Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pomirtinis Gyvenimas » 2022 » Spalio » 11

"Mirusi" slaugytoja teigia sutikusi Dievą ir sužinojusi gyvenimo tikslą

Moteris prisiminė keistą akimirką, kai, jos teigimu, ištikta komos, ji "sutiko Dievą".

Moteris sunkiai sirgo ir buvo nugabenta į ligoninę, kur patyrė keistą religinę patirtį. Wittbrodt - kuri dažnai apie savo išgyvenimus rašo socialiniame tinkle "Facebook" ir podkastuose - portalui news.amomama.com pasakojo, kad po patirto anafilaksinio šoko ji pajuto, jog jai ir jos močiutei atsivėrė siela.

52 metų Penny Wittbrodt iš Kentukio valstijos (JAV) sunkiai susirgo, jai buvo sunku ryti ir kvėpuoti, todėl sūnus nuvežė ją į ligoninę.

Penny, pabudusi iš komos, pajuto, kad susitaikė su gyvenime patirta ka
Penny, pabudusi iš komos, pajuto, kad susitaikė su gyvenime patirta kančia (nuotrauka: facebook.com/penny.wittbrodt)
Wittbrodt sakė, kad prašė Dievo leisti.

Ligoninėje moteris buvo prijungta prie deguonies, tačiau jai pasidarė dar blogiau.

Wittbrodt teigia, kad tuo metu jos siela paliko kūną , ir ji suprato: "Laikas čia [Žemėje] yra toks struktūruotas, o ten laikas iš tiesų nuo tavęs nutolsta".

Po alerginės reakcijos, kilusios suvalgius vėžiagyvių, Wittbrodt teigia, kad ji pamatė "ryškią šviesą", o po to močiutės dvasia telepatiškai liepė jai išlikti ramiai.

Wittbrodt taip pat teigė, kad prieš tai ji matė ryškią šviesą, o po to staiga pasirodė močiutės dvasia, kuri ją nuramino ir liepė "išlikti ramiai".

Būtent tada ji patyrė religinę patirtį, sakydama, kad atsidūrė akis į akį su Dievu, kur piktai kalbėjo apie sunkumus ir sielvartą, su kuriais ji ir jos šeima susidūrė savo gyvenime.

Pasak Wittbrodt, Dievas jai atsakė, kad už kančias šiame pasaulyje bus atlyginta pomirtiniame gyvenime, ir ji pasijuto rami.

Wittbrodt sakė, kad prieš sugrįždama į gyvenimą ji prašė Dievo leisti jai prisiminti siurrealistinę patirtį, sakydama, kad jaustųsi beviltiškai, jei grįžtų be prisiminimų.

Wittbrodt teigė, kad pabudusi iš komos ji iš karto pasijuto pagydyta.

"Man taip palengvėjo, kad kažkas yra šalia, ir aš nesu viena", - sakė ji portalui news.amomama.com.

Pabudusi iš komos moteris jautė, kad susitaikė su savo gyvenime patirta kančia.

"Esame sutverti judėti į priekį, įveikti sunkumus ir dalytis gerumu", - sakė ji.

Wittbrodt sakė, kad didžiausia pamoka, kurią ji išmoko, buvo ta, kad "žemiški patogumai neturi tokios pat vertės pomirtiniame gyvenime. Būtent sunkumai ir kova duoda vaisių".

Ji sako, kad kiekvienas žmogus turi galimybę pasirinkti savo šeimą ir tai, kokias gyvenimo pamokas nori išmokti prieš ateidamas į šį pasaulį. Prieš ateidamas žinai, su kokiomis problemomis susidursi.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau