Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 28

Moteris ir "sudaužyta" širdis

Moterys paprastai yra jautresnės ir linkusios į emocinius išgyvenimus, joms net 10 kartų dažniau pasitaiko širdgėlos sindromas. Tačiau, kaip rodo tyrimai, moterys lengviau atsigauna po sunkių įvykių. Kitaip nei vyrai, kurie niekada neatsigauna po nelaimingo meilės romano.

Moterys, patyrusios širdies smūgį, paprastai patiria staigius emocinius pokyčius, gilų liūdesį ir net depresiją . Moterims reikia laiko atsigauti po viso to. Norint įveikti sielvartą, reikia laiko atverti daugybę durų, susitikti su daugybe žmonių, nuoširdžiai kalbėtis ir kantriai klausytis. Jiems sunku sukaupti energijos, kad išgyventų sunkiausius gyvenimo laikotarpius.

Kai jūsų širdis sudaužyta, galite jaustis taip, tarsi kristumėte į gilią bedugnę. Ir šiuo atveju išties verta kristi! Leiskite savo kūnui nusileisti į pačią gelmę, kadangi viskas, ko šiuo atveju iš jūsų nori visata – kad kristumėte. Niekada nesipriešinkite gravitacijai.

Prastos savijautos ir skausmo neįmanoma atsikratyti bėgimu nuo problemų ar jų ignoravimu. Būtina pažvelgti bėdai į akis, išgyventi visą skausmą. Niekada jo neignoruokite. Pajuskite skausmą, tarytum gertumėte vaistus, iš pradžių karčius ir pasibjaurėtinus, tačiau jūs juk žinote, kad išgėrus vaistų, laikui bėgant, savijauta pagerėja.

Pirmas dalykas, kurį turite priimti – pačią save.

Nes kai pamatysite, kad jūsų santykiai kartu su širdimi pavirto griuvėsiais, iškils visiškai natūralus klausimas – kas su jumis negerai? Ko trūksta jūsų sielai? Galbūt kai kurios iš jūsų ims kaltinti dėl visko, kas atsitiko, save. Tačiau būtina turėti galvoje, kad svarbu ne tik tai, kas teisus, ar neteisus.

Teisinga ar neteisinga – šiuo momentu tai neturi jokios reikšmės. Paprasčiausiai paleiskite visa tai.

Šiuo momentu jums nesvarbu išsiaiškinti, kas teisus ir kas neteisus. Svarbiausia dabar yra ne įklimpti į savianalizę, kapstymąsi savyje. Dabar kur kas svarbiau susikoncentruoti į tas pamokas, kurias galima gauti iš ištikusios problemos. Ir panaudoti tas pamokas savęs tobulinimui.

Priimkite save, žmogų, kuriam buvo suteiktas skausmas, priimkite savo netobulumą, o paskui atleiskite sau už visus savo teigiamus ir neigiamus bruožus. Mylėkite save.

Darykite tai, kas teikia jums džiaugsmą.

Sugrįžkite prie knygų, jei mėgstate skaityti, sugrįžkite į sodą, jei mėgstate sodininkauti, arba pakvieskite drauges paprasčiausiai paplepėti mėgstamoje kavinukėje. Darykite viską, kas leidžia pasijausti gerai, kas teikia malonumą. Jeigu reikia, ištrinkite iš socialinių tinklų visų įmanomų formų objektus, įskaitant kontaktus, nuotraukas, susirašinėjimus, galite apskritai išsitrinti savo paskyrą. Padarykite tai! Tai viso labo etapai, kuriuos jums reikia įveikti. Ir čia viskas labai individualu, galbūt jūs surasite nuosavą būdą susigrąžinti laimės jausmą.

Galų gale visi nestabilūs jausmai ir emocijos, visa tai, kas užplūsta, sudužus širdžiai, išgis. Tam gali prireikti kelių dienų, mėnesių, gal net metų. Kiekvienas žmogus turi savo kelią ir savo laiką.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau