Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 2

„Padarei gerą – atsitrauk saugiu atstumu. Kad nenublokštų dėkingumo banga“ – 8-ios auksinės bendravimo taisyklės

Visas mūsų gyvenimas sudarytas iš bendravimo, ir tai yra nuostabu. Draugiškas palaikymas, pagarba, meilė, skleidžiami kitų žmonių, ne tik palaiko sunkiomis gyvenimo akimirkomis, bet yra ir nepakeičiamas sėkmės bei laimės atributas.

Tačiau, norint palaikyti gerus santykius su aplinkiniais, būtina laikytis tam tikrų bendravimo taisyklių. Apžvelkime 8-ias auksines bendravimo taisykles.

1. Nekaupkite apmaudo – tai daug kainuoja.

Būtina išmokti atleisti. To reikia ne kitam, o visų pirma jums. Tuo tarpu, visai nebūtina palaikyti santykių su skriaudiku.

2. Neįsižeiskite, kad vaikai jūsų nesupranta.

Norint suprasti, reikia nueiti tą patį gyvenimo kelią. Jus skiria ilga laiko distancija. Taip buvo ir bus. Tėvų ir vaikų problema – amžina problema.

3. Darydami gerą, nesitikėkite gero.

Nesitikėkite, kad aplinkiniai turi jus mylėti ir gerbti. Išmokite džiaugtis tuo, kad duodate ir darykite gerą tada, kai to prašo sielą, o ne tada, kai jus verčia.

„Palaimintas tas, kas nieko nesitiki, nes niekada nenusivils“ (A. Pop).

4. Nekritikuokite!

„Kritika yra beprasmė, nes paprastai verčia žmogų gintis, teisintis. Kritika pavojinga, nes užgauna jo reikšmingumo jausmą ir sukelia pasipiktinimą“ (D. Karnegis)

5. Nesiginčykite.

Vis tiek niekam nieko neįrodysite. Kiekvienas liks su savo nuomone. Vis tiek kitas jūsų negalės suprasti, nes jis turi kitokią gyvenimo patirtį.

„Pasaulyje egzistuoja tik vienas būdas laimėti ginčą – jo išvengti“ (D. Karnegis)

6. Neprimeskite savo praeities kitiems, jeigu jūsų to neprašo.

Bet koks primestas veiksmas, net ir meilė, yra agresija.

7. Vertindami kito žmogaus elgesį, pasistenkite atsižvelgti į situaciją ir aplinkybes.

Mūsų teigiamą „aš“ įvaizdį daugiausia lemia tai, kad mes galime sau atleisti už netinkamą elgesį, kaltindami nepalankią situaciją ar aplinkybes, tačiau neatleidžiam kitam, kurdami jo portretą remdamiesi konkrečia situacija ir aplinkybėmis.

8. Nereikalaukite ir nesitikėkite, kad kiti bus tokie, kaip jūs.

Yra įvairių žmonių „rūšių“, turinčių skirtingą sąmonės ir sąmoningumo lygį. Šie skirtumai tarp žmonių yra tokie patys, kaip ir skirtumai tarp skirtingų gyvūnų rūšių (skruzdėlė, dramblys, beždžionė ir t. t.). Tačiau net ir tarp tos pačios rūšies žmonių yra individualių skirtumų. Tad nereikėtų stebėtis minčių, veiksmų, poelgių, motyvų ir vertybių skirtumais. Pasistenkite priimti žmones tokius, kokie jie yra.

https://vmarkus.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau