Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 14

Kas geriausia vaikui skyrybų atveju? Ar moteris gali palikti savo vaiką su buvusiu vyru ir jo naująja žmona?

Kai kurios moterys mano, kad skyrybų metu atiduoti vaiką vyrui yra gėdinga. Galima manyti, kad ji nemyli vaiko arba nenori juo rūpintis. Ypač keistai viskas skamba, jei vyras turi naują moterį. Pagalvokite, kad vaikas turi besikeičiančią motiną. Ne pagal kraują, bet nominaliai. Ar tai normalu? Kas šioje situacijoje geriausia tėvams ir vaikui?

Pradėsiu nuo to, kad neverta būti santuokoje dėl vaiko. Verta išsiskirti. Kodėl? Vaikas skaito tėvų nuotaikas, ir jei jie atvirai konfliktuoja tarpusavyje, tai negali būti gerai vaikui. Todėl dažnai vaikui geriau, jei tėvai išsiskiria.

Paprastai vaikas lieka su moterimi, bet ką daryti, jei vaikas lieka su vyru? Jei tėvai to nori, nematau problemos. Jei tėvas gali pasirūpinti vaiku, viskas gerai. Esame įpratę, kad moteris kontroliuoja situaciją. Ir jei ji nori, ji gauna vaiką.

Tačiau likti su tėvu nėra blogiausia išeitis. Ypač jei jis turi naują moterį. Juk svarbu, kad vaikas matytų gerus santykius savo akyse. Juk jis ja remsis ateityje, kai užmegs santykius. Ir vyrui geriau būti įsimylėjusiam, nei kalbėti apie tai, kokia bloga jo motina.

Apskritai geriausia išeitis tokiu atveju, jei vaikas yra su buvusiu vyru ir jo moterimi, yra retkarčiais pas jį atvykti. Tai reiškia, kad vaikas mato gerus santykius prieš savo akis. Be to, kartais atvyksta gimdyvė. Vaikas mato, kad viskas gerai, kad tėvai gerai sutaria, kad jie gerbia vienas kitą. Tuo pačiu metu, jei niekas vaiko nepaliko, jam pritars abu tėvai.

Ir visi šie dalykai yra labai svarbūs vaiko psichikai formuotis. Taip vaikas matys, kad tėvai yra šalia. Viskas gerai ir saugu. Be to, yra elgesio modelių, o tai taip pat yra privalumas.

Bet kuriuo atveju tai daug geriau nei kasdieniai konfliktai, kai žmonės nusprendžia nesiskirti ir gyventi kartu. Arba kai vaikas turi tik vieną iš tėvų ir atrodo, kad kitas iš tėvų yra blogas. Ir kai atrodo, kad tėvai yra blogi, lyties pripažinimo nebus. Pavyzdžiui, jei berniukas mato, kad jo tėtis yra blogas, jis manys, kad ir jis yra blogas. Jam bus sunku priimti save, savo vyriškumą, nes jis bus susijęs su tėvu. Jei motina bloga, visos mergaitės ir moterys taip pat blogos.

Todėl niekada neturėtumėte nuteikti vaiko prieš vieną iš tėvų. Gyvenkite atskirai, bet būkite draugai ir vienas apie kitą kalbėkite tik gerai. Jei kas nors iš karto pabėga, taip pat turėtumėte pasistengti pasakyti gerų žodžių. Taip, situacija nėra pati maloniausia, bet ką daryti.

Ar patinka, rašykite komentarus, prenumeruoti. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau