Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorijos Paslaptys » 2022 » Rugsėjo » 15

Paslaptinga 45 metrų ilgio kalmarų pabaisa 1978 m. užpuolė amerikiečių laivą

1978 m. didelė jūros būtybė, tikriausiai nežinomos rūšies apie 45 metrų ilgio kalmaras, užpuolė laivą "USS Stein" ir nagais apgadino prie laivo dugno pritvirtinto sonaro korpusą.

Istorija skamba kaip prasimanymas, tačiau ji buvo oficialiai patvirtinta, o vėliau incidentas įtrauktas į ataskaitą "Jūrų gyviai ir įrangos sugadinimo problema".

Deja, žiniasklaidą pasiekusioje istorijoje pateikta nedaug detalių, tačiau yra vaizdo įrašas, kuriame matyti, kad pažeistos guminės dangos gabalas tiesiog nusėtas mažomis skylutėmis.

istorija, paslaptys, monstrai

Taip pat buvo pranešta, kad gumoje yra aštrūs nagai, panašūs į kalmarų čiuptuvų nagus. Šie nagai buvo tokie dideli, kokių mokslininkai nebuvo radę nė ant vieno kalmaro.

Apskaičiuota, kad kalmaras su tokiais nagais gali būti apie 45 metrų ilgio, nors tai labai nepatikimas įvertinimas, o oficialiuose pranešimuose nepateikiama, kokio dydžio yra užpuolęs padaras.

Sonaro įrangos NOFOUL guminės dangos pažeidimus tyrė ekspertas F. G. Woodas iš Karinių jūrų pajėgų Vandenynų sistemų centro (Karinių jūrų pajėgų elektronikos laboratorija), Point Lima, San Diegas.

NOFOUL - tai į gumą panaši danga, kuria padengiami sonarų kupolai, kad sumažėtų užterštų organizmų dauginimasis.

istorija, paslaptys, monstrai

"Buvo pažeista maždaug 8 % kupolo ploto, todėl padidėjo sonaro triukšmas. Beveik visuose pjūviuose buvo dantų ar nagų liekanų. Ištyrę šiuos "nagus", mokslininkai padarė išvadą, kad labiausiai tikėtina, jog kalmarai yra didelė kalmarų rūšis. Kelios kalmarų rūšys turi kraštinius nagus", - teigiama NOSC ataskaitoje.

"Kai kurių rūšių kalmarų siurbtukus pakeičia aštrūs, lenkti nagai. Tačiau nė vienas iš šių nagų nėra didesnis nei dalis NOFOUL rastų fragmentų dydžio."

"Jei kalmaras iš tiesų padarė žalą (o kito paaiškinimo nėra), jis turėjo būti labai didelis ir priklausyti iki šiol mokslui nežinomai rūšiai.

Iki šiol nėra tiksliai žinoma, ar tai iš tiesų buvo mokslui nežinomas milžiniškas kalmaras, ar kita paslaptinga jūros būtybė, nes nuo to laiko daugiau informacijos nebuvo pateikta. Galbūt informacija buvo įslaptinta.

Taip pat vis dar nežinoma, kurioje vandenyno vietoje buvo laivas "USS Stein", kai jam buvo padaryta tokia žala, ar didžiulis padaras buvo matomas kariniuose radaruose, ar jūreiviai girdėjo garsus, kai jis užpuolė laivą, ir pan.

Beje, mokslas jau pripažino, kad egzistuoja milžiniški kalmarai, tačiau oficialiai didžiausias milžiniškas kalmaras siekia apie 8 metrus. Taip pat yra pranešimų apie 20 metrų ilgio kalmarus, tačiau jie laikomi neįrodytais gandais.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau