Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 28

Pasaulio ekonomikos forumas pradeda įgyvendinti globalistinę darbotvarkę iki 2030 m., nes elitas galutinai siekia visiškos kontrolės

Elitas pradeda įgyvendinti globalistinę darbotvarkę iki 2030 m.

Aiškiai pasakykime vieną dalyką: siekis naudoti tik elektra varomą transportą neturi nieko bendro su planetos gelbėjimu nuo išmetamųjų teršalų pragaro ir yra susijęs su mūsų keliavimo būdo kontrole.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Elektromobiliai nėra panacėja aplinkos švarinimui, kaip teigia tironiškas kairiųjų elitas, nes norint išgauti akumuliatorių sudedamąsias dalis (visų pirma ličio), reikia tiesiog išprievartauti žemę, jau nekalbant apie tai, kad litį kasa neturtingi spalvotieji vaikai, kurie dirba kaip vergai už centus per dieną.

Iš tikrųjų visa "žalioji" darbotvarkė yra susijusi su kontrole, o ne su motinos Žemės gelbėjimu, nes ji reikalauja, kad mes mažiau vartotume ir daug labiau pasikliautume susitelkimu į megapolius, kur valdžios elitas gali primesti mums savo valią. Individualizmas yra jų priešas; savarankiškumas jiems nepageidautinas.

Šios savaitės pradžioje korporacijų vadovaujamas Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė, kad vėliau šiais metais pasaulio lyderiai susirinks "paspartinti Darbotvarkės iki 2030 m." - plano, kuriam trūksta atskaitomybės, įgyvendinimą, pranešė "The National Pulse".

Atrodo, kad tiek Jungtinės Tautos (JT), tiek WEF yra sunerimę dėl nepakankamos pažangos, padarytos įgyvendinant jų "Didžiojo persitvarkymo" ideologiją ir planą "Darbotvarkė iki 2030 m.", kuris yra socialistinis žlugusių "Tūkstantmečio vystymosi tikslų" įpėdinis, pranešė leidinys.

WEF, kuriam vadovauja vokiečių inžinierius Klausas Schwabas (kurio tėvas kadaise buvo susijęs su nacių partija), pripažino, kad ankstesniems bandymams įgyvendinti jų planus trukdė "nenumatytos kliūtys", pavyzdžiui, COVID-19 pandemija, neigiamas klimato kaitos poveikis ir dėl konflikto Ukrainoje didėjančios maisto ir degalų kainos visame pasaulyje.

Pasaulio lyderiai ir jų atstovai buvo pakviesti "strateguoti" ir paspartinti pažangą to, ką WEF vadina "tikriausiai didžiausiu visų laikų žmonijos siekiu sukurti taikią, teisingą, lygiavertę ir tvarią visuomenę".

Tačiau vėlgi, neleiskite, kad jus suklaidintų gražios kalbos: Jie siekia, kad pasaulis būtų jų kontroliuojamas ir mes gyventume pagal jų "taikios, teisingos visuomenės" viziją, o tai reiškia, kad reikės atsisakyti mūsų demokratinių sistemų ir visą valdžią perduoti jiems, mažytei milžiniškų turtų elito mažumai, kuri save laiko dievų karaliais.

JT Ekonomikos ir socialinių reikalų departamentas teigė, kad "skubiai reikės praktinių sprendimų, galinčių paspartinti pažangą įgyvendinant [Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus (DVT)]".

Leidinys pažymi toliau:

Septyniolika DVT, sudarančių Darbotvarkę iki 2030 m., pirmą kartą buvo sudaryti 2015 m., ir dėl jų susitarė 191 JT valstybės narės vyriausybė, nors nebūtinai jų balsuojanti visuomenė. Šie "tikslai" apima pagirtinus siekius, tokius kaip "panaikinti skurdą" ir išnaikinti badą pasaulyje, taip pat bjauresnius globalistinius tikslus lyčių ideologijos ir griežtai kairiosios socialistinės ekonomikos srityse.

Nuo Davoso 2o21 m. WEF viešai aptarinėjo, kaip šie tikslai gali būti panaudoti siekiant "didžiojo persitvarkymo", pagal kurį paprasti žmonės negalėtų turėti nieko asmeniškai. WEF teigia, kad tai padidins laimę pasaulyje.

WEF teikia pirmenybę "pilietiniam dalyvavimui" kaip savo planų įgyvendinimo priemonei. Šį požiūrį jie apibrėžia kaip tokių problemų, kaip "ekonominė nelygybė, lyčių skirtumai, korupcija ir aplinkos būklės blogėjimas", sprendimą. O kaip elitas planuoja "spręsti" šias problemas? Vienintelis būdas tai padaryti - atimti iš žmonių, sukaupusių tam tikrą turtą, ir perskirstyti jį kitiems, kurie nieko nepadarė, kad jį užsidirbtų - klasikinis socializmas. Pridėkime tironišką aspektą ir gausime tam tikrą hibridinę komunizmo ir socializmo formą.

"Siekdama susigrąžinti geresnį, - teigia WEF, - pilietinė visuomenė siūlo naujus būdus, kaip pasiekti DVT ir sukurti geresnį pasaulį po pandemijos".

Didingi tikslai, tačiau žmonės visame pasaulyje turėtų patys spręsti šiuos klausimus, o ne kad jų ateitį "suplanuotų" saujelė globalistų, manančių, kad jie yra visatos valdovai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau