Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 17

Kaip geriausiai atsilyginti žmogui, kuris jus nuskriaudė?

Mūsų gyvenime kyla konfliktų. Kartais žmogus išduoda, apiplėšia ar įžeidžia kitą žmogų. Blogis gali būti padarytas įvairiais būdais. Ir yra daugybė variantų, kaip tinkamai reaguoti, kaip atsilyginti. Žinoma, pirmoji reakcija - atkeršyti blogiu. Tai pirmoji pasąmoninė reakcija. Tačiau manau, kad yra ir kitų būdų rinktis. Taikiau ir veiksmingiau. Juos apžvelgsime šiandien.

Atviras konfliktas. Man patinka šis. Pavyzdžiui, žmogus darbe skleidžia gandus apie jus. Turite prieiti prie žmogaus ir paklausti, kodėl jis tai daro. Tokie žmonės dažnai tikisi, kad kitas žmogus toleruos. Mažai kas tikisi, kad kils atviras konfliktas.

Geriau ateiti su žmogumi, kuris gali patvirtinti, kad kitas asmuo skleidžia gandus. Sakyti: "Kodėl jūs skleidžiate gandus apie mane? Štai žmogus, kuris patvirtina, kad taip sakėte. Kam meluoti visiems aplinkiniams?". Ir geriau tai daryti viešai. Kad visi iš karto žinotų, jog šiuo žmogumi negalima pasitikėti.

Pastatysite jį į vietą ir sumažinsite jo socialinį statusą. Tačiau geriau iš karto pateikti neginčijamų įrodymų, kad asmuo negalėtų išsisukti.

Nereaguokite. Jei žmogus padarė jums bloga, ir tuo pačiu metu yra galimybė nereaguoti, geriau tai padaryti. Jei kelyje jus partrenkia žmogus, pamirškite tai. Taip, tai nemalonu, jis yra toks žmogus. Galbūt jo žmona gimdo, kas žino. Kai reaguojame, patys sukuriame negatyvumą ir galime sukurti blogį. Ir mes nenorime to daryti.

Jei niekada daugiau nesusitiksite su tuo žmogumi, nėra prasmės bandyti jį mokyti ar jam atkeršyti. Jo nebėra, jis liko tik tavo galvoje, pamiršk jį. Taip, kai kuriems žmonėms sunku ir pamiršti, ir nereaguoti. Yra tokių emocingų žmonių. Pabandykite jį pakeisti. Pavyzdžiui, sportas tam tinka.

Tiesą sakant. Man atrodo, kad tai yra geriausias dalykas. Turime visuomenę, įstatymus ir taisykles. Tai galite panaudoti konfliktams spręsti. Tiesiog žmonės kažkodėl visada nori viską išspręsti patys. Taip, teisingumas ne visada pasiteisina, bet mes turime nedaug kitų galimybių.

Ir taip, visada geriau reaguoti iš karto. Kad žmogus suprastų, jog jūsų netoleruos, kad geriau su jumis nesipykti. Tai kaip su gyvūnais - jei jų iš karto nenubausite, jie nesupras, kodėl. Čia taip pat turite iš karto parodyti, kad neketinate to toleruoti, tai yra pagrindinis dalykas, kai žmogus jums pakenkė.

Tegul kiekvienas pats nusprendžia, kaip atsilyginti žmogui už blogį. Kalbėjau apie, mano manymu, geriausias galimybes. Tačiau situacijų yra tiek daug, kad sunku jas visas aprėpti.

Patinka, parašykite komentarą, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį!

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau