Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 1

Globalistai nori perimti visišką finansinę kontrolę

Turo "ReAwaken America Tour" įkūrėjas ir "Thrive Time Show" vedėjas Klėjus Klarkas (Clay Clark) atskleidė globalistų planą perimti visišką finansinę kontrolę, pasitelkiant eilę surežisuotų įvykių visame pasaulyje, ypač Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemiją.

Gruodžio 26 d. laidos "Pass The Salt" (liet. "Perduok druską"), transliuojamos Brighteon.TV, epizode Klarkas papasakojo laidos vedėjui Deivui Daubenmire'ui (Dave Daubenmire), kaip Šveicarijoje įsikūręs Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) ir jo įkūrėjas Klausas Švabas (Klaus Schwab) viešai propaguoja savo Didžiojo perkrovimo darbotvarkę.

"Polimerazės grandininės reakcijos (PGR) testas yra melagingai sukalibruotas, kad būtų išpūsti atvejai, nes visas COVID-19 tikslas - po jūsų oda pakišti skiepijimo ID [dirbtinio intelekto] dirbtinio intelekto sertifikatą", - atskleidė jis.

Klarkas pasidalijo, kad Toddas Callenderis, teisininkas, kovojantis prieš COVID-19 visuomenės sveikatos įpareigojimus, jam pasakė, kad stebėjimas po oda jau vykdomas daugumai amerikiečių naudojant mRNA vakcinas.

"Ir tada jis toliau aiškina, kad [COVID-19] injekcijų viduje yra modifikuojančios nanotechnologijos, kurios sujungia žmones su 5G", - sakė Klarkas. "Taigi, kai matote 5G bokštą, jei jūsų organizme yra RNR modifikuojančios nanotechnologijos injekcija, dabar jūs skleidžiate vadinamąjį "Mac score" tiesioginės prieigos kodą."

Tai reiškia, kad žmonės dabar yra sekami, kad ir kur jie eitų. Klarkas pridūrė, kad paskutinis globalistų žingsnis siekiant įgyti visišką finansų kontrolę yra centrinio banko skaitmeninės valiutos (CBDC) įvedimas.

Pasak Klarko, CBDC sukūrė Masačusetso technologijos institutas (MIT), kurį finansavo miręs seksualinis nusikaltėlis Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) ir didžiųjų technologijų magnatas Bilas Geitsas (Bill Gates).

Klarkas taip pat susiejo dabartinius ekonominius įvykius su globalistų planu, pavyzdžiui, 40 metų aukštą infliaciją ir neseniai įvykusį kriptovaliutų milžinės FTX žlugimą.

Dabar, kai pinigų plovimas baigtas, Clarkas pažymėjo, kad "Quant Network" generalinis direktorius Gilbertas Verdianas dabar visuomenei pasakoja, kaip CBDC pagerins pasaulinę mokėjimų infrastruktūrą.

"Jis [Verdianas] sakė, kad vienintelis būdas išvengti tokios krizės ateityje yra įdiegti CBDC, kurie veiktų įkišant lustą po oda, - sakė Clarkas.

Daubenmire'as: Amerikos teisingumo sistema nėra sąžininga

Kitoje laidos vietoje Daubenmire'as paminėjo, kaip nesąžininga, kad gėdingasis FTX bendraįkūrėjas ir buvęs generalinis direktorius Samas Bankmanas-Friedas (SBF) iš federalinio teismo išėjo nepaliestas ir iš esmės laisvas, o žmonės, kurie 2021 m. sausio 6 d.

Kapitolijuje pasinaudojo savo teisėmis, vis dar sėdi kalėjime.

Tai tikrai nebuvo didelė staigmena, nes SBF buvo pagrindinis demokratų rėmėjas per praėjusius rinkimus.

Pasak "CoinDesk", SBF net nereikėjo sumokėti įprastinio užstato. Vietoj to jis tiesiog buvo paleistas iš areštinės pagal vadinamąjį asmeninio pripažinimo užstatą, kuriame yra jo "iškilmingas pažadas" (ir jo tėvų pažadas) sumokėti teismui 250 mln. dolerių, jei nustatytu laiku nepasirodys teisme.

Tai buvo taip paprasta, pažymėjo Daubenmire'as. Deja, to paties negalima pasakyti apie Sausio 6 d. (J6) demonstrantus.

"Konstitucija mums garantuoja vieną iš penkių pataisų: Kongresas neturi leisti įstatymų, susijusių su religijos steigimu ar draudžiančių laisvą jos išpažinimą, spaudos laisvę, žodžio laisvę. O apačioje rašoma: "Ir žmonių teisė taikiai susirinkti ir teikti peticijas savo vyriausybei dėl skundų atitaisymo", - sakė Daubenmire'as.

Jis pabrėžė, kad J6 demonstrantai neketina nuversti vyriausybės. "Kaip nuversti vyriausybę? Kaip surengti ginkluotą sukilimą, jei niekas neturi ginklo? Ginklai buvo bulių ragai, vėliavos ir transparantai", - pažymėjo jis.

Sekite GreatReset.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų, susijusių su globalistų planais įgyti visišką finansų kontrolę.

Toliau žiūrėkite visą gruodžio 26 d. laidos "Perduok druską" su treneriu Deivu Daubenmire'u epizodą, kuriame dalyvauja Klėjus Klarkas. Naujus laidos epizodus žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 11:00 val. per Brighteon.TV.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau