Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugsėjo » 26

Ispanija - Mursijoje per staigų potvynį žuvo 1 žmogus

Smarkios liūtys nuniokojo kai kurias pietryčių Ispanijos Mursijos regiono dalis. Ugniagesiai teigia, kad vienas žmogus žuvo po to, kai potvynis sugriovė namą, o pagalbos tarnybos reagavo į dešimtis iškvietimų, įskaitant gelbėjimo darbus per potvynį.

Nuo 2022 m. rugsėjo 25 d. pabaigos Ispanijos Mursijos regione smarkiai lijo. Ispanijos valstybinė meteorologijos agentūra AEMET pranešė, kad vos per 10 minučių Cabo de Palos meteorologijos stotyje Kartagenos savivaldybėje užfiksuota daugiau kaip 29 mm lietaus, o per valandą - daugiau kaip 86 mm. Rugsėjo 26 d. prognozuojama daugiau lietaus.

Smarkios liūtys sukėlė potvynių ir nuošliaužų. Iš viso skubios pagalbos koordinavimo tarnyba 112 gavo 293 skambučius 224 klausimais, susijusiais su liūtimis ir audromis 19 savivaldybių, iš jų 77 - Kartegenoje, 72 - Mursijoje, 7 - San Chavjeroje, 12 - La Unión ir 7 - Alkantariljoje. Dėl potvynių ir nuošliaužų nukentėjo namai, gatvės ir transporto priemonės. Keletas eismo įvykių įvyko dėl nepalankių oro sąlygų.

Mursijos priešgaisrinė tarnyba pranešė, kad vienas žmogus žuvo, o keli buvo išgelbėti iš namų po to, kai vandens srautas visiškai užliejo namus Hawali Viejo rajone netoli Mursijos miesto. Mirusiojo kūnas buvo rastas maždaug už 300 metrų nuo sudegusio namo, sakė ugniagesių pareigūnai.

Rugsėjo 26 d. pareiškime Mursijos savivaldybės meras José Antonio Serrano Martínez teigė: "Praėjusią naktį praūžusi smarki audra sukėlė rimtų problemų savivaldybėje. Deja, turime gedėti dėl vieno žmogaus mirties. Noriu pareikšti gilią užuojautą. Savivaldybės tarnybos intensyviai dirba, kad kuo greičiau atkurtų normalią padėtį."

Katalonija

Kitose šalies teritorijose pastarosiomis dienomis taip pat vyravo nepalankios oro sąlygos. Katalonijos (Ispanija) greitosios medicinos pagalbos ekipažai nuo 2022 m. rugsėjo 23 d. gavo 973 iškvietimus dėl 586 incidentų, susijusių su smarkiomis liūtimis Taragonos provincijoje. Nukentėjo Taragonos, Salou ir Vila Seca miestai. Dėl smarkaus lietaus kilo potvynių, nuošliaužų, buvo uždaryti keliai ir greitkeliai, nutrauktas geležinkelio susisiekimas ir sutriko elektros energijos tiekimas. Buvo apgadintos kelios transporto priemonės, tačiau apie sužeistuosius ar žuvusiuosius nepranešama.

Kanarų salos

Nuo 2022 m. rugsėjo 24 d. dėl audros "Hermina" sukeltų nepalankių oro sąlygų kai kuriose Kanarų salų dalyse nutrūko elektros energijos tiekimas ir buvo uždaryti keliai. Rugsėjo 25 d. vietos žiniasklaida pranešė, kad dėl potvynių, žemės nuošliaužų ar akmenų griūčių uždaryti keliai Puerto de La Kruso ir Vilafloro apylinkėse Tenerifėje, El Cedro apylinkėse La Gomeroje ir Agaetės bei Krus de Artenara apylinkėse Gran Kanarijoje. Las Palmas de Gran Kanarijoje vietos policija dėl potvynio uždarė eismą San Chosė tuneliu.

Nuo 2022 m. rugsėjo 16 d. Ispanijos rytuose esančius Katalonijos ir Valensijos regionus užklupo audringi orai su liūtimis. Benisoje gelbėdamas potvynio aukas žuvo policijos pareigūnas.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau