Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Gegužės » 29

Kroatiją užklupo smarki audra - užfiksuota teniso kamuoliuko dydžio kruša

Kroatijos šiaurėje Varaždino, Čakovaco ir Koprivnicos vietovėse praūžė stiprus uraganas, kuris išvertė medžius, sutrikdė apšvietimą ir užtvindė gatves. Iš anksto įspėti Varaždino gyventojai automobilius statė požeminiuose garažuose.

Nauja audra šalies šiaurėje, vėjas Bukovac mieste išrovė medį

Praėjusį vakarą po 22 val. šiaurės Kroatiją užklupo stiprus vėjas, lydimas liūčių ir žirnio dydžio krušos, praneša Index.hr.

Iš įvykio vietos matyti, kad blogiausia buvo Štrigovo, Liudbrego ir vėl Veliki Bukovaco vietovėse, kur stiprus vėjas nuvertė medį šalia NK "Bukovcian" žaidimų aikštelės. Kruša buvo nedidelė, tačiau smarkiai lijo, pūtė stiprus vėjas, kuris trečiadienio popietę nuplėšė kai kurias stogų dalis nuo žmonių, bandžiusių apsaugoti savo namus nuo žalos, kurią padarė teniso kamuoliuko dydžio kruša.

Liudbrego gyventojai praneša, kad jautėsi taip, tarsi "dangus ir žemė būtų susilieję", tačiau apie žalą kol kas nieko nežinoma. Gornji Medjimurje taip pat krito kruša, tačiau kol kas nežinoma, ar buvo padaryta kokia nors žala.

Praėjusią naktį Varaždino gyventojai karštligiškai slėpė savo automobilius požeminiuose garažuose, baimindamiesi krušos ir dar didesnės žalos, kurią daugelis patyrė trečiadienį. Tačiau Varaždine nebuvo jokių pranešimų apie žalą, išskyrus smarkų griaustinį ir liūtį, ir, laimei, nebuvo krušos.

Perkūnija smogė Koprivnicai ir aplinkinėms vietovėms. Apie 23.30 val. Podraviną užklupo vėjo gūsiai ir smarkus lietus, kuris kai kur peraugo į krušą ir griaustinį. Koprivnicos mieste škvalas išvertė medžius, o dėl smarkaus lietaus kelias tapo nepravažiuojamas, praneša "Glas Podravine".

Minėtame vietos portale teigiama, kad vėjas sunaikino ne tik medžius, bet ir viešojo apšvietimo infrastruktūrą. Taip pat buvo apsemti metro, keliai ir šaligatviai. Į įvykio vietą greitai atskubėjo gelbėjimo tarnybos ir nuvalė kelius.

Vėjas nulaužė daugybę medžių, o kai kurie keliai laikinai tapo nebenaudojami. Ugniagesiai vis dar šalina nuo kelių nuvirtusius medžius. Iki atskiro pranešimo buvo sustabdytas eismas Koprivnicos metro, kuris taip pat buvo visiškai užlietas.

Koprivnicoje vienam kvadratiniam metrui teko 16 litrų kritulių, o kai kuriuose kaimuose, pavyzdžiui, Torchec, dar daugiau. Įvykio vietoje dirba avarinės tarnybos, kad būtų užtikrintas netrukdomas eismas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau