Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Gruodžio » 25

7 ženklai, kad žmogus nuolat apie jus galvoja

Tarp žmonių, kurie turi ar turėjo jausmų praeityje, užsimezga stiprus, nematomas ryšys...

Tarp žmonių, kuriuos sieja arba praeityje siejo jausmai, susiformuoja stiprus, nematomas ryšys. Tai galima paaiškinti įvairiai. Pavyzdžiui, kad egzistuoja vadinamoji "kolektyvinė pasąmonė" (pagal Jungą) arba kvantinis lygmuo (pagal Dispensą). Man labiau patinka apibrėžimas - bendrasis energetinis-informacinis laukas. Viskas prasideda nuo minties, emocijos, ketinimo ir tik tada įgyvendinama fizinėje tikrovėje. Tai labai trumpai tariant. Taro, švytuoklė ir kiti mantijos įrankiai gauna informaciją iš šio bendro energetinio-informacinio lauko. Visi turi prieigą prie jo ir visi esame labai susiję vieni su kitais.

Todėl galime jausti arba tiesiog "žinoti" tam tikrus dalykus, prieštaraujančius logikai. Tai paprastai vadinama intuicija.
Pagal tai, kokiais ženklais žmogus nuolat apie jus galvoja, galima spręsti, kad jis apie jus galvoja:

1. Jūs svajojate apie tą žmogų.

Jūs sapnuojate ne epizodiškai, o pakartotinai. Galite sapnuoti tą žmogų diena iš dienos arba skirtingu dažnumu, tačiau tai yra sistema. Tai vyksta reguliariai. Tai aiškiausias ženklas, kad žmogus galvoja apie jus.

Mūsų pasąmonė labai dažnai pateikia mums atsakymus į klausimus arba įspėja apie ką nors. Sapnai yra mūsų pasąmonės atspindys.

2. Spontaniškos mintys apie tą asmenį.

Jei esate užsiėmęs kokia nors byla arba susitelkęs į ką nors kita svarbaus, bet staiga ir netikėtai galvoje pasirodo mintys apie tą žmogų, tai dažnai gali reikšti, kad tuo metu jis galvoja apie jus. Arba jis visą laiką galvoja apie jus.

Energijos-informacijos laukui atstumas visiškai nesvarbus. Todėl sinchronizavimas vyksta beveik akimirksniu. Vos tik jie pradeda apie jus galvoti, iškart primenate jiems apie save.

Aiškiausias pavyzdys, kaip tai veikia. Jei ko nors seniai nematėte ar negirdėjote, vos tik apie jį pagalvojate, jis pasirodo jūsų erdvėje. Jie skambina, rašo arba sutinkate juos gatvėje. Dažniausiai tai nutinka pažįstamiems žmonėms. Žmonės, su kuriais neturime stipraus energetinio ryšio. O ką jau kalbėti apie tuos, su kuriais mus sieja stiprios emocijos.

3 Geros nuotaikos viršūnėje staiga apima liūdesys.

Jūs negalite suprasti, kas vyksta. Tačiau šis ženklas rodo, kad mylimas žmogus dabar dėl jūsų liūdi. Asmuo, kuriam rūpite ir kuris jumis rūpinasi. Tai neveikia su žmonėmis, su kuriais mūsų nesieja stiprus emocinis ryšys.

4. Jūs nuolat esate žmogaus akiratyje.

Jei žmogus dažnai apie jus galvoja, jo pasąmonė pasieks jūsų erdvę. Įvyks atsitiktiniai susitikimai, jis nuolat matys jūsų nuotraukas savo kanale, o jūs nuolat matysite jo nuotraukas. Arba bus kitų įvykių, kurių metu vieni apie jus gaus informacijos. Net ir jums nedalyvaujant.

Nuolat gausite naujos informacijos apie tą asmenį. Tai aiškus ženklas, kad žmogus labai dažnai apie jus galvoja.

5. Matysite priminimus apie šį asmenį savo srityje.

Atsitiktinai aptikote senas nuotraukas su šiuo asmeniu savo nešiojamajame kompiuteryje, draugų socialiniuose tinkluose bendrinamose nuotraukose. Arba buvote visiškai tikri, kad ištrynėte iš telefono visas nuotraukas su tuo asmeniu, bet paaiškėjo, kad viena ar kelios nuotraukos išliko. Arba atsitiktinai randate daiktų savo namuose, nors esate visiškai tikri, kad jų ten neturėtų būti.

Tai aiškus ženklas, kad žmogus galvoja apie jus. Jo pasąmonė veikia jūsų link, kad primintų jums apie save. Taip pat ir tada, kai visur matote jo automobilio numerį, telefono numerį. Nuolat skamba viena jūsų daina, nors ji jau seniai nėra populiari. Ir kiti priminimai apie asmenį.

Puikus pavyzdys - "jūsų daina" buvo įtraukta į reklamą arba skambėjo reklamoje. Dabar tai girdite tiesiog visur.

6. Pradedate susitikinėti su žmonėmis, turinčiais tą patį vardą.

Asmens, kuris galvoja apie jus, vardas. Kavinės padavėjas yra Vasilijus, odontologas, pas kurį esate užsirašęs, yra Vasilijus, taksi vairuotojas, kuris atvažiavo jūsų pasiimti, yra Vasilijus. Jei jus nuolat persekioja tas pats vardas, vadinasi, galvoje turite tam tikrą Vasylį.

7. Staigus energijos pliūpsnis.

Jaučiate, kad galėtumėte pajudinti kalnus. Jei tai jus užplūsta, tai gali būti ženklas, kad kažkas (nebūtinai tas asmuo, apie kurį galvojate) siurbia jūsų energiją. Nutekėjimas vyksta per mintis ar emocijas jūsų atžvilgiu. Su abiem poliais - plius arba minus. Arba kažkas jūsų ilgisi, nekenčia ar jaučia nostalgiją, pavyzdžiui, vartydamas jūsų nuotraukas.

Nuotrauka iš: unsplash

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau