Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 19

Ar įmanoma pradėti naują gyvenimą nuo švaraus lapo sulaukus 40 metų

Gyvenimas gali klostytis labai įvairiai. Viena iš jų gali būti ta, kad nėra galimybės gyventi tokį gyvenimą, kokio norėjote. Tik sulaukus keturiasdešimties metų atsiranda supratimas ir galimybės. Pavyzdžiui, vaikai užaugo arba įvyko skyrybos. Gali būti, kad šie dalykai vyksta vienu metu. Pasirodo, galimybių yra ir daugiau. Galite pradėti naują gyvenimą. Tačiau manau, kad net jei turite mylimą žmogų, jei turite vaiką, taip pat galite pradėti naują gyvenimą. Dabar ketiname tai išnagrinėti.

Turite suprasti, ką turite omenyje sakydami "naujas gyvenimas". Kai kurie žmonės keičia darbą ir sako, kad pradėjo naują gyvenimą. Ir kažkas nori pakeisti šalį, draugus, giminaičius ir t. t., kad būtų tikrai švarus. Taigi, turite suprasti, kas tai yra jums asmeniškai.

Manau, kad būdamas keturiasdešimties galite daug ką nuveikti. Tokio amžiaus žmonės tuokiasi ir išsiskiria. Jie netgi susiranda naujų draugų. Jie gali keliauti, judėti. Taip, labai vilioja gyventi taip, kaip gyvenote anksčiau. Daugelis žmonių renkasi šią galimybę.

Tačiau kartais supranti, kad taip toliau tęstis negali. Pavyzdžiui, gyvenate dideliame mieste, bet visą gyvenimą svajojote gyventi mažame. Taigi atėjo laikas persikelti į naują miestą. Arba jums nusibodo jūsų darbas; jį taip pat galite pakeisti. Mes labai bijome pokyčių savo gyvenime. Tačiau jei tikrai norite pakeisti savo gyvenimą, pokyčiai neišvengiami.

Kai esi jaunas, taip, jokių įsipareigojimų, gali daryti, ką nori. Tačiau sulaukus keturiasdešimties jau kyla daugiau problemų ir rūpesčių. Tačiau yra labai svarbi mintis. Jei galvojate keisti savo gyvenimą, vadinasi, jūsų dabartinis gyvenimas jūsų tikrai netenkina. O tai reiškia, kad turi įvykti pokyčiai.

Net jei esate susituokę ir turite vaiką. Vaikui geriau gyventi su laiminga mama ir išeiti į lauką su laimingu tėčiu, nei kasdien gyventi tarp besiginčijančių tėvų. Manau, kad geriau išsiskirti, nei būti kartu tik dėl vaiko. Bet tai mano asmeninė nuomonė. Situacijos yra skirtingos, todėl galvokite ir spręskite patys.

Bet kokiu atveju, nematau jokių kliūčių keisti savo gyvenimą pradedant nuo nulio. Jei norite būti laimingi, turite pakeisti savo gyvenimą. Pašalinkite tai, ko nemėgstate, ir išbandykite ką nors naujo. Taip, ne visada nauja yra geriau, ne viskas yra lengva. Tačiau tikrai verta pabandyti.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau