Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 29

Vaizdo įrašas: 10 colių krešulys, pašalintas iš gyvo paskiepyto asmens - gydytojai suglumę

Iš gyvo paskiepyto asmens pašalintas nerimą keliantis 10 colių dydžio kraujo krešulys, todėl gydytojai suglumę ir sunerimę.

Apie šį atradimą Kalėdų dieną pranešė verslininkas Steve'as Kirschas (Steve Kirsch), kuris išsiuntė mėginį į laboratoriją tolesniems tyrimams.

Infowars.com praneša: "10" krešulys, paimtas iš gyvo asmens, kuris buvo skiepytas vakcina", - rašė Kiršas socialiniame tinkle "Twitter" ir klausė: "Ar kas nors kada nors tai matė prieš pradedant skiepyti?".

Vėliau atnaujintoje informacijoje Kirschas pažymėjo, kad 10 colių ilgio kraujo krešulys buvo "nusiųstas analizei ir TYLĖJIMUI".

"Norėčiau sužinoti, ką apie tą monstrą mano patologijos laboratorija", - komentavo vienas "Twitter" vartotojas. "Kaip... kas tai? Labiau panašu į parazitą nei į krešulį".

"Jie TYLI", - atsakė vartotojui Kiršas.

Kiršo nurodytas krešulys atrodo panašus į tuos, kuriuos pastebėjo mirtininkai ir balzamuotojos, pastebėję keistus ilgus pluoštinius krešulius, išlindusius iš paskiepytų pacientų lavonų.

Šį mėnesį kalbėdamas Dr. Drew laidoje, Aidaho patologas daktaras Ryanas Cole'as (Ryan Cole ) aptarė iš skrodžiamų pacientų paimtus pluoštinius "pėdų ilgio kraujo krešulius", apibūdindamas: "Yra neįprastas surinktų baltymų kiekis... yra neįprastų baltymų derinių, dėl kurių organizmui juos labai sunku ištirpdyti."

Šių metų pradžioje "Natural News" įkūrėjas Maikas Adamsas (Mike Adams) į "Infowars" studiją atsinešė neįtikėtinų ilgų, į gumytes panašių kraujo krešulių pavyzdžių.

Infowars ir toliau stebės šią keistą kraujo krešulių sagą ir informuos apie bet kokias naujienas, kurias pateiks J. Kirschas ar kiti moksliniai stebėtojai.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau