- 18.01.2023
- 0.0 Reitingas
- 801 Peržiūr
- Komentarai
Išgarsėjęs buvęs CNN laidų vedėjas Brianas Stelteris (Brian Stelter) susivienijo su WEF, kad išvalytų internetą nuo nepriklausomų žiniasklaidos priemonių, kurios prieštarauja jų globalistinei darbotvarkei.
Antradienį B. Stelteris užėmė Pasaulio ekonomikos forumo metinio susitikimo sceną ir vadovavo diskusijai apie "dezinformaciją".
Diskusijos dalyviai teigė, kad vadinamųjų "melagingų naujienų" plitimas yra viena didžiausių grėsmių, su kuriomis šiuo metu susiduria visuomenė.
"Kaip ši diskusija apie dezinformaciją susijusi su viskuo kitu, kas šiandien vyksta Davose?" - klausė F. Feltleris. Stelteris paklausė diskusijos dalyvių, tarp kurių buvo laikraščio "New York Times" redaktorius Arthuras Greggas Sulzbergeris (Arthur Gregg Sulzberger), Europos Komisijos viceprezidentė Věra Jourová (Věra Jourová), parlamento narys Sethas Moultonas (Seth Moulton) ir "Internews" generalinė direktorė Jeanne Bourgault (Jeanne Bourgault).
Apie tai praneša Thepostmillennial.com: "Sulzbergeris atsakė: "Jei pažvelgtumėte į šį dezinformacijos klausimą, manau, kad jis iš esmės atitinka visus kitus iššūkius, su kuriais susiduriame kaip visuomenė, ir neabejotinai yra pats svarbiausias iš jų."
Jis tęsė, kad pasitikėjimo trūkumas gali lemti visuomenės dezintegraciją: "Jis kėsinasi į pasitikėjimą". "Žmonės suskils pagal gentines linijas, o tai iš karto pakenks pliuralizmui, o pliuralizmo pakenkimas tikriausiai yra pavojingiausias dalykas, kuris gali nutikti demokratijai."
Sulzbergeris toliau teigė, kad tie, kurie vartoja tokius terminus kaip "netikros naujienos" ir "liaudies priešas", seka represinių režimų, tokių kaip nacistinė Vokietija ir stalininė Rusija, pėdomis. Jis taip pat teigė, kad informacinė ekosistema buvo taip užnuodyta, kad prireiks ne vienerių metų nuolatinių pastangų, kad viskas grįžtų į savo vėžes.
Jourová pasiūlė, kad vienas iš būdų, kaip vyriausybės ir didžiosios technologijų bendrovės galėtų kovoti su dezinformacija, būtų griežtesnis reguliavimas, ypač "neapykantos kalbos" srityje, kurią ji paragino JAV priimti įstatymus, kaip tai padarė ES.
"Ar mums JAV reikėtų ko nors pasimokyti iš ES priimtų struktūrų?" Stelteris paklausė Moulton.
"Manau, kad apskritai JAV turi daug ko pasimokyti duomenų ir interneto reguliavimo srityje", - atsakė Moulton, sakydama Jourovai: "Šiuo požiūriu jūs mus gerokai lenkiate." Jis pagyrė ES už tam tikrus veiksmus, kurių ji ėmėsi, pavyzdžiui, už tai, kad vartotojai gali patys pasirinkti svetainių slapukų nuostatas.
Tačiau toliau Moultonas paaiškino, kad jis yra žodžio laisvės šalininkas ir kad susirūpinimą dėl reguliavimo JAV laiko "sveiku", atsižvelgdamas į galimas jo pasekmes tautai, kurioje gyvena daug žmonių, vertinančių galimybę reikšti savo nuomonę.
"Nemanau, kad įstatymų leidėjai Amerikoje nori atsisakyti pagrindinio žodžio laisvės principo", - pridūrė jis.
P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau