Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 23

Kokių dalykų santykių pradžioje nereikėtų ignoruoti?

Visi prisimena įsimylėjimo būseną, ar ne? Labai sunku blaiviai vertinti padėtį. Štai kodėl daugybė dalykų gali išslysti iš mūsų dėmesio. Tačiau šie dalykai yra labai svarbūs ir juos verta stebėti santykių pradžioje. Kas tai yra?

Pirma – draugų ir artimųjų nuomonė. Draugai ir artimieji mus gerai pažįsta ir gali į viską žiūrėti blaiviai, iš šalies. Ir jei visi iš eilės tvirtina, kad geriau šių santykių netęsti, reikėtų apie tai susimąstyti. Vertėtų rimtai pasikalbėti susisiekti ir išsiaiškinti, kas negerai. Neignoruokite kitų nuomonės. Juo labiau jeigu tai artimų žmonių nuomonė.

Savaime suprantama, kad aklai jų klausyti negalima. Todėl ir kalbu apie bendravimą. Geriau tiesą išsiaiškinti dialoge. Išsiaiškinkite, kodėl draugai nusiteikę prieš, ką jie galvoja, kokie jų argumentai. Tai labai svarbu.

Antra – jūsų pačių pojūčiai. Pasitaiko ir taip, kad kažkaip negerai jaučiamės, nors tasai įsimylėjimo jausmas šiaip jau turėtų teikti vien malonumą. Kartais nutinka taip, kad jauti, gal net supranti: „kažkas negerai“ arba „man nelabai komfortiška su šiuo žmogumi“. Tačiau žmonės neretai ignoruoja tokius pojūčius. Kodėl?

Todėl, kad daro spaudimą aplinka. Aplinkiniai kalba apie tai, kokia jūs puiki pora. Tėvai jau seniai laukia vestuvių ir anūkų. O ir mes patys jau senokai jokių santykių neturėjome. Todėl susidaro ne visiškai teisingas įspūdis, jog visa mūsų aplinka yra už tai, kad būtume kartu su tuo žmogumi. Kai vyksta toks stiprus spaudimas, galite pražiopsoti savo pačių tikruosius jausmus. Arba netgi imti sąmoningai jų nepaisyti.

Trečia – pokyčiai gyvenime. Pavyzdžiui, vyras užmezgė santykius su moterimi. Dėl to pradėjo rečiau susitikinėti su draugais, daugiau sėdi namuose. Arba, pavyzdžiui, dingo noras užsiimti sportu ar savo verslu. Mums tiesiog atrodo, kad šie gyvenimo pokyčiai yra laikini arba nesusiję su kitu žmogumi.

Tačiau, vis dėlto, kai pradedate santykius, gyvenimas pasikeičia. Ir neignoruokite pokyčių arba nemanykite, kad jie laikini. Visiškai gali būti, kad šie pokyčiai taps naujo stabilumo pradžia. O jeigu šie pokyčiai nėra patys maloniausi, verta rimtai susimąstyti, o ne juos ignoruoti.

Ar patinka, parašykite komentarą, prenumeruoti. Dėkojame už dėmesį!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau