Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 16

7 žiaurios tiesos, kurias vyrai neigia (kol gyvenimas jiems neatveria akių)

Kai kurie jų nesutinka ir kenčia, o kai kurie su jais susitaiko ir toliau gyvena daug geresnį gyvenimą.

Susiduriame su žiauriomis tiesomis, ir tai nėra malonu. Kai kurie užmerkia akis prieš šias tiesas ir kenčia, o kai kurie su jomis susitaiko ir toliau gyvena daug geresnį gyvenimą. Kurį kelią pasirinksite, priklauso nuo jūsų.

1. Niekam nerūpi jūsų problemos.

Yra personažų, kurie neduoda duonos - duoda kalbėti apie savo nesėkmes. "Mano žmona pavargo, mano vaikas neklauso, mano automobilis senas...". Tokių žmonių gaila, jie žeminami ir iš jų juokiamasi.

Tačiau tiesa ta, kad niekas jų nemyli. Jei skųsitės, su jumis bus elgiamasi kaip su šykštuoliu. Jei sutelksite dėmesį į problemas, būsite atstumti. Pasauliui reikia stiprių žmonių, mokančių spręsti problemas, o ne verkšlenančių.

2. Tie, kurie nuolat galvoja apie pinigus, jų turės.

Kažkada juokiausi iš frazės "norėdami turėti daugiau pinigų, turite į juos sutelkti 80 proc. laiko". Man tai atrodė nesąmonė. Turite galvoti apie tai, kad būtumėte laimingi! O tešla kažkaip pati susitvarkys.

Tačiau kai pradėjau dirbti sau, supratau, kad nuolatinis galvojimas apie pinigus ne tik netrukdo, bet ir padeda sugalvoti idėjų, kaip uždirbti daugiau pinigų. Nuolat galvojau, kaip patobulinti savo darbą su klientais, tobulinau išsilavinimą ir lankiau mokymo kursus. Tai leido man dešimteriopai padidinti pajamas.

O tie, kurie verkšlena, kad trūksta pinigų, iš tiesų niekada apie tai negalvoja. Jie dažniau galvoja apie linksmybes.

3. moterys nemyli veltui ir už nieką.

"Noriu, kad mane priimtų tokį, koks esu! Nesistenkite manęs pakeisti" - tai daugelio vyrų svajonė.

Atsiprašome, draugai, bet niekas pasaulyje nemylės mūsų besąlygiška meile, išskyrus mūsų motiną. Pokalbio pabaiga. Ar jūs tiesiog mylite tokias moteris? Na, taip, taip, taip. Partnerius renkamės dėl jų grožio, figūros, intelekto, emocijų, humoro ar galios jausmo šalia jų. Jei to neturime, juos praleidžiame pro akis.

Moterys mus myli dėl stiprybės, intelekto, apsaugos ir dar Dievas žino ko. Bet visada už. Nustokite tikėtis, kad jus mylės tas, kuris blogai kvepia, yra piktas ar neturtingas.

4. Gyvenimas susideda iš komplikacijų.

Virtuvėje nesandarus vamzdis? Nubrozdintas automobilio sparnas? Ar jūsų žmona barasi, kad neišeinate? Ar kūdikis vėl serga?

Gyvenimas - tai daugybė problemų, kurias reikia mokėti spręsti. Kuo efektyviau jas sprendžiate, tuo laimingesni tampate. Darbe jums už tai moka atlyginimą, moterys už tai myli, o vaikai jumis žavisi ir nori būti panašūs į jus.

5. Jei nemokate kovoti, pralaimėsite.

Kova yra gyvenimo pagrindas, kaip ir maistas bei dauginimasis. Visos gyvos būtybės ant mūsų mėlynojo Žemės rutulio nuolat kovoja dėl savo vietos po saule. Niekas negali perimti išteklių ar teritorijos be agresyvios veiklos.

Turiu omenyje ne kovą ir smurtą. Nebūtina kovoti fiziškai (nors vyrui tai naudinga), galima kovoti intelektualiai, žodžiu, technologiškai. Norint nugalėti konkurentus, būti gudresniems, gudresniems.

6. Sveikata ateina tik vieną kartą.

Atrodo, kad sulaukus 20-ies metų mūsų kūnuose jūra yra iki kelių, nes jie yra kuo sveikesni (žinoma, santykinai) ir greitai atsinaujina. Galime gerti alkoholį, išeiti naktį, nesivalyti dantų ir nesportuoti - viskas gerai. Tačiau sulig kiekvienu dešimtmečiu jis vis prastėja, gedimai kaupiasi. Būdami vyresni nei 35 metų, suprantate, kad sveikata yra vienas dalykas. Pradeda skaudėti dantis, nugarą, sumokate už vizitą pas gydytoją, bet vis tiek blogai miegate.

Kas nesirūpina savo sveikata, jaučiasi vis blogiau ir blogiau, o paskui kenčia.

7. Ar norite būti šeimos lyderis? Meilė atsakomybei.

Dažnai vyrai nori būti geri vadovai ir tėvai. Tačiau iš tikrųjų jie visiškai nenori ir negali prisiimti atsakomybės už tai, kas nutinka jų globojamiems žmonėms.

Juokinga sakyti, kad vyrai užtrenkia duris ir išeina iš namų, kai žmona lieka su mažu vaiku. Vyrus įžeidžia kritika ir tiesa, kad jie kažką pamiršo arba kad šeimoje trūksta pinigų.

Taigi, ar esate atsakingas, ar tik norite juo būti? Lyderiai visada kritikuojami ir visada nori daugiau iš kitų. Ar direktorius bėga iš savo įmonės, jei darbuotojai su juo ginčijasi? Ne, jis sėdi ir galvoja, kaip visus padaryti laimingus. Arba bent jau imasi griežtų, bet teisingų priemonių. Taip, tai gali būti nemalonu. Bet ką daryti?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau