Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 22

Artėjantis ekonomikos žlugimas bus panaudotas bankams uždaryti ir centrinio banko skaitmeninėms valiutoms įvesti

Artėjant pasaulinei ekonomikos griūčiai, kartu su ja visame pasaulyje greitai bus pradėtos naudoti centrinių bankų skaitmeninės valiutos (CBDC)

Taip teigia buvęs privataus banko "Union Bancaire Privee", privataus banko ir turto valdymo įmonės Ženevoje (Šveicarija), vykdomasis direktorius Clive'as Thompsonas (Clive Thompson). Jis perspėjo, kad ši artėjanti pasaulinė finansų krizė prasidės vienoje šalyje ir išplis po visą pasaulį. (Susiję: Investuotojai masiškai palieka kriptovaliutų pramonę, nes žlugimas tęsiasi).

Kai tai įvyks, sakė Thompsonas, nuo krizės smarkiai nukentėjusios šalys uždarys savo bankus ir įdiegs CBDC.

"Atsibusite sekmadienio rytą ir išgirsite naujieną, kad pirmadienį bankas nedirbs. O pirmadienio vakare ar antradienį gausite pranešimą, kad turėsime naują valiutą, CBDC, ir nesijaudinkite, ji bus nuostabi senosios valiutos atžvilgiu", - sakė Tompsonas.

"Tačiau bus tam tikrų apribojimų, susijusių su jūsų galimybe konvertuoti savo senus pinigus į naujuosius." Toliau jis perspėjo, kad CBDC atsiradimas taip pat bus naudojamas kaip priemonė fizinėms valiutoms demonetizuoti.

Vyriausybės didina pastangas kurti ir priimti CBDC

Nuo 2021 m. vyriausybės visame pasaulyje didina pastangas kurti ir priimti CBDC.

Tarptautinių reikalų ekspertizės centro "Atlantic Council" duomenimis, daugiau nei 100 šalių, priklausomų teritorijų ir teritorijų - arba daugiau nei pusė pasaulio gyventojų - aktyviai tiria CBDC ir yra mokslinių tyrimų ir plėtros etapuose.

Tik 11 šalių yra oficialiai pradėjusios vykdyti savo BPMK programas. Tarp jų - Nigerijos eNaira, Bahamų Sand Dollar, Jamaikos JAM-DEX ir DCash. Pastaroji yra skaitmeninė Rytų Karibų jūros regiono dolerio versija, kuri naudojama aštuoniose Karibų jūros regiono valstybėse - Angilijoje, Antigvoje ir Barbudoje, Dominikoje, Grenadoje, Montserate, Sent Kitse ir Nevyje, Sent Lusijoje bei Sent Vinsente ir Grenadinuose.

Daugelis kitų šalių, įskaitant Kiniją, Tailandą ir Indiją, šiuo metu yra savo CBDC bandomajame etape, t. y. jos vis dar kuria skaitmenines valiutas, bet jau pradėjo jas tam tikra ribota forma bandyti.

Kinijos skaitmeninis juanis, nepaisant to, kad vis dar yra bandomajame etape, yra sėkmingiausias CBDC pasaulyje, kurio sandorių suma viršija 14 mlrd. dolerių.

Pačios Jungtinės Valstijos taip pat kuria "didmeninę" CBDC, kaip teigia Federalinio rezervo Niujorko skyrius, kuris vadovavo pastangoms, pavadintoms "Kedro projektu".

Praėjusį mėnesį paskelbtoje baltojoje knygoje Niujorko FED teigė, kad jau baigtas pirmasis bandymų etapas ir neva įrodyta, kad tarptautiniai valiutos sandoriai naudojant skaitmeninę dolerio versiją yra ne tik įmanomi, bet ir gali būti atliekami greitai ir saugiai naudojant blokų grandinę.

Tikimasi, kad Niujorko FED tęs skaitmeninio dolerio bandymus bent jau ateinantį pusmetį, o tikėtina, kad praeis metai, kol bet kokie realūs pinigai JAV bus judinami CBDC tinkle.

Daugiau informacijos apie CBDC diegimo planą rasite MoneySupply.news.

Žiūrėkite visą Clive'o Thompsono pareiškimą apie artėjantį ekonomikos žlugimą ir CBDC atsiradimą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau