Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Kovo » 16

Tyrimu nustatyta, kad dėl chloro dioksido viščiukai tampa sveikesni

Tyrimu nustatyta, kad dėl chloro dioksido viščiukai tampa sveikesni

Šiuo metu skleidžiama daug baimės dėl to, kad pasaulio vištos suserga vadinamuoju "paukščių gripu", kuris yra viena iš daugelio priedangos istorijų, kuriomis politikai ir žiniasklaida bando paaiškinti sparčiai augančią infliaciją ir tyčinį masinį naminių paukščių žudymą. Net jei iš tiesų paukščių gripas yra rimta grėsmė, mokslas jau beveik prieš dešimtmetį atrado paprastą sprendimą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Pakistano mokslininkai, paskelbę savo darbą žurnale "Pakistan Veterinary Journal", tuomet nustatė, kad chloro dioksidas (ClO2), vandenį rūgštinanti medžiaga, gydo pažeistą žarnyną. Jei nežinojote, blogas virškinimas yra dažna tokių ligų, kaip paukščių gripas, atsiradimo vieta.

Įdomu: Įtariama, kad vištų pašaruose yra ingredientų, dėl kurių vištos nustoja dėti kiaušinius

Atlikdami tyrimą, mokslininkai atsitiktinės atrankos būdu 160 vienadienių Cobb-500 paukščių broilerių patinų skyrė keturis skirtingus gydymo būdus, naudojant ClO2 produktą, vadinamą Dutrion. Pirmoji grupė, DW-0, buvo kontrolinė, o DW-0,3, DW-0,4 ir DW-0,5 gavo atitinkamai 0,3, 0,4 ir 0,5 milijoninės dalys (ppm) ClO2 geriamajame vandenyje.

Paėmusi ir ištyrusi paukščių apatinės klubinės žarnos audinio ir virškinimo sistemos mėginius, komanda nustatė, kad ClO2 yra stiprus viščiukų imuninę sistemą palaikantis veiksnys, ypač didesnės jo dozės. Tyrimo metu nustatyta, kad esant 0,5 ppm ClO2 kiekiui, pastebėtas santykinis skirtingų gyvūnų kepenų ir skrandžio svoris.

"Remiantis dabartiniais rezultatais galima daryti išvadą, kad chloro dioksido (Dutrion) priedas gali būti veiksminga priemonė broilerių produktyvumui gerinti, mažinant kenksmingų patogenų apkrovą ir gerinant paukščių žarnyno sveikatą", - rašoma dokumento išvadose. 

Kaip ir apie ivermektiną bei hidroksichlorochiną, valdžia nenori, kad žinotumėte apie chloro dioksidą

Kadangi ClO2 nėra brangiai kainuojantis, blokbasterinis farmacijos pramonės gaminamas vaistas, jį visiškai ignoruoja valdžia, siekianti pašalinti vištas ir jų mėsą bei kiaušinius iš vartotojų rinkos.

Valdžios atstovai nori, kad jūs patikėtumėte, jog vištos visur krenta negyvos nuo nepagydomo paukščių gripo - tokio paukščių gripo, kurį suvaldyti gali tik nauja mRNA (pasiuntinių RNR) "vakcina". Tai naujausias pasakojimas, kuris pateko į laikraščių antraštes, jei galite tuo patikėti.

Įdomu: Baidenas paskelbė planą į milijonus viščiukų pumpuoti Bilo Geitso mRNA

Kaip ir kovido atveju, valdžia sukuria įsivaizduojamą "problemą", kad galėtų ją "išgydyti" dar viena nauja farmacijos forma. Tuo tarpu egzistuoja natūralios priemonės, tokios kaip ClO2, kurios yra įperkamos, lengvai prieinamos ir nesukelia žalingo šalutinio poveikio.

Apie ClO2, kaip ir apie ivermektiną ir hidroksichlorochiną (HCQ), retai kalbama teigiamai (jei apskritai apie jį kalbama), nes tai reikštų, kad jis mažina didžiosios farmacijos pelną. Jei jie gali sutrukdyti jums rasti ir vartoti ClO2, tuomet didėja tikimybė, kad beviltiškai griebsitės kokio nors naujo "Big Pharma" preparato.

2020 m., pačiame pagamintos Vuchano koronaviruso (Covid-19) "pandemijos" baimės įkarštyje, didžioji žiniasklaida trumpai užsiminė, kad ClO2 buvo naudojamas kaip paviršių valymo priemonė Sakramento apylinkės ligoninėse. Tačiau tuo pat metu federalinės reguliavimo institucijos ragino visuomenę pačiai nebandyti ClO2, o laukti operacijos "Warp Speed" "vakcinos".

"ClO2 - tai dujos tirpale, - komentaruose paaiškino vienas iš mūsų skaitytojų. "Jį gaminti yra pigu ir paprasta. Ją slopina Didžioji farmacija, nes ji gydo daugiau dalykų nei kanapės!"

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Norite sekti naujausias naujienas apie natūralius vaistus, apie kuriuos valdžia nenori, kad žinotumėte?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau