Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 18

Brianas Stelteris bendradarbiauja su WEF, kad padėtų išvalyti nepriklausomos žiniasklaidos internetą

Išgarsėjęs buvęs CNN laidų vedėjas Brianas Stelteris (Brian Stelter) susivienijo su WEF, kad išvalytų internetą nuo nepriklausomų žiniasklaidos priemonių, kurios prieštarauja jų globalistinei darbotvarkei.

Antradienį B. Stelteris užėmė Pasaulio ekonomikos forumo metinio susitikimo sceną ir vadovavo diskusijai apie "dezinformaciją".

Diskusijos dalyviai teigė, kad vadinamųjų "melagingų naujienų" plitimas yra viena didžiausių grėsmių, su kuriomis šiuo metu susiduria visuomenė.

"Kaip ši diskusija apie dezinformaciją susijusi su viskuo kitu, kas šiandien vyksta Davose?" - klausė F. Feltleris. Stelteris paklausė diskusijos dalyvių, tarp kurių buvo laikraščio "New York Times" redaktorius Arthuras Greggas Sulzbergeris (Arthur Gregg Sulzberger), Europos Komisijos viceprezidentė Věra Jourová (Věra Jourová), parlamento narys Sethas Moultonas (Seth Moulton) ir "Internews" generalinė direktorė Jeanne Bourgault (Jeanne Bourgault).

Apie tai praneša Thepostmillennial.com: "Sulzbergeris atsakė: "Jei pažvelgtumėte į šį dezinformacijos klausimą, manau, kad jis iš esmės atitinka visus kitus iššūkius, su kuriais susiduriame kaip visuomenė, ir neabejotinai yra pats svarbiausias iš jų." 

Jis tęsė, kad pasitikėjimo trūkumas gali lemti visuomenės dezintegraciją: "Jis kėsinasi į pasitikėjimą". "Žmonės suskils pagal gentines linijas, o tai iš karto pakenks pliuralizmui, o pliuralizmo pakenkimas tikriausiai yra pavojingiausias dalykas, kuris gali nutikti demokratijai."

Sulzbergeris toliau teigė, kad tie, kurie vartoja tokius terminus kaip "netikros naujienos" ir "liaudies priešas", seka represinių režimų, tokių kaip nacistinė Vokietija ir stalininė Rusija, pėdomis. Jis taip pat teigė, kad informacinė ekosistema buvo taip užnuodyta, kad prireiks ne vienerių metų nuolatinių pastangų, kad viskas grįžtų į savo vėžes.

Jourová pasiūlė, kad vienas iš būdų, kaip vyriausybės ir didžiosios technologijų bendrovės galėtų kovoti su dezinformacija, būtų griežtesnis reguliavimas, ypač "neapykantos kalbos" srityje, kurią ji paragino JAV priimti įstatymus, kaip tai padarė ES.

"Ar mums JAV reikėtų ko nors pasimokyti iš ES priimtų struktūrų?" Stelteris paklausė Moulton.

"Manau, kad apskritai JAV turi daug ko pasimokyti duomenų ir interneto reguliavimo srityje", - atsakė Moulton, sakydama Jourovai: "Šiuo požiūriu jūs mus gerokai lenkiate." Jis pagyrė ES už tam tikrus veiksmus, kurių ji ėmėsi, pavyzdžiui, už tai, kad vartotojai gali patys pasirinkti svetainių slapukų nuostatas.

Tačiau toliau Moultonas paaiškino, kad jis yra žodžio laisvės šalininkas ir kad susirūpinimą dėl reguliavimo JAV laiko "sveiku", atsižvelgdamas į galimas jo pasekmes tautai, kurioje gyvena daug žmonių, vertinančių galimybę reikšti savo nuomonę.

"Nemanau, kad įstatymų leidėjai Amerikoje nori atsisakyti pagrindinio žodžio laisvės principo", - pridūrė jis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau