Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 14

Trys aiškūs silpno žmogaus požymiai

Nors vyrai yra stiprioji lytis, tarp mūsų yra daug silpnų vyrų. Ir silpnas tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Tokie vyrai netgi pasižymi nemalonia energija. Perskaitę šį straipsnį suprasite, apie ką kalbu. Juk ketiname pažvelgti į silpno žmogaus požymius. Jei esate moteris, nerekomenduoju kurti santykių su tokiu vyru. O jei esate vyras, geriau su tokiais nedraugauti ir nedirbti. Juk silpnas žmogus nėra tas, kurį norėtumėte matyti šalia savęs. Dabar tai pamatysite.

Silpnas žmogus nieko nenori. Štai koks dalykas. Žmogus iš prigimties nori daugiau. Pavyzdžiui, jei jam tiesiog duotų pinigų, jis juos paimtų. Vyras nori vis daugiau ir daugiau. Bet ką daryti, jei nepavyks? Jis negali gauti daugiau. Tada įsijungia gynybos mechanizmas: "Aš ne taip norėjau".

Taigi silpnas žmogus, užuot siekęs savo tikslų, sakys, kad nieko nenori. Sakys, kad viskas jam tinka. Net tada, kai aiškiai matai, kad viskas yra blogai. Pavyzdžiui, blogas darbas, nepakankamai pinigų ar pan. Silpnam žmogui daug lengviau pasiduoti nei kovoti.

Silpnas žmogus negali pakeisti savo gyvenimo krypties. Apie tai, kai žmogus yra viename lygyje ir negali pereiti į kitą. Negali pradėti sportuoti, jo sveikata. Jis negali pradėti uždirbti daugiau pinigų. Net jei jis nuoširdžiai to nori ir apie tai kalba. Bet nieko neišeina.

Esmė ta, kad kiekvienas žmogus šiame gyvenime gali daug nuveikti. Ir visai nesunku išspręsti kai kurias problemas ir pereiti į kitą lygį. Silpnas žmogus padaro daugiausia vieną bandymą, jis nesistengia, jis netiki savimi ir savo jėgomis.

Be to, silpnas žmogus mėgsta kritikuoti. Galų gale, jei nepavyko jam, kodėl turėtų pavykti kitiems? Jis stengiasi visus kritikuoti. O jei jiems pavyksta, tai būtinai dėl to, kad: "Padėjo tėvai", "Jis turi ryšių" arba "Jis pasiekė tai nesąžiningu būdu".

Taigi, bus kritikuojami visi tie, kurie nesėdi ramiai, kaip ir jis. Jis taip bendrauja net su savo vaikais. Vaikas stengsis ką nors pasiekti sporte ir iš silpno tėvo išgirs: "Kur tu eini?" arba "Tu nieko negali padaryti." Silpnas vyras nežino, kaip palaikyti kitus vyrus jų pastangose ir pasiekimuose.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Turite savo nuomone komentuokite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau