Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 11

Viruso buvimas dar nereiškia ligos: PGR tyrimų schema išaiškinta kaip visiškas mokslinis sukčiavimas

(Paranormal) Daugelis žmonių vis dar to nežino, tačiau liūdnai pagarsėjęs PGR testas Vuchano koronavirusui (Covid-19) nustatyti nėra tiksli priemonė šio tariamo "viruso" buvimui žmonių organizmuose nustatyti. Ne tik tai, bet ir tai, kad viruso buvimas nereiškia ligos, nepaisant to, ką tvirtina vyriausybė.

Brownstone'o institutas parengė puikų dokumentą šia tema, kuriame PGR testavimo schema atskleidžiama kaip apgaulė.

Prieš 1983 m. išrandant PGR testą, mokslininkams teko laukti, kol virusai natūraliai išaugs, kad galėtų juos nustatyti. PGR technologija visa tai pakeitė, nes labai nedidelius virusų DNR kiekius greitai padaugina eksponentiniu būdu, atlikdama daugybę kaitinimo ir šaldymo ciklų.

Šis procesas yra visiškai automatizuotas ir trunka tik apie valandą. Problema ta, kad jį galima sureguliuoti (t. y. netinkamai panaudoti), kad būtų užfiksuoti nebūtinai ten esantys dalykai.

"PGR sukėlė revoliuciją molekulinėje biologijoje, tačiau labiausiai ji buvo panaudota genetinių pirštų atspaudų paėmimui, kai jos gebėjimas padidinti net mažiausius DNR pėdsakus tapo pagrindiniu ginklu kovoje su nusikalstamumu", - aiškinama straipsnyje.

"Tačiau, kaip ir galingas didinamasis stiklas ar priartinantis objektyvas, jei jis pakankamai galingas, kad surastų adatą šieno kupetoje, jis yra pakankamai galingas, kad iš kalnų padarytų kalnus."

PGR testo išradėjas griežtai prieštarauja jo naudojimui ligoms diagnozuoti

Tai pripažino net PGR testo išradėjas ir 1993 m. Nobelio chemijos premijos laureatas Kary Mullis. Jis taip toli nuėjo, kad įspėjo nenaudoti jo PGR testo ligoms diagnozuoti.

"PGR yra procesas, kuris naudojamas norint iš kažko pagaminti daug ką, - teigė K. Mullis. "Jis leidžia paimti labai mažą bet kokio daikto kiekį, padaryti jį išmatuojamą ir tada kalbėti apie tai kaip apie svarbų dalyką."

Kitaip tariant, PGR testai niekada neturėjo būti naudojami bandant diagnozuoti žmonėms "kovidą". Ir vis dėlto taip elgėsi sveikatos priežiūros institucijos visame pasaulyje, apgaudinėdamos ir pavergdamos visuomenę.

Pasirodo, kad PGR testą galima sukalibruoti taip, kad ciklų skaičius būtų toks didelis, jog jis užfiksuotų beveik bet ką ir padarytų žmogų "teigiamą". Būtent taip nutiko su kovidu, ypač tose vietovėse, kuriose mažai žmonių dėvi kaukes ir skiepijasi.

Jei vyriausybė norėjo, kad atrodytų, jog kaukės padeda "sustabdyti plitimą", ji sumažino PGR tyrimų skaičių tose vietovėse, kuriose daug žmonių laikosi reikalavimų, ir atvirkščiai.

Kitas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad pėdsakai "kovido", jei jis apskritai egzistuoja, nekeltų tokios pat grėsmės kaip dideli kovido kiekiai. Ir vis dėlto taip taikant PGR testą nematyti skirtumo tarp mažų ar didelių kiekių bet ko, kas yra tiriama.

"Bakterijos ir virusai skiriasi nuo kitų toksinų, tačiau principas yra toks pats", - sako Brownstone'as. "Kadangi jie dauginasi ir laikui bėgant didina savo dozę, didžiausios leistinos dozės turi būti pagrįstos mažiausia tikėtina infekciją sukeliančia doze, vadinama mažiausia infekcine doze (MID)."

"PGR tyrimai eksponentiniu būdu didina tikslinių DNR dalelių skaičių tampone, kol jos tampa matomos. Panašiai kaip galingas didinantis objektyvas, kuo didesnis padidinimas reikalingas, kad kažką pamatytum, tuo mažesnis jis iš tikrųjų yra."

Šiuo metu nėra standartinio viruso apkrovos klinikiniuose mėginiuose matavimo. Taip pat nėra būdo atkurti PGR tyrimo rezultatų, nes skiriasi nukleorūgščių taikinys (dominantis patogenas), platforma ir formatas.

Daugiau susijusių naujienų apie koronavirusų apgaulę rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Planet-Today.com

Brownstone.org

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau