Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 31

10 klausimų, kuriuos būtina išsiaiškinti prieš santuoką

Žinoma, jūs tikrai negalite iš anksto apsidrausti nuo visų sunkumų, tačiau išklausius vienam kitą ir sužinojus, kaip konkrečiai būsimasis partneris įsivaizduoja bendrą gyvenimą, galima išvengti daugybės rūpesčių ir sunkumų.

Atėjo ta nuostabi jūsų gyvenimo akimirka, kai jūs ir jūsų mylimasis nusprendėte susituokti, džiaugsmingai susikibę rankomis, skubate į civilinės metrikacijos skyrių. Tačiau ar esate tikri, kad turite panašių svajonių apie šeimyninio gyvenimo ateitį ir kad jūsų nelaukia daugybė nemalonių staigmenų? Toliau išvardinsime dešimt temų, kurias būtina aptarti iki vedybų.

1. Gyvenamoji vieta

Kur gyvensite po vestuvių? Pas jo tėvus? Tada ar esate pasiruošusios kiekvieną rytą susitikti su jo motina virtuvėje ir susidurti su jo tėčiu prie vonios durų? Manote, kad tokie nepatogumai bus laikini, nes planuojate statytis namą ar pirkti butą. Kiek tai užtruks? Ar nenutiks taip, kad ir kitą dešimtmetį teks gyventi su tėvais.

2. Biudžetas

Kaip tvarkysite šeimos biudžetą? Ar bus bendros santaupos ar kiekvienas turės savo lėšų? Jei yra bendri pinigai, tai kokias sumas galima paimti neatsiklausus ir kokias išlaidas reikia aptarti pirmiausia? Ar priimsite pagalbą iš artimųjų? Kaip žiūrėsite į vyrą, prašantį tėvų pagalbos?

3. Vaikai

Ar jis nori susilaukti vaikų? Jei taip, kada ir kaip jis planuoja dalyvauti auklėjime – ar kelsis naktimis, ar bus pasiruošęs iškart po darbo grįžti namo padėti išmaudyti ir ar bus pasirengęs pats sėdėti su vaiku. Galbūt norite samdyti auklę, ką apie tai mano būsimas vaiko tėvas? Dekretas nėra atostogos kurorte, ar jūsų vyras tai supranta?

4. Namų ūkis

Produktai patys neateis ir nesusidės šaldytuvą, kas juos pirks? Ar tai įvyks kasdien ar porą kartų per savaitę? Kaip valgysite – kavinėse ir restoranuose, užsakydami patiekalus į namus ar gamindami patys? Ar jūsų sužadėtinis pasiruošęs jums padėti virtuvėje, ar gulės ant sofos laukdamas, kol viskas bus paruošta? Kaip vyks valymo darbai? Ar jis nesitiki, kad jūs darysite viską viena? Jei norėsite pasamdyti valytoją, kaip į tai reaguos kitas? Kuo aiškiau paskirstysite pareigas, tuo lengviau jums bus ateityje.

5. Santykiai su artimaisiais ir draugais

Kaip dažnai lankysite jo tėvus, o jis – jūsų? Ar ketinate organizuoti šeimos pobūvius? Ar artimieji ir draugai turėtų iš anksto paskambinti ir pranešti apie atvykimą, ar tiesiog atsirasti prie durų bet kuriuo paros ar nakties metu? O gal jis turi nuostabių giminaičių ar draugų tolimame krašte, kurie jus aplankys kasmet ir gyvens su jumis po tris mėnesius?

6. Ką galima daryti ir ko negalima

Reikia iš anksto nustatyti ribas, ar galima nakvoti ne namuose? Ar galima namo pareiti girtam ar rengti siautulingus vakarėlius, kai jūsų nėra? Susitikimai su draugais, kaip dažnai jie numatyti? Ar įmanoma turėti atskiras šventes?

7. Išdavystė

Ką laikote išdavyste? Jei jis nešoks tango su jumis, kaip į tai reaguosite? Ar jis draugų kompanijoje gali draugiškai apkabinti moterį, pabučiuoti jai į skruostą? Ar jis gali susidraugauti su moterimi? Jei sužinojote apie išdavystės faktą, kas bus toliau?

8. Sprendimų priėmimas

Kaip bus priimami sprendimai jūsų šeimoje? Visada kartu ar vienas kuris trenks kumščiu į stalą ir šauks, kad taip nusprendė, taškas, o kitas turės nusileisti tyliai?

10 klausimų, kuriuos būtina išsiaiškinti prieš santuoką

9. Kaip įtikti kitam?

Ką mėgstate – rytinę kavą lovoje, pėdų masažą, ar kasdien reikia valandos laiko, kad niekas netrukdytų? O kas jam patinka – vakarais paruošta burbulinė vonia, ryte mielos pastabos ant šaldytuvo?

10. Ginčas

Jei susivaidijote, ar priimtina, kad vienas iš jūsų nakvotų ne namuose, lakstytų su daiktais pas tėvus? Ar galima ant jūsų šaukti, grasinti kumščiais, daužyti indus? O gal esate pasiruošę diskutuoti ir derėtis?

Visa tai reikia nuodugniai aptarti iš anksto ir išsiaiškinti, tada turėsite šansą, kad pasiseks sukurti darnius ir ilgalaikius santykius.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau