Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Spalio » 12

Audra "Julia" Centrinėje Amerikoje nusinešė 28 žmonių gyvybes

Dėl atogrąžų audros "Julia" Centrinėje Amerikoje žuvo mažiausiai 28 žmonės. Evakuota tūkstančiai žmonių.

Gvatemaloje žuvo daugiausia žmonių - 14. Salvadoro valdžios institucijos praneša apie dešimt aukų, iš jų penki kariai. Jie žuvo per nuošliaužą. Taip pat yra nukentėjusiųjų Hondūre ir Panamoje.

Tropinis ciklonas "Julia" susiformavo Atlanto vandenyne, praslinko pro Karibų jūrą, virto pirmos kategorijos uraganu ir sekmadienį pasiekė Nikaragvos pakrantę.

Vėliau "Julia" susilpnėjo iki atogrąžų audros ir 24 km per valandą greičiu ėmė judėti Salvadoro ir Gvatemalos link. Dėl smarkios liūties kilo potvynių ir nuošliaužų. Užfiksuotas iki 56 kilometrų per valandą vėjo greitis.

Nelaimė sugriovė šimtus namų ir užtvėrė kai kuriuos kelius. Salvadoro ir Gvatemalos valdžios institucijos atšaukė pamokas mokyklose.

Meteorologai perspėja, kad potvyniai gali tęstis dar dvi ar tris dienas. Abiejose šalyse gali iškristi iki 25 cm lietaus.

    [Seismologijos instituto direktorius Vilsonas Garsija]:
    "Net jei audra susilpnės, nepamirškite, kad dabar yra liūčių sezonas. Todėl gali būti konvekcinių kritulių, kuriuos atneš ne audra. Net jei jie nedideli ir vietiniai, jie gali pabloginti situaciją, nes dirvožemis ir taip yra prisotintas drėgmės."

"Julia" taip pat atnešė stiprių liūčių į pietų Meksiką.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanala:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau