Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Rugsėjo » 25

Didžiausiame Kinijos ežere gėlo vandens sumažėjo iki rekordinio lygio

Centrinės Kinijos Jiangxi provincijos valdžios institucijos paskelbė raudonąjį pavojaus signalą dėl rekordinio didžiausio šalies gėlavandenio Poyanghu ežero seklėjimo. Apie tai pranešė "Reuters".

Poyankhu reguliuoja Jangdzės, ilgiausios šalies upės, tėkmę. Dėl pastaraisiais mėnesiais užsitęsusios sausros vandens lygis rezervuare nukrito nuo 19,43 m iki 7,1 m.

Dziangsi vandens išteklių stebėsenos centras teigė, kad artimiausiomis dienomis ežeras taps dar seklesnis, nes nuo liepos mėnesio regione iškrito 60 proc. mažiau kritulių nei prieš metus.

Dėl užsitęsusio sausringo laikotarpio Jangdzės upės baseine labai sumažėjo hidroenergijos gamyba ir nukentėjo pasėliai prieš rudens derliaus nuėmimą.

Nors smarkios liūtys pagerino situaciją pietvakarių Kinijoje, centriniai regionai ir toliau kenčia. Jiangxi provincijoje sausra tęsiasi jau daugiau nei 70 dienų.

Kaimyninėje Anhui provincijoje 10 rezervuarų beveik išdžiūvo ir nebegali išleisti vandens žemupyje.

Valstybinių prognozių rengėjai teigė, kad Jangdzės vidurupyje ir žemupyje vyrauja sausra, todėl ten reikia nukreipti vandenį iš kitų vietų ir sėti debesis, kad būtų sukeltas lietus.

Tikroji Žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau