Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2024 » Sausio » 3

'Didysis paėmimas' išsamiai aprašo planuojamą visų žmonių turto konfiskavimą per kitą suplanuotą finansinį žlugimą

Didysis paėmimas

Dauguma amerikiečių per istorijos pamokas yra girdėję tam tikrą Didžiosios depresijos įvykių versiją, tačiau naujoje Davido Webbo knygoje pateikiama alternatyvi įvykių versija. Buvęs rizikos draudimo fondų valdytojas knygoje ir to paties pavadinimo dokumentiniame filme "Didysis perėmimas" aiškina, kodėl, jo manymu, viskas buvo surežisuota ir kodėl istorija gali netrukus pasikartoti, rašo planet-today.com

Pasak Webbo, centrinės bankų sistemos tyliai įgyvendino užstato konfiskavimo schemas, dėl kurių, įvykus finansinei griūčiai, kyla pavojus visiems, o tokia griūtis tikrai artėja. Savo dokumentiniame filme ir knygoje jis aiškina, kaip teisiniai, reguliavimo ir finansiniai pokyčiai parengė mus visus "didžiausiam kada nors sumanytam nusikaltimui... suplanuotam visų pasaulio gyventojų vertybinių popierių turto konfiskavimui".

Jis apibūdino, kaip centrinių bankų vadovai sukūrė sistemą, pagal kurią jie gali paimti visus bankų indėlius, vertybinius popierius ir turtą, finansuojamą skolos lėšomis.

Jis teigia: "Dabar jau užtikrinta, kad išvestinių finansinių priemonių komplekso sprogimo metu užstatas bus pasisavintas plačiu mastu. Tam jau yra visos priemonės. Nustatytas teisinis tikrumas, kad užstatą nedelsiant ir be teisminės peržiūros gali paimti subjektai, teismo dokumentuose vadinami "saugoma klase". Net ir patyrę profesionalūs investuotojai, kurie buvo patikinti, kad jų vertybiniai popieriai yra "atskirti", nebus apsaugoti."

Webbas jau daugiau nei du dešimtmečius tyrinėja finansų sistemas visame pasaulyje ir įspėja apie gresiantį "Didžiojo ėmimo" žlugimą. Jo darbas paremtas patirtimi dirbant su rizikos draudimo fondais ir įžvalgomis apie pinigų srautus bei sisteminės rizikos rūšis, kurios lemia organizuotą krachą.

CHD.TV žurnalistei Mary Holland jis sakė, kad istorinių įvykių, tokių kaip aukso konfiskavimas ir bankų uždarymas Didžiosios depresijos laikotarpiu, analizė leido jam susidaryti aiškesnį vaizdą apie "žaidimo instrukciją, kurią galingi bankų interesai naudoja finansinės suirutės metu".

Webbas palygino dabartinę hiperfinansuotą ekonomiką su Amerikos ekonomikos būkle prieš pat Pirmojo pasaulinio karo pradžią ir teigia, kad abiem laikotarpiais būdingas "plėšikavimas" vėlyvuoju ekonomikos burbulo etapu prieš pat krachą.

Sistemos dešimtmečius klojo pamatus

Viena iš svarbiausių temų, kurią jis nagrinėja, yra tai, kaip buvo pakeistas Vieningasis komercinis kodeksas - įstatymai, reglamentuojantys komercinius sandorius JAV, kad turto nuosavybė taptų teise į vertybinius popierius, o tai reiškia, kad asmeninė nuosavybė yra tik sutartinė pretenzija, o teisę į ją turinti šalis yra "naudingasis", o ne teisinis savininkas. Jis aiškina, kaip komercinės bankininkystės įstatymai ir nuosavybės apibrėžtys per daugelį metų po truputį keitėsi, siekiant sukurti pagrindą investuotojų nuosavybės teisių panaikinimui įsipareigojimų nevykdymo metu.

"Visos JAV vertybinių popierių infrastruktūros pagrindas yra Depository Trust and Clearing Corporation, ir tai yra subjektas, kuris pirmasis buvo sukurtas siekiant dematerializuoti visus JAV vertybinius popierius", - pažymėjo jis ir pridūrė, kad, jo nuomone, tai buvo CŽV projektas.

Jis atkreipė dėmesį į Lehman Brothers žlugimą per 2008 m. finansų krizę, kuris, jo nuomone, buvo panaudotas siekiant įtvirtinti naujus precedentus, leidžiančius kreditoriams perimti savo klientų turtą.

Jis sakė Holland: Bankroto teisėjas pasakė, kad "J. P. Morgan" taikomas "saugus uostas" ir jis gali paimti klientų turtą", o būdamas vienas didžiausių bankų, jis "neabejotinai priklausė "saugomai klasei". Ir šie žodžiai vartojami sprendime".

Webbas taip pat sakė, kad visuotinio nemokumo atveju didieji bankai ir fondai pasiims viską, ką galės, ir tai paveiks visus visame pasaulyje.

"Centrinė bankininkystė turėtų būti viešoji paslauga. Pati idėja, kad ją turėtų kontroliuoti privatūs interesai, yra visų žmonijos problemų šaltinis", - perspėjo jis.

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2017 laikas 11:19 Receptai | Patiekalai Arbata nuo kosulio (čiobrelis, šalpusnis, tubė)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: čiobrelis, šalpusnio lapai, tubė.

Skaityti daugiau

19.12.2017 laikas 13:08 Receptai | Patiekalai Receptai lieknėjantiems (šaltekšnio, kiaulpienių)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: antsvoris. Ingredientai: šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknų, petražolių vaisių, pankolio, pipirmėtės lapų. šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknys, petražolių vaisiai, pankolis, pipirmėtės la...

Skaityti daugiau

30.08.2019 laikas 19:39 Receptai | Patiekalai Vyniotinis „Napoleonas“. Skanesnio ir greitesnio nieko nebandžiau

Labai patariu pasigaminti! Pabandykite pasigaminti tortą „Napoleonas“ – nepasigailėsite! Šis skanus pyragas susideda tik iš 3 ingredientų. Skanus, švelnus ir tiesiog tirpsta burnoje.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau