Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 3

Net ir pas labai mylintį vyrą, yra svetima moteris, kurios jis niekada nepamirš

Kiekvieno vyro gyvenime yra moteris, kurią jis kaskart prisimena su švelnumu, šiluma ir nesuprantamu liūdesiu. Ir tai nepaisant to, kad jis jau kelerius metus yra laimingai vedęs, myli savo žmoną ir vaikus. Pabandykime išsiaiškinti, kas yra tos merginos ar moterys, kurių sutuoktinis nesugeba pamiršti.

1. Mergina, kurią vyras įsimylėjo pirmą kartą gyvenime

"Pirmoji meilė yra paskutinė! - taip dainuojama garsioje dainoje. Ir iš tikrųjų tik nedaugelis vyrų yra pamiršę savo pirmąją meilę, tuometinius jausmus ir išgyvenimus. Ir nesvarbu, ar tai buvo abipusė, ar meilė be atsako. Tačiau tą akimirką vyras pažvelgė į save kitu kampu ir staiga suprato, kad moteris gali pakeisti visą jo gyvenimą. Pirmieji jausmai yra patys tyriausi, naiviausi. Ir net jei iliuzijos ir svajonės dėl kokių nors priežasčių nepateisino lūkesčių ir neišsipildė, žmogus niekada nepamirš savo pirmosios meilės. Būtent ši mergina pažadino jam šiuos šviesius ir švelnius jausmus, ir dėl jos šypsenos vyras buvo pasiruošęs perkelti kalnus ir pasukti upes atgal.

2. Moteris, kurios vyras negalėjo gauti

Net jei mylėjo ją daug mažiau nei kitus, o gal net visai nemylėjo, jis norėjo, kad bent kartą ši moteris su juo permiegotų. Vyras net buvo išleidęs pinigų. Bet ji vis tiek nesutiko jam priklausyti. Ši moteris įžeidė vyro ego, todėl ji visam laikui liko jo atmintyje. 3.

3 Moteris, kurią vyras prarado

Dažnai nutinka taip, kad vyras supranta, kaip vertina ir myli moterį, tik tada, kai jos nebėra ir nebebus. Jos nebėra, o visas gyvenimas prarado prasmę. Tik tada vyras pradeda suvokti savo klaidas, supranta, kad neskyrė jai pakankamai laiko, dažnai skaudino ją savo elgesiu ir veiksmais, neįvertino jos rūpesčio, šilumos ir meilės. Dabar jau nieko nebegalima susigrąžinti, per vėlu. Jos nebėra.

Ir net jei po kurio laiko vyras pamils kitą moterį, jis visada prisimins tą, kuri išmokė jį mylėti iš tikrųjų ir sudaužė jam širdį.

Kiekvienai moteriai malonu žinoti, kad ji paliko pėdsaką vyro sieloje ir kad jis ją prisimins visą likusį gyvenimą. Bet, sutikite, tikrai nesvarbu, su kokiomis mintimis ir jausmais jus prisimins buvęs vaikinas. Daug svarbiau žinoti, ką mylimas žmogus jaučia jums.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau