimas prieš tai ir koks po to. O jei ji daug blogesnė, vyras vargu ar mylės savo moterį.

Patinka jai, parašykite komentarą, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau