Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 4

Kaip surasti meilę merginai, kuri jaučiasi negraži

Merginos dažnai įsitaiso menkavertiškumo kompleksą dėl savo išvaizdos. Kiekvienas žmogus nori patikti kitiems, o moterys – dvigubai stipriau. Tokia jų prigimtis.

Kuo labiau žmogui simpatizuoja kiti, tuo lengviau jam gyventi ir išvengti pavojų. O moteris – juk silpna būtybė (tokią nuomonę aktyviai palaiko visuomenė, tad ja patikėjo ir pačios moterys), ir natūralu, kad ji trokšta pelnyti kitų palankumą.

O jeigu mergina negraži? Kaip tada patikti? Ir – kas dar svarbiau – kaip surasti partnerį? Juk sakoma, kad žmogus pirmiausia įvertinamas pagal išvaizdą.

Aplinkui tiek daug jaunų, gražių, efektingų moterų… Kaip su jomis konkuruoti? Jos turi viską, o vargšė negražioji – nieko. Jai lieka tik užsisklęsti savyje, skaityti sentimentalius romanus ir žiūrėti graudžius serialus, dūsaujant dėl neišsipildžiusios meilės ir ant balto žirgo neatjojusio princo – vienintelio, kuris galėjo įžvelgti po neišvaizdžia išore jos dorybių lobyną.

Nieko panašaus! Romanai ir serialai skirti toms, kurios netiki savimi. Žinoma, ir išvaizda turi reikšmę. Juk sakoma, sutinka pagal drabužį. Tačiau tik sutinka! Toliau pradeda veikti visai kiti dėsniai.

Jokia gražuolė nesugebės ilgam prikaustyti vyro dėmesio, jei pademonstruos tokias „mielas“ savybes kaip kvailumas, akiplėšiškumas, pasipūtimas, grubumas, kurtumas kito nuomonei. O jei dar paaiškės, kad jos rankos „pritaisytos ne prie pečių“, o kur nors kitur, ir ji nesugeba net padorios kiaušinienės iškepti, tai joks grožis neišgelbės. Dėmesį į save ji atkreips, be abejonės. Bet tik iš pradžių. O paskui pradės veikti antroji patarlės dalis: „išlydi pagal protą“.

Darome išvadą: jeigu negraži moteris turi daug kitų privalumų, jeigu ji – protinga, maloni, geraširdė, puikiai gamina valgį, sugeba užjausti, moka dėmesingai išklausyti, tai ji turi visus šansus ilgam sudominti vyrą.

Klausimas tik vienas: kaip tą dėmesį apskritai patraukti?

Paprasčiausias ir efektyviausias kelias tai padaryti: patikėti savimi. Ką reiškia „negraži“? Tokio žodžio apskritai neturėtų būti moters žodyne. Moteris turi būti įdomi, įspūdinga, patraukli. Tai – svarbiausia. Nė vienas iš trijų epitetų nesusijęs su grožiu.

Kad pasiektume gerą rezultatą, be pasitikėjimo savimi, dar reikia sukurti tam tikrą įvaizdį. Tai lengvai pasiekiama pasitelkiant drabužius ir makiažą.

Nepatartina vaizduoti Pelenės iš to laikotarpio, kai ji buvo labiausiai pamotės ujama. Jokio atsitiktinio drabužio! Viskas turi būti subtilu, elegantiška ir gražu (būtent čia tinka žodis „gražu“!).

Blogos figūros taip pat nebūna. Įsidėmėkite tai! Užtat egzistuoja drabužiai kurie konkrečiai figūrai visiškai netinka. Galima topmodelį aprengti taip, kad apie figūrą niekas net kalbėti nebedrįstų. O storulė su tinkamais drabužiais gali atrodyti kaip fotomodelis.

Beje, apie storules. Standartiniai, parduotuvių drabužiai apkūnioms figūroms netinka. Storulėms patartina kreiptis į siuvyklą, kad drabužis būtų pasiūtas atsižvelgiant į visus figūros ypatumus. Standartinis galėtų būti nebent trikotažas – jis universalus ir vienodai aptempia bet kokio tipo figūrą.

Liesoms moterims lengviau. Joms nereikia vargintis ieškant siuvėjos, galima užsukti į bet kokią drabužių parduotuvę.

Svarbiausias reikalavimas drabužiams – subtilumas, elegancija ir standarto nebuvimas. Perkant drabužius parduotuvėse nuo standartų galima atitrūkti paprastu būdu – kombinuojant skirtingus modelius, stilius ir aksesuarus. Tačiau derinti reikia labai skoningai, kad vietoj elegantiškos moters nevirtumėte kaliause.

Svarbiausias reikalavimas kosmetikai – užmaskuoti trūkumus ir pabrėžti veido privalumus. Negražių veidų nebūna, bet būna neteisingas makiažas. Toms, kurios nepasitiki savo jėgomis ir skoniu, padės visažistai. Jie su malonumu pademonstruos savo meną ir patars, kaip nuobodų veidą paversti patraukliu.

Vis dėlto svarbiausias dalykas dėmesiui patraukti yra pasitikėjimas savimi. Jei moteris pasitiki savimi, tai jai vyriško dėmesio netrūks. Galima bandyti tai paaiškinti energetiniu poveikiu ar emociniu užkratu, bet faktas lieka faktu. Pačios moters pasitikėjimas savo patrauklumu padaro kur kas daugiau nei idealus grožis.

Kai dėmesys bus atkreiptas, liks tik pademonstruoti savo tikruosius privalumus: gerą širdį, protą, erudiciją, švelnumą, jautrumą, toleranciją. Ir visa tai bus įvertinta. Apie tokias pelenes rašomi meilės romanai ir kuriami graudinantys serialai su laiminga pabaiga.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau