Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugsėjo » 26

Naujasis Italijos premjeras, sakydamas įspūdingą pergalės kalbą, pažadėjo apginti Italiją nuo Klauso Schwabo WEF

Naujasis Italijos Ministras Pirmininkas Georgia Meloni sekmadienį pasakytoje uždegančioje pergalės kalboje, kuri išgąsdino ES, WEF ir Nato globalistus, pažadėjo sunaikinti Naująją pasaulio tvarką.

Rugsėjo 25 d. vykusius visuotinius rinkimus laimėjo Džordžijos Meloni partija "Italijos broliai", vadovaujanti konservatyviam koaliciniam aljansui, kuris tikriausiai suformuos konservatyviausią šalies vyriausybę nuo Antrojo pasaulinio karo laikų.

Griežtosios linijos žinia atitinka Meloni kampanijos skambesį. "Taip - natūraliai šeimai, ne - LGBT lobistams!" - liepos mėn. sakė 45 m. Meloni. "Taip seksualinei tapatybei, ne gender ideologijai!"

2019 m. jos mitingo šūkis "Aš esu Džordžija. Esu moteris, esu motina, esu italė, esu krikščionė" sulaukė kritikų pašaipų, tačiau virto populiariu elektroninės muzikos remiksu, kurį vakarėliuose ir naktiniuose baruose sprogdino žmonės. Tačiau šiandien ši ultranacionalistinė žinia sulaukia atgarsio apklausose. Meloni savo partiją nuo 4 proc. 2018 m. atvedė iki daugiau nei 25 proc. šiandien.

O po pergalės per savo pergalės kalbą ji išgąsdino ES ir JAV globalistus. štai keletas svarbiausių jos kalbos akcentų:

"Mūsų pasaulėžiūra yra visiškai priešinga tam, ką jie norėtų mums primesti...

"Pagrindinis mūsų priešas šiandien yra globalistinis dreifas tų, kurie tapatybę ir visas jos formas laiko blogiu, kurį reikia įveikti. Ir nuolat prašo realią valdžią iš žmonių perkelti į viršvalstybinius darinius, kuriems vadovauja tariamai apsišvietęs elitas.

"Aiškiai įsidėmėkime, nes prieš komunizmą kovojome ir jį nugalėjome ne tam, kad jį pakeistume nauju tarptautiniu režimu, o tam, kad vėl leistume nepriklausomoms nacionalinėms valstybėms ginti savo tautų laisvę, tapatybę ir suverenitetą...

"Kaip rimtą alternatyvą biurokratinei supervalstybei... ir nors tas kažkas Briuselyje ar Frankfurte, Davose ar Londono Sityje neturi demokratinio teisėtumo, kasdien jis užsako ekonominius pasirinkimus ir politinius sprendimus tų, kurie į tą teisėtumą investavo savo visuotiniu balsavimu.

"Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo to, ar netikriesiems demokratams tai patinka, ar ne, nacionaliniai konservatoriai visose geografinėse platumose iš tikrųjų yra vieninteliai tikrieji demokratai. Nes tik gindami nacionalines valstybes, mes giname politinį suverenitetą, kuris priklauso tos valstybės piliečiams..."

Toliau pateikiamas vaizdo įrašas:

Meloni toliau labai gerai atsiliepia apie Ronaldą Reiganą (Ronald Reagan) ir prezidentą D. Trumpą (Trump). Ar kada nors girdėjote, kad kuris nors politikas taip puikiai paaiškintų, prieš ką mes kovojame ir kodėl priešinamės establišmentui?

Pažiūrėję šį vaizdo įrašą greitai suprasite, kodėl establishmentas jos bijo.

Likus kelioms dienoms iki rinkimų, per kuriuos Meloni atėjo į valdžią, pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip grupė Italijos protestuotojų, kaip pranešama, nuėmė Europos Sąjungos vėliavą prie Europos Sąjungos būstinės Romoje.

Kai kurie komentatoriai "Twitter" tinkle teigė, kad šis veiksmas buvo atsakas į ketvirtadienį iš Prinstono universiteto nuskambėjusius ES Komisijos vadovės Ursulos Von der Leyen komentarus, kuriuose ji "užmaskuotai įspėjo" Italijos dešiniuosius, rašo "Reuters".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau