Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 12

Ar jis įsimylėjęs, ar žaidžia? Yra vienas paprastas būdas tai sužinoti

Taip, kartais santykiai grindžiami liūdna iliuzija...

Atsakymą parodys laikas...

Ak, kaip moteris nori žinoti, ką iš tikrųjų jai jaučia mylimasis: ar tai tikri jausmai, ar tai tikra meilė, ar tai tik menka simpatija, kuri niekur neveda.

Iš tiesų yra vienas labai aiškus ženklas, kuris atspindi asmens jausmų stiprumą. Kaip manote, kas yra vienas iš vertingiausių žmogiškųjų išteklių? Pinigai? Na, ne. Net ir prarastus pinigus galima vėl uždirbti. Vertingiausias išteklius yra laikas. Jei prarandate laiką, jis niekada nebegrįš.

Taigi atėjo laikas išbandyti potencialų partnerį. Tik nemanykite, kad turite skaičiuoti kiekvieną kartu praleistą minutę. Svarbu ne skaičius, o laiko, kurį jūs ir jūsų santykiai praleidžiate, vertė.

Jei jaunuolis jus tik įsimylėjęs, jis planuos susitikimus su jumis savo laiku. Tai yra, pirmiausia treniruotės, pomėgiai, susitikimai su draugais, pagalba mamai, kai kurie namų ruošos darbai, o tada, kai nebeturėsi ką veikti, galėsi susitikti su mergina. Ar suprantate seką? Esate kažkur prioritetų sąrašo viduryje, jei ne arčiau jo pabaigos. Šuns ėdalo pirkimas, serganti močiutė, draugo problema - tai svarbūs dalykai, kurių jokiu būdu negalima atidėlioti, todėl juos reikia atlikti pirmiausia. O jūs? Palaukite. Ateis eilė.

Stipriai ir nuoširdžiai mylintis žmogus elgiasi visai kitaip. Turėdamas labai mažai laiko ir būdamas labai užimtas darbe, jis pertvarkys savo reikalus taip, kad galėtų kuo dažniau su jumis matytis. Kitą kartą jis susitiks su draugu, pakeliui nusipirks šunų ėdalo, viską perplanuos ir pertvarkys, kad tik pamatytų spindinčias mylimos moters akis. Moteris ir viskas, kas su ja susiję, bus jo prioritetų sąrašo viršuje. Žinoma, jis eis į darbą, bet visus ne pirmo būtinumo darbus nustums į antrą planą.

Moteris, kuri jam jaučia tik simpatiją, slapta jaus, kad kažkas ne taip, kad ji jam nereikalinga ir ne taip rūpinasi. Dėl "svarbių" priežasčių pasimatymai bus periodiškai atšaukiami ir atidedami, atsiras nenumatytų aplinkybių, kurios neleis būti kartu, pažadai bus pamiršti, o bendri pasimatymai bus ignoruojami.

Tačiau tikslaus supratimo nebus, nes atrodo, kad turite vyrą, kad esate pora, bet visada bus paklaida vieno asmens prioritetų link. Ir to neįmanoma nepastebėti, net jei nuolat užmerkiate akis prieš tai, kas vyksta.

Ar jie jus myli, ar žaidžia su jumis, parodys laikas. Užmaršumas, įsipareigojimų nebuvimas, amžinas vėlavimas atsiranda tada, kai žmogus ko nors nelaiko svarbiausiu. Niekada nepamiršite ko nors labai svarbaus, niekada nevėluosite į ceremoniją, pavyzdžiui, į apdovanojimą.

Galite pradėti tiesiog analizuodami retoriką: "Primink man apie mūsų susitikimą", "Primink, kad įvykdyčiau tavo prašymą", "Primink, kada bus kitas pasimatymas"... Visa tai yra nuvertinimai, asmuo net neslepia, kad nesugeba nepamiršti informacijos, susijusios su jūsų santykiais.

Taip, kartais santykiai laikosi ant liūdnos iliuzijos, tik ant kažkieno meilės. Maža to, asmuo, kuris "tiesiog mėgsta", net nesupras, kokio pobūdžio pretenzijos jam reiškiamos. Ar jis nėra susijęs su šiais santykiais? Jis yra. Ko dar iš jo norite?

P komentaras: todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau