Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 4

Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo

Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. Juk ne paslaptis, kad kai kurie žmonės sukuria santykius ir net šeimas, net jei tarp jų nėra meilės.

Pirmiausia atkreipčiau dėmesį į tai, kas daro įtaką žmogui. Tai visada siejasi su galimybe, kad tas žmogus niekada jūsų nemylėjo. Jei žmogus nuolat klauso savo draugų, tėvų ir t. t., tikėtina, kad jis jūsų nemylės. Juk toks žmogus vadovaujasi ne savo jausmais, ne savo potraukiu asmeniui, o tuo, ką jam sako šeima ir draugai.

Pavyzdžiui, tėvai norėjo, kad asmuo sukurtų šeimą. Be to, visi jų draugai jau turi šeimą arba santykius. Taigi, šis žmogus nusprendė susirasti žmogų, su kuriuo galėtų tiesiog būti. Net nebūtina būti įsimylėjusiam. Štai čia jums ir praverčia. Manote, kad tai meilė. 

Asmuo stengiasi jums įtikti, nori tęsti santykius ir sukurti šeimą. Bet tai tik dėl išorinės įtakos, o ne dėl meilės. Bet kaip iš situacijos sužinoti, kad žmogus niekada jūsų nemylėjo?

Meilė yra labai susijusi su rūpinimusi. Turite atkreipti dėmesį į tai, kaip asmuo jumis rūpinosi santykių pradžioje ir dabar. Ypač smulkmenose. Pavyzdžiui, jis (ji) jums pateikė mažą staigmeną, palaikė jus, kai jums to reikėjo, arba padėjo jums ką nors padaryti.

Jei to niekada nebūtų buvę. Taip, kartais žmogus kažką padarė, bet jums tai nelabai rūpėjo, labai tikėtina, kad jis niekada jūsų nemylėjo. Ir, jei ką, tai ne mažiau susiję su vyrais nei su moterimis.

Kitas dalykas. Turite atkreipti dėmesį į tai, ką žmogus ima ir ką duoda. Jei vyras stengiasi paimti kuo daugiau ir duoti kuo mažiau, jis tikriausiai bando jumis pasinaudoti. Ir, savaime suprantama, čia niekada nebuvo meilės.

Trivialus pavyzdys - kai moteris su vyru bendrauja dėl jo pinigų. Arba kai vyras yra su moterimi dėl jos grožio, pakelti balsą kitų akivaizdoje, sakydamas "tokią moterį galėčiau įsigyti sau".

Taigi reikia ieškoti pagrindinio motyvo. Jei jaučiate, kad niekada nebuvote mylima, o vyras turi motyvą būti su jumis be meilės, verta susimąstyti. Galbūt asmuo siekia statuso, pinigų, pritarimo ar ko nors kito. Kiekvienam žmogui ji yra skirtinga.

Ar patinka, komentuoti, prenumeruoti. Dėkojame už dėmesį!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau