Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 23

Kaip sužinoti, kiek esate reikalingi žmogui?

Norite sužinoti, kaip stipriai jus myli artimas žmogus? Sužinokite, kokioms išlaidoms dėl jūsų jis yra pasirengęs. Tai gana merkantilinis būdas, tačiau veiksmingas. Kiek žmogus pasirengęs sumokėti? Ir nebūtinai pinigais. Tai gali būti pastangos, laikas, poelgiai, dėmesys, rūpinimasis – visi tie resursai, kuriuos turi žmogus.

Kiek jis pasirengęs atiduoti, tiek jūs jam esate reikalingi. O žodžiai – galbūt geras dalykas, bet į juos neverta atsižvelgti.

Santykių balansas: ką mes pasirengę atiduoti brangiam žmogui?

Vieną moterį turtingas brolis pakvietė į savo gimtadienį kitame mieste. Moteris gyveno skurdžiai, be to, ir sveikata jos pašlijo, teko išleisti gydymui visas santaupas.. Ir savo butą ji iškeitė į mažesnį, kad lengviau pragyventi būtų.

Ji visada dovanodavo broliui geriausias dovanas. Jai ir į galvą nebuvo atėjusi mintis, ko nors jo paprašyti.

Moteris didžiavosi broliu ir mylėjo jį. Ji galvojo, kad brolis ją taip pat myli, nepaisant kandžių žmonos pastabų ir tam tikros jų vaikų paniekos. Anksčiau ji atvažiuodavo į brolio gimtadienius, apsistodavo viešbutyje, padėdavo jam organizuoti prabangias šventes, dovanojo geriausias dovanas, kurios, žinoma, nublankdavo šalia turtingų jo draugų dovanų.

Šį kartą moteriai reikėjo pasirinkti: nusipirkti vaistų ar važiuoti pas brolį? Be to, ir viešbučiui pinigų nebuvo. Tačiau vieniša sesuo labai bijojo, kad gali įžeisti brolį. Juk jis ją taip myli! Jis visada taip sako. Jis visada pakviečia ją į savo gimtadienius. Ir į ligoninę, kai moteris buvo atsidūrusi reanimacijoje, jis atsiuntė atvirutę. Na, ne tikrą atvirutę, bet elektroniniu paštu, tačiau labai gražią. Ir palinkėjo greičiau pasveikti! Moteris kankinosi negalėdama pasirinkti tarp vaistų ir gimimo dienos. Paskui kažkas jai patarė paprasčiausiai sąžiningai pranešti broliui apie savo padėtį ir paklausti, ar negalėtų šis įmonių savininkas apmokėti jai bilietų. Tada ji galėtų atvažiuoti.

Ir tiek. Čia viskas išaiškėjo. Iš pradžių brolis seseriai pasakė, kad jos pasiūlymas nedelikatus, kad jis tokio poelgio iš jos nesitikėjęs. Be to, jis neturi atliekamų pinigų. Paskui paskambino brolio žmona ir sugėdino moterį dėl tokio įžūlaus prašymo. Ir pridūrė, kad tokių didelių išlaidų dėl jos jie nepasirengę daryti. Moteris apsiverkė. Ji suprato, kad nelabai ji yra mylima ir laukiama. Sunku buvo tai pripažinti, bet tai buvo tiesa.

Kaip sužinoti, kiek esate reikalingi žmogui?

Ir viskas remiasi į tas išlaidas, kurias kitas žmogus pasirengęs dėl mūsų padaryti. Kiek jis pasiruošęs atiduoti, tiek jam esame reikalingi. Tiek esame brangūs. „Brangūs“ – svarbus žodis.

O taisyklė yra paprasta: reikia pažiūrėti, kokių resursų turi žmogus. Tai ne tik pinigai, bet ir galimybės. O paskui reikia palyginti bendrą resursų „masę“ su tuo, ką jis pasirengęs dėl jūsų išleisti. Tada kartais išaiškėja labai įdomių dalykų. Ir liūdnų taip pat.

Vaikas galbūt pasirengęs savo gyvenimą už mus atiduoti. O savas vyras gali pagailėti pinigų vaistams. Moteris pasiruošusi naktimis nemiegoti dėl savo vaiko. O draugei pritrūksta laiko paprasčiausiai paklausti, ar viskas su jumis gerai.

Ir darbe žmogų šlovina kaip vertingą specialistą, džiaugiasi, kad jis visiems padeda, visas problemas sugeba išspręsti, o atlyginimo nepakelia dešimt metų.

Nors visiems jau pakėlė, o jam skiria tik gražius žodžius ir pagyras.

Yra paprastas būdas išsiaiškinti: kiek žmogus pasirengęs jums atiduoti, kokių išlaidų jis nepagailės? Ir viskas taps aišku.

Savęs taip pat verta apie tai paklausti: ką jūs esate pasirengę atiduoti dėl to žmogaus? Toks ir bus santykių balansas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau