Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 27

Įtariama, kad vištų pašaruose yra ingredientų, dėl kurių vištos nustoja dėti kiaušinius

Pranešama, kad populiarus "Tractor Supply" ūkininkų parduotuvių tinklas pakeitė savo "Producer's Pride" vištų lesalo sudėtį, todėl juo maitinamos vištos nebeduoda kiaušinių.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Keli interneto šaltiniai, kurių dauguma yra vištų augintojai, teigia, kad nuo tada, kai "Tractor Supply" pakeitė "Producer's Pride" sudėtį, jų paukščiai pradėjo dykinėti. Taip galėjo nutikti dėl sumažėjusio baltymų kiekio pašaruose arba dėl kitų veiksnių, pavyzdžiui, užterštumo aflatoksinais.

Įtariama, kad "Tractor Supply" vištienos pašaruose yra ingredientų, dėl kurių vištos nustoja dėti kiaušinius; bendrovės valdybos nariai susiję su WEF, Jeffrey Epstein.

Pastaba: Mike'as Adamsas (Mike Adams) įsipareigojo įsigyti ir ištirti "Tractor Supply" vištienos lesalų produktus savo maisto mokslo laboratorijoje ir viešai pasidalyti rezultatais, kad ir ką jie parodytų. Bus atliekami aflatoksinų, sunkiųjų metalų (švino, arseno, kadmio, gyvsidabrio, cinko, vario, stroncio ir t. t.), glifosato ir mikrobiologiniai tyrimai, įskaitant e. coli, salmonelių, mielių ir pelėsių tyrimus.

Žiema yra žiemos metas, todėl paukščiai gauna mažiau saulės spindulių ir natūraliai deda mažiau kiaušinių. Tačiau ūkininkai teigia, kad šiemet kiaušinių gamyba sumažėjo taip smarkiai, kad daugelis vištų apskritai neduoda kiaušinių, o ne tik sumažino jų kiekį.

Visa tai vyksta tuo metu, kai infliacija viršija visas ribas, o kiaušinių trūksta neva dėl "paukščių gripo". (Susiję: Tačiau tikriausiai nėra tikros paukščių gripo krizės, kaip teigia žiniasklaida ir Bideno režimas, nes JAV vyriausybė naudoja apgaulingus PGR testus vištoms diagnozuoti prieš jas paskerdžiant).

Kiaušinių kainos padidėjo nuo vidutiniškai 1,71 JAV dolerio už tuziną prieš 18 mėnesių iki daugiau nei 7 JAV dolerių už tuziną šiandien. Tai, kartu su paukščių gripo psichologine operacija, o dabar ir "Tractor Supply" "Feedgate" problema, sukėlė kiaušinių krizę, kurios pabaigos nematyti.

Ar į "Tractor Supply" įsiskverbė genocidiniai globalistai, kurie nori iš mūsų atimti kiaušinius ir mėsą?

Taip pat kalbama (nors tai neįrodyta), kad "Tractor Supply" galėjo suklastoti "Producer's Pride" formulę, kad tyčia sukeltų kiaušinių dėjimo krizę. Bendrovės direktorių valdybą sudaro 10 žmonių, iš kurių kai kurie yra susiję su globalistinėmis organizacijomis, pavyzdžiui, Pasaulio ekonomikos forumu (WEF).

Viena iš jų - Joy Brown, buvusi 5 trilijonų JAV dolerių vertės indekso fondo "Vanguard" vadovė. "Vanguard" yra vienas iš trijų didžiųjų indekso fondų (kiti du - "BlackRock" ir "State Street"), kurie gali pasigirti didele WEF ir galbūt net Šanchajaus bendradarbiavimo organizacijos Kinijoje finansine parama.

Kitas "Tractor Supply" valdybos narys Andre Hawaux yra buvęs "ConAgra" vadovas. Kaip prisimenate, "ConAgra" yra didelė genų inžinerijos (GMO) šalininkė, o vienas Vajomingo ūkininkas nepriklausomai žiniasklaidai teigė, kad ją sudaro "krūva sukčių".

ConAgra yra viena iš GMO lyderių, gaminančių "terminatorių" sėklas, kurios ilgainiui tampa sterilios ir dėl kurių tampa sterili dirva, į kurią jos pasėtos. Tas pats ūkininkas patvirtino, kad "ConAgra" naudojamos genų suskaidymo technologijos "kenkia ir augalams, ir žmonėms".

Dar vienas "Tractor Supply" valdybos narys Markas Veikelis (Mark Weikel) 2003-2007 m. dirbo "Victoria's Secret", priklausančios Leslijai Veksner (Leslie Wexner), prezidentu. Būtent tuo laikotarpiu pedofilas iškrypėlis Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) turėjo įgaliojimo dokumentą, kuris leido jam samdyti, valdyti ir atleisti visus Veksnerio darbuotojus bei kontroliuoti bendrovės finansus ir padalinius.

Leidinys "Gateway Pundit" neva tiesiai šviesiai paklausė Veikelio, ar jis, dirbdamas "Victoria's Secret", buvo tiesiogiai pavaldus Epšteinui. Jis neatsakė ir nepaneigė, kad taip buvo.

"Jūs puikiai žinote, kad tai tyčinis veiksmas", - rašė vienas komentatorius apie "Tractor Supply" "Feedgate".

"Šėtonas vaikšto tarp mūsų", - rašė kitas. "Mūsų maistas yra kitas. Jie jau ir anksčiau darė blogus dalykus, bet dabar tai dar labiau suintensyvės".

"Žvelgiant į šią direktorių valdybą, nekyla abejonių, kad jie susipyko su vištienos pašarais", - pridūrė dar kažkas prie pokalbio.

"Taip", - atsakė kitas. "Lygiai taip pat, kaip ir "gripas", kuriuo buvo užsikrėtę viščiukai, taip pat sunaikintos maisto gamyklos ir nebebus siunčiamos trąšos. Jie bando mus nužudyti marindami badu".

Inžinerinis Amerikos maisto tiekimo sunaikinimas jau įsibėgėjo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Įdomu, kaip visi šitie reikalai vyksta Lietuvoje...

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau