Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Teisė | Patarimai » 2022 » Spalio » 19

Patarimas: Kaip išvalyti nešvarias viryklės groteles?

Valant virtuvę, visada reikia išvalyti viryklę. Ant jos lieka maisto dalelių, dėmių ir nešvarumų. Dažniausiai išimame viryklės groteles, nuplauname paviršių ir vėl uždedame jas. Tokiu būdu riebalai, suodžiai ir kiti nešvarumai ant grotelių kaupiasi mėnesius ar net metus.

Ilgainiui grotelės pasidengia juodu lipniu sluoksniu, kurio išvalyti tampa beveik neįmanoma. Tačiau panagrinėkime geresnį valymo būdą. Jums nereikės brangių antikorozinių produktų ar valandų valandas valyti su geležine kempine. Pasirodo, viryklės groteles galima išvalyti akimirksniu!

patarimai, grotelės, virtuvė

KAIP LENGVAI IŠVALYTI VIRYKLĖS GROTELES?

Jums reikės:

  • Amoniako
  • Plastikinio maišelio

Grotelių valymas:

  1. Iš viryklės išimtas groteles įdėkite į atitinkamo dydžio maišelį. Taip pat galite naudoti sandariai uždaromus maišelius su užtrauktukais.
  2. Maišelyje esančias groteles sutepkite amoniaku.
  3. Gerai užriškite maišelį. Įdėkite į dar kelis maišelius ir juos taip pat užriškite. Groteles taip palikite per naktį.
  4. Ryte riebalų ir suodžių gumulėlius galima bus pašalinti įprasta virtuvės kempine arba net po tekančio vandens srove.

Amoniakas yra puikus pagalbininkas valant viryklės groteles. Suodžius šalina ne tik pats skystis, bet ir jo garai. Todėl groteles reikia sandariai įvynioti į maišelį. Beje, tokiu būdu galite valyti ir grilio groteles.

patarimai, grotelės, virtuvė

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau