- 11.12.2021
- 0.0 Reitingas
- 990 Peržiūros
- Komentarai
(Paranormal) Daugelis žmonių vis dar to nežino, tačiau liūdnai pagarsėjęs PGR testas Vuchano koronavirusui (Covid-19) nustatyti nėra tiksli priemonė šio tariamo "viruso" buvimui žmonių organizmuose nustatyti. Ne tik tai, bet ir tai, kad viruso buvimas nereiškia ligos, nepaisant to, ką tvirtina vyriausybė.
Brownstone'o institutas parengė puikų dokumentą šia tema, kuriame PGR testavimo schema atskleidžiama kaip apgaulė.
Prieš 1983 m. išrandant PGR testą, mokslininkams teko laukti, kol virusai natūraliai išaugs, kad galėtų juos nustatyti. PGR technologija visa tai pakeitė, nes labai nedidelius virusų DNR kiekius greitai padaugina eksponentiniu būdu, atlikdama daugybę kaitinimo ir šaldymo ciklų.
Šis procesas yra visiškai automatizuotas ir trunka tik apie valandą. Problema ta, kad jį galima sureguliuoti (t. y. netinkamai panaudoti), kad būtų užfiksuoti nebūtinai ten esantys dalykai.
"PGR sukėlė revoliuciją molekulinėje biologijoje, tačiau labiausiai ji buvo panaudota genetinių pirštų atspaudų paėmimui, kai jos gebėjimas padidinti net mažiausius DNR pėdsakus tapo pagrindiniu ginklu kovoje su nusikalstamumu", - aiškinama straipsnyje.
"Tačiau, kaip ir galingas didinamasis stiklas ar priartinantis objektyvas, jei jis pakankamai galingas, kad surastų adatą šieno kupetoje, jis yra pakankamai galingas, kad iš kalnų padarytų kalnus."
PGR testo išradėjas griežtai prieštarauja jo naudojimui ligoms diagnozuoti
Tai pripažino net PGR testo išradėjas ir 1993 m. Nobelio chemijos premijos laureatas Kary Mullis. Jis taip toli nuėjo, kad įspėjo nenaudoti jo PGR testo ligoms diagnozuoti.
"PGR yra procesas, kuris naudojamas norint iš kažko pagaminti daug ką, - teigė K. Mullis. "Jis leidžia paimti labai mažą bet kokio daikto kiekį, padaryti jį išmatuojamą ir tada kalbėti apie tai kaip apie svarbų dalyką."
Kitaip tariant, PGR testai niekada neturėjo būti naudojami bandant diagnozuoti žmonėms "kovidą". Ir vis dėlto taip elgėsi sveikatos priežiūros institucijos visame pasaulyje, apgaudinėdamos ir pavergdamos visuomenę.
Pasirodo, kad PGR testą galima sukalibruoti taip, kad ciklų skaičius būtų toks didelis, jog jis užfiksuotų beveik bet ką ir padarytų žmogų "teigiamą". Būtent taip nutiko su kovidu, ypač tose vietovėse, kuriose mažai žmonių dėvi kaukes ir skiepijasi.
Jei vyriausybė norėjo, kad atrodytų, jog kaukės padeda "sustabdyti plitimą", ji sumažino PGR tyrimų skaičių tose vietovėse, kuriose daug žmonių laikosi reikalavimų, ir atvirkščiai.
Kitas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad pėdsakai "kovido", jei jis apskritai egzistuoja, nekeltų tokios pat grėsmės kaip dideli kovido kiekiai. Ir vis dėlto taip taikant PGR testą nematyti skirtumo tarp mažų ar didelių kiekių bet ko, kas yra tiriama.
"Bakterijos ir virusai skiriasi nuo kitų toksinų, tačiau principas yra toks pats", - sako Brownstone'as. "Kadangi jie dauginasi ir laikui bėgant didina savo dozę, didžiausios leistinos dozės turi būti pagrįstos mažiausia tikėtina infekciją sukeliančia doze, vadinama mažiausia infekcine doze (MID)."
"PGR tyrimai eksponentiniu būdu didina tikslinių DNR dalelių skaičių tampone, kol jos tampa matomos. Panašiai kaip galingas didinantis objektyvas, kuo didesnis padidinimas reikalingas, kad kažką pamatytum, tuo mažesnis jis iš tikrųjų yra."
Šiuo metu nėra standartinio viruso apkrovos klinikiniuose mėginiuose matavimo. Taip pat nėra būdo atkurti PGR tyrimo rezultatų, nes skiriasi nukleorūgščių taikinys (dominantis patogenas), platforma ir formatas.
Daugiau susijusių naujienų apie koronavirusų apgaulę rasite svetainėje Pandemic.news.
Šio straipsnio šaltiniai:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau