Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Spalio » 24

Indonezija - 4 žuvusieji ir 30 000 nukentėjusiųjų po potvynių ir nuošliaužų Javoje ir Sulavesyje

Dėl smarkaus lietaus pastarosiomis dienomis Indonezijos Javos ir Sulavesio salų teritorijose kilo potvyniai ir nuošliaužos. Gelbėjimo tarnybų duomenimis, žuvo mažiausiai 4 žmonės, nukentėjo daugiau kaip 30 000 žmonių, apgadinta apie 5 000 namų.

Pastaruoju metu Balio saloje (Indonezija) smarkios liūtys, potvyniai ir nuošliaužos nusinešė žmonių gyvybes.

Javos sala

2022 m. spalio 17 d. po smarkaus lietaus Rytų Javos provincijos Malango apygardoje kilo potvynis. Pranešama, kad kai kuriose vietovėse buvo apgadinta daugiau kaip 1 000 namų, o nuo to nukentėjo daugiau kaip 5 000 žmonių.

Kitą dieną dėl smarkaus lietaus Rytų Javos provincijos Trenggaleko regentijoje išsiliejo Tawingo upė ir užtvindė 11 rajonų, įskaitant Kampako, Dongko, Gandusari, Tugu, Pule, Suruh, Bendungano, Trenggaleko, Pogalano, Karangano ir Durenano rajonus. Kai kuriose vietovėse potvynio vandens gylis siekė iki vieno metro, iš viso buvo apsemti 2457 namai, sveikatos centrai ir mokyklos. Iš viso nukentėjo 13 950 žmonių. Indonezijos nacionalinė nelaimių valdymo agentūra BNPB pranešė, kad dėl potvynio žuvo vienas žmogus.

Smarki liūtis taip pat sukėlė kelias nuošliaužas, kurios apgadino apie 50 namų.

Sulavesio sala

Per pastarąsias 7 dienas smarkios liūtys sukėlė potvynius kai kuriose Sulavesio salos dalyse. 2022 m. spalio 14 d. Pietų Sulavesio provincijoje, Ženeponto regione, Rumbios rajone, nuošliaužai nuslinkus, dingo trys žmonės. BNPB duomenimis, trijų aukų kūnus neseniai rado paieškos ir gelbėjimo komandos. Apylinkėje apgadinti penki namai.

Spalio 17 d. Pietų Sulavesio provincijos Palopo miestą užtvindė smarkios liūtys, kurios apgadino 1 746 namus ir nuo jų nukentėjo 8 730 žmonių.

Kitą dieną nuo potvynio nukentėjo daugiau kaip 3 000 žmonių, apgadinta 650 namų ir tiltas Luvu regione, Pietų Sulavesio valstijoje.

Tuo tarpu potvynis Vakarų Sulavesio provincijos centrinėje Mamuju apygardoje apgadino apie 350 namų ir nuo jo nukentėjo 1252 žmonės.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanala:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau