Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 2

Randas Paulas: Fauci sukėlė 7 milijonų žmonių mirtį: "Mes jį sugavome, jis neišsisuks"

Senatorius Randas Paulas (Rand Paul) ketvirtadienį pareiškė, kad Anthony Fauci yra tiesiogiai atsakingas už pavojingų mokslinių tyrimų, dėl kurių tikriausiai žuvo milijonai žmonių, finansavimą ir kad jis "neišsisuks".

"Tikriausiai nėra visuomenės sveikatos veikėjo, kuris būtų padaręs didesnę vertinimo klaidą nei daktaras Fauci", - pareiškė A. Paulas per pasirodymą "Fox News" ir pridūrė, kad "vertinimo klaida buvo ta, kad totalitarinėje šalyje buvo finansuojami tyrimai, susiję su funkcijų įgijimu".

Fauci finansavo "tyrimus, kurie leido sukurti supervirusus, kurie, tikėtina, pateko į visuomenę ir sukėlė septynių milijonų žmonių mirtį", - pareiškė Paulas.

"Tai yra visai šalia sprendimų, kai kurie iš jų piktavališki arba kariniai, nužudyti milijonus žmonių", - toliau ragino senatorius.

Žiūrėkite:

Senatorius šiuos komentarus išsakė po to, kai Faučis pasirodė išpuikusiame interviu laikraščiui "Washington Post", kuriame buvo pavadintas "didvyriu", skundėsi esąs auka ir negalėjo prisiminti nieko, ką padarė blogai.

Paulas taip pat pažymėjo, kad "tai leidžia spręsti, kalbėti apie klaidas, jūs manote, kad jis galėtų atsiprašyti pasaulio... remti tokius tyrimus, o paskui žiūrėti į kitą pusę ir sakyti, kad čia nieko nematyti, ir tai nuslėpti".

"Pastaruosius dvejus metus jis slėpė pėdsakus, bet mes jį pagavome už rankos ir jis neišsisuks", - tvirtino Paulas ir pridūrė: "Istoriškai [Fauci] bus prisimenamas dėl vieno blogiausių sprendimų šiuolaikinės medicinos istorijoje."

Paulas taip pat pakomentavo pastangas, kurioms jis vadovauja, kad būtų panaikintas Bideno administracijos įsakymas dėl COVID vakcinos kariams.

"Jie nusipelnė turėti savo religinę laisvę, taip pat savo medicininį pasirinkimą ir laisvę spręsti, kas patenka į jų kūną", - pažymėjo Paulas.

Jis tęsė: "Mes žinome, ir tai yra mokslinis faktas, kad vakcina neapsaugo nuo užsikrėtimo, neapsaugo nuo infekcijos perdavimo, o jaunų žmonių atveju nėra reikšmingų įrodymų, kad ji sumažina infekcijos sunkumą ar hospitalizaciją."

"Kariuomenė tapo tokia "pabudusi" ir reikalauja, kad jūs pasiskiepytumėte vakcina, kurios jums nereikia, todėl kažkas turi pasikeisti", - toliau ragino senatorius.

Autorius Steve Watson iš Summit News,

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau