Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 25

Albertos premjeras žada nutraukti visus ryšius su WEF: ‘Šešėliniai milijardieriai kontroliuoja politikus’

Konservatyvi Albertos premjerė Danielle Smith pažadėjo nutraukti visus ryšius su Pasaulio ekonomikos forumu - globalistų organizacija, kuriai vadovauja Klausas Schwabas (Klaus Schwab) - nes atsisako bendradarbiauti su milijardierių grupe, kuri atvirai giriasi kontroliuojanti viso pasaulio vyriausybes.

"Man nemalonu, kai milijardieriai giriasi, kaip stipriai jie kontroliuoja politinius lyderius", - pirmadienį spaudos konferencijoje sakė K. Smith, žurnalistui paklausus, kodėl WEF jai atrodo "nemalonus".

"Tai įžeidžia - žmonės, kurie turėtų vadovauti vyriausybei, yra tie, kurie už juos balsuoja".

"Atvirai kalbant, kol ši organizacija nenustos girtis, kaip stipriai kontroliuoja politinius lyderius, aš nesu suinteresuota su jais bendradarbiauti."

Jungtinės konservatorių partijos premjerė teigė, kad ji laikosi vieningos pozicijos su federalinių konservatorių lyderiu Pierre'u Poilievre'u, kuris pareiškė, kad jis ir jo frakcija neturės nieko bendra su Pasaulio ekonomikos forumu.

Drąsus Albertos premjerės sprendimas vengti Pasaulio ekonomikos forumo buvo priimtas tuo metu, kai globalistinė organizacija toliau griežtina savo retoriką.

Neseniai duotame interviu su Klauso Švabo (Klaus Schwab) ir WEF vyriausiuoju patarėju Juvalu Nojumi Harariu (Yuval Noah Harari) teigiama, kad pasaulio "elitas" išvengs artėjančio visuotinio masinio išnykimo įvykio dėl "technologinės Nojaus arkos".

Hararis, kurio antrasis vardas yra Nojus, penktadienį dalyvaudamas Voriko ekonomikos aukščiausiojo lygio susitikime vykusioje diskusijoje išsakė prognozę apie "technologinę Nojaus arką". Pasak Harario, didžioji pasaulio dalis išnyks, o pasaulio "elitas" išvengs visuotinio masinio išnykimo.

Diskusiją vedęs CNN žurnalistas Bilas Veiras (Bill Weir) po to išsakė mintį, kad Kovido pandemija buvo būsimo įvykio "generalinė repeticija".

Pasak Harario, vadinamasis "elitas" apsisaugos nuo planetos katastrofų, o likusi žmonijos dalis žus. Harari išsakė pastabas aptardamas "klimato kaitą", kurią jis įvardijo kaip "opiausią žmonijai kylančią grėsmę".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau