Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 28

Galime gauti tiek, kiek esame pasirengę duoti

Ir svarbiausia čia yra būtent duoti!

Bet mes kažkodėl manome, kad gauti yra svarbiausia, todėl visą laiką laukiame. Ir šis laukimas užkrauna nepakeliamą naštą tam, į kurį nukreipti visi mūsų lūkesčiai, ir dėl mums nesuprantamų priežasčių mes visą laiką liekame be nieko, gavę tik nusivylimą, skausmą ir apatiją.

Sveiki santykiai paremti abipusiu dovanojimo procesu, ir tai visai ne barteris, anaiptol ne. Tai nuoširdus noras pasidalinti su kitais kažkuo, ką turime patys, ir ne todėl, kad tikiuosi kažko gauti mainais, o tiesiog todėl, kad man to užtenka, aš to turiu pakankamai, todėl noriu dalintis.

Davimo procesas manęs anaiptol neištuština, o priešingai – užpildo, aš patiriu realų malonumą iš to, kad kitas žmogus šalia manęs jaučiasi gerai, patikimai, saugiai.

Sveikuose santykiuose nėra jokių pretenzijų, tačiau yra absoliutus atvirumas ir pažeidžiamumas. Jausmai ir emocijos yra puikus jūsų artumo indikatorius ir gali būti naudojami kaip šio artumo reguliatoriai.

Balansas „imti-duoti“ yra absoliučiai natūralus Visatos dėsnis, kurio neįmanoma valdyti ir kontroliuoti.

O jei nuoširdžiai įvertintume savo troškimo duoti laipsnį, galime nemaloniai nustebti, pamatę, kad kažkaip nepastebimai pavirtome vartotojais.

Mane PRIVALO mylėti, manimi PRIVALO rūpintis, man PRIVALO padėti… Ir visų šitų „privalo“ – tūkstantis milijonų.

O ko jums norisi? Ko trokštate?

Kiek jūsų norą duoti lemia jūsų noras gauti?

Ir čia staiga paaiškėja viena labai įdomi istorija. Bėda ta, kad duoti galime tik jausdami vidinės pilnatvės būseną, bet ne vidinę tuštumą! Ir ši pilnatvė priklauso tik nuo mūsų pačių, o ne nuo kažkokių kitų žmonių.

Pilnatvę lemia ne kiti žmonės, įvykiai ir pan. Užpildyti save – tai didžiulis vidinis darbas, dvasinis augimas ir gilus savęs bei savo sielos supratimas.

Pilnatvę jaučiantis žmogus nepriklauso nuo kito žmogaus, tačiau puikiai jį papildo. Ir tada santykiuose esantys žmonės tampa priklausomi vienas nuo kito.

Norint būti laimingam santykiuose su kitu žmogumi, reikia išmokti būti laimingam santykiuose su savimi.

Būti vientisa asmenybe – reiškia jausti pilnatvę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau