Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Lapkričio » 12

13 požymių, kad žmogų veikia juodoji magija

Ilgalaikis tokių būsenų poveikis gali turėti negrįžtamų pasekmių...

Ne iš karto, bet ilgainiui ateina momentas, kai juodosios magijos ėmęsis žmogus pradeda jausti visus jos "žavesius". Sužinokime, kas dažniausiai nutinka tiems, kurie jau yra visiškai įsipainioję į juodąją magiją, ir kada reikia ne ją pašalinti, o rimtai, giliai ir skubiai apsivalyti.

1. Valgymo sutrikimas

Per gausus valgymas arba atsisakymas valgyti (duona ir vanduo, užkandžiavimas). Bet kuriuo atveju jūsų apetitas labai pasikeičia, o dažniausiai jis visiškai išnyksta. Kai kuriais atvejais organizmas tarsi visai negali priimti maisto.

2. Potraukis alkoholiui, rūkymui

Net jei anksčiau nevartojote alkoholio, jaučiate potraukį jam. Jei anksčiau vartojote alkoholį, įpročiai stiprėja ir stiprėja.

3. Nieko nesulaikyti.

Jus erzina bet kokia smulkmena, daug verkiate arba tiesiog norite verkti, bet negalite.

4. Agresijos jausmas, išstūmimas

Pykstate ant aplinkinių žmonių, ant savęs, ant savo gyvenimo. Apskritai, agresija jus lengvai įveikia. Esate tarsi medžiojamas žvėris.

5. Nuolatinis nuovargis, mieguistumas

Esate nuolat išsekęs, net jei savaitę ilsėjotės. Neturite jėgų, esate išsekęs ir norite miegoti.

6. Nemiga, nepaisant to, kad norite miegoti

Paprastai negalite užmigti. Sapnai yra neramūs, nesveiki, miego nepakanka, o kai kuriais atvejais kamuoja beveik visiška nemiga.

7. Troškimas sunaikinti - draugystę, meilės santykius, santuoką

Tarsi apsėstas stumteli save į situaciją, kurioje atsiduriate vienas. Ginčijatės su artimaisiais ir tarsi tyčia stengiatės atstumti žmones.

7. Noras sunaikinti save

Viskas, kas jums kenkia. Pavojingi "nuotykiai", sąmoningai nereikalingi veiksmai, apsipirkinėjimas, ėjimas pas "specialistus", kurie tik pablogina situaciją. Visi jūsų veiksmai yra skirti nesąmoningai sau pakenkti.

8. Kad ir kur eitumėte, jaučiatės blogai

Kad ir kur eitumėte, nerandate paguodos, nesvarbu, ar tai būtų gamta, ar valdžios vieta, ar šventykla. Visur jaučiatės blogai.

9. Visi keliai yra uždari, kad ir kur žengtum žingsnį

Kad ir ką bandytum, viskas žlunga, bėga nuo tavęs.

10. Jaučiatės taip, tarsi jus ištiktų nervinis sukrėtimas

Juodosios magijos paveikto žmogaus simptomai labai panašūs į nervų sutrikimo, psichinės ligos simptomus. Dėl šios priežasties dažnai per klaidą toks asmuo tampa psichiatrijos ligoninių klientu, nors ir ne nuolatiniu, bet nuolatiniu.

11. Keisti sapnai, susiję su mirusiais žmonėmis ar keistomis būtybėmis

Svajonės paprastai signalizuoja, kad jums blogai. Per sapnus jums gali būti priminta, kas su jumis daroma, kad jums metama magija ir prie ko visa tai veda.

12. Kompulsinės baimės - baimė keliauti, baimė palikti namus

Tokios manijos būdingos ir apleistiems juodosios magijos atvejams. Iš pažiūros nepaaiškinamos baimės, kurios neleidžia jums užmigti. Taip yra dėl to, kad QM dažnai iškelia į paviršių visus jūsų miegančius blokus subtiliojoje plotmėje.

Bet kokiu atveju, jei pradiniame etape, kai Juodoji magija jus tiesiog užvaldo ir šiek tiek gadina reikalus, visiškai įmanoma ją pašalinti ir padėti jums ateityje. Tačiau kuo labiau apleistas jūsų atvejis, tuo sunkiau bus jums padėti, o kai kuriems tai jau tampa negrįžtama, nes ilgalaikis tokių sąlygų poveikis tiesiog paverčia žmogų nuolatiniu ligoninių svečiu...

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau