Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Balandžio » 7

JAV vyriausybė, naudodama apgaulingus PGR testus, diagnozuoja paukščių gripą viščiukams ir juos skerdžia

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Vyksta dar viena dirbtinai sukelta plandemija, šį kartą prieš JAV naminius paukščius.

Pasak vyriausybės, paukščių gripas siaučia vištų ir kalakutų ūkiuose, todėl pareigūnai turi paskersti šiuos paukščius, kad žmonės nevalgytų jų mėsos ir kiaušinių, nors virta mėsa ir kiaušiniai yra saugūs vartoti.

Naudodami tuos pačius apgaulingus PGR testus, kuriais amerikiečiams buvo "diagnozuotas" Vuchano koronavirusas (COVID-19), valdžios pareigūnai dabar masiškai tikrina naminius paukščius ir skerdžia juos, kai rezultatai būna "teigiami".

Naujausias naminių paukščių genocidas įvyko Ajovoje, kur dėl tariamo užsikrėtimo paukščių gripu buvo nužudyta 5,3 mln. vištų ir 88 000 kalakutų. Visoje šalyje, kilus panikai, iki šiol paskersta apie 22 mln. vištų dedeklių, 1,8 mln. viščiukų broilerių, 1,9 mln. pulsų ir kitų komercinių vištų bei 1,9 mln. kalakutų.

Nuo tariamo "protrūkio" pradžios maždaug prieš mėnesį visoje šalyje įmonės buvo priverstos užmigdyti daugiau kaip 18 mln. viščiukų ir 305 000 kalakutų. Patogu, kad "protrūkis" kilo kaip tik tuo metu, kai baigėsi plandeminės kaukės įgaliojimai ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas įsiveržė į Ukrainą.

"Remiantis JAV žemės ūkio departamento duomenimis, Ajova yra pirmaujanti kiaušinių gamintoja šalyje, o vasario mėn. ūkiuose buvo 46 mln. vištų", - pranešė CBS News Minesotoje. "Ajova kasmet užaugina apie 11,7 mln. kalakutų".

Jie gabalas po gabalo naikina pasaulio ekonomiką ir ruošia dirvą masiniam badui

USDA teigia, kad 23 valstijose šiuo metu yra patvirtinti paukščių musės atvejai, kurių politika - naikinti visus netoliese esančius paukščius, o jų likučius panaudoti ūkio kompostui.

Teigiama, kad liga plinta per užsikrėtusių laukinių paukščių, pavyzdžiui, ančių ir žąsų, išmatas arba nosies išskyras. Teigiama, kad šios išmatos ir išskyros užteršia dulkes ir dirvožemį, todėl virusas plinta visoje naminių paukščių populiacijoje.

"Užsikrėtusių laukinių paukščių rasta mažiausiai 26 valstijose, o virusas jau beveik metus cirkuliuoja tarp migruojančių vandens paukščių Europoje ir Azijoje", - teigia korporacijų kontroliuojama žiniasklaida.

"Ligų kontrolės ir prevencijos centras teigė, kad paukščių atvejai nekelia tiesioginio pavojaus visuomenės sveikatai. Jungtinėse Amerikos Valstijose žmonių užsikrėtimo paukščių gripo virusu atvejų nenustatyta. Valgyti paukštienos produktus ir toliau yra saugu. Paukštienos ir kiaušinių virimas iki 165 [laipsnių] F vidinės temperatūros sunaikina bakterijas ir virusus."

Jei nėra tiesioginio pavojaus visuomenės sveikatai, kodėl reikia naikinti visus šiuos paukščius tuo metu, kai jų mėsos ir kiaušinių labai reikia dėl jų trūkumo ir infliacijos? Ar kam nors dar atrodo įtartinas viso to laikas?

Šiam rašytojui, kuris stebi sistemingą pasaulinės ekonomikos griovimą po gabalėlį, tai tikrai atrodo įtartina. Buvo COVID, paskui paukščių gripas ir invazija į Ukrainą, o dabar pasaulį vienu metu užgriuvo sparčiai auganti infliacija, degalų trūkumas ir kitos problemos.

Ar visa tai tik didelis sutapimas? O gal kiekvienas iš šių komponentų yra dalis daugiamečio plandemijos protokolo, kuriuo siekiama sunaikinti maisto atsargas, iškastinį kurą ir ištisas ekonomikas, kad jas būtų galima įtraukti į naują pasaulio tvarką, kurioje visi nieko neturi ir yra "laimingi", t. y. visi, kurie iš tikrųjų išgyvena.

Prieš kelerius metus "Health Ranger" paskelbė ataskaitą apie tai, kaip natūraliai įveikti paukščių gripą ir kitus susijusius virusus. Peržiūrėkite ją ir sužinokite daugiau apie tai, kaip apsaugoti save ir savo kiemo bandą (jei tokią turite) nuo bet kokio biologinio ginklo, kuris gali būti platinamas bet kuriuo metu.

Daugiau susijusių naujienų rasite Collapse.news.

P.S: faktų ir mokslo tikrintojams. Šis straipsnis yra patalpintas 2022-04-07, todėl apie Lietuva niekas, nerašo. JAV, taip vyksta, todėl bandysime žiūrėti faktus, ar tai pasitvirtins ir Lietuvoje.

Šaltiniai:

Minnesota.cbslocal.com

Planet-Today.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau