Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Spalio » 5

Nobelio premijos laureatas Zeilingeris teigia, kad kvantinė žmonių teleportacija neįmanoma

Mažai tikėtina, kad žmonių teleportavimas naudojant kvantinę fiziką būtų teoriškai įmanomas. Tai spaudos konferencijoje Stokholme pareiškė 2022 m. Nobelio fizikos premijos laureatas Antonas Zeilingeris.

Kvantinę teleportaciją mokslininkai apibrėžia kaip būsenos perkėlimą iš vienos dalelės į kitą dalelę. Tokiu būdu tokia būsena suyra pradiniame taške, "teleportuodamasi" į pradinį tašką. Dažnai vartojant šį terminą kyla painiava, todėl kai kurie žmonės galvoja, kad jis reiškia momentinį fizinių objektų judėjimą.

"Kvantinė teleportacija nepanaši į objektų, o juo labiau žmonių, perkėlimą, kaip tai vaizduojama [amerikiečių mokslinės fantastikos] seriale "Žvaigždžių kelias". Pasitelkus dalelių susipynimo reiškinį, [iš tiesų] įmanoma perkelti visą objekto turimą informaciją į kitą vietą, kur jis būtų vėl surinktas, tačiau šiuo metu įsivaizduoti tokius veiksmus su dideliais fiziniais kūnais yra neįmanoma", - aiškina mokslininkas.

Jo nuomone, žmonių ir kitų fizinių objektų teleportavimas yra mokslinės fantastikos sritis ir vargu ar artimiausioje ateityje nustos ja būti.

2022 m. Nobelio fizikos premiją gavo fizikai Alainas Aspe iš Paryžiaus-Saklajaus universiteto, Johnas Clauseris iš mokslinių tyrimų bendrovės "J.. F. Clauser & Associates ir Antonui Zeilingeriui iš Vienos universiteto už kvantinio susietumo eksperimentus, Bell'o nelygybių pažeidimų tyrimą ir "novatorišką darbą kvantinės informatikos srityje".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau